Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Tisztelt Dr. Magyar Mátyás Úr!
Mint a Diósgyőr FC Kft. minősített többségű befolyást biztosító szavazati jogával rendelkező végső magánszemély tulajdonosához, Önhöz juttatjuk el most segélykérésünket és egyben támogatásunkat mi, diósgyőri szurkolók, szimpatizánsok szerte az országból. Szeretett klubunkat, csapatunkat teljesen lezüllesztette az elmúlt időszak vezetése, a politikai érdekek felülírták a gazdasági és sportszakmai döntéseket, aminek következtében a milliárdos forrásbiztosítás, a remek infrastruktúra és a csodás szurkolótábor ellenére egyenes út vezetett a kieséshez.
A vezetők helyett több esetben is Ön volt az egyetlen ember, aki ki mert állni a szurkolók elé, és vállalta a felelősséget akár olyan döntésekért is, amelyeket a háta mögött hozott ez a polipszerű rendszer. Mi még emlékszünk arra, amikor megpróbált változtatni a klub működésén, de mára már köztudott, hogy ez a szándék is ellentétes volt a több éve itt tevékenykedő vezetői kör érdekeivel, és újra a politikai befolyásukat felhasználva félreállították Önt. Természetesen felelősséget – a tőlük megszokott módon – csak szóban vállaltak, és azóta „eltűntek” Miskolcról, de a háttérből továbbra is ők hozzák a döntéseket.
Az NB II-es start vészesen közeleg, és a jelenlegi ügyvezetésnek, szakmai vezetésnek elképzelése sincs arról, hogy milyen csapat, milyen szerelésben fut majd ki a gyepre. Csak a távozók neve biztos, a jövőnk viszont teljesen bizonytalan. Nincs mire várni, eljött a megfelelő idő, amikor már nem lehet akadálya a változásnak a jelenlegi vezetés politikai háttere. Mint tulajdonos, nagyon sok mérkőzésen jelen volt, és tudjuk, hogy kicsit megfertőzte a diósgyőri életérzés és szenvedély; tegyen hát azért, hogy a klubunk elindulhasson egy olyan úton, amely szakít az átláthatatlan és sikertelen évekkel!
Mi támogatni fogjuk ebben, és Ön mellett állunk! Egyetlen kérésünk van: tisztítsa meg a Diósgyőr FC Kft.-t azoktól a személyektől, akik részt vettek az elmúlt évek botrányos vezetésében, és legyen megfelelő kommunikáció az új vezetés, illetve a szurkolók között! Hozzon egy határozott és iránymutató döntést szeretett klubunk érdekében! Nincs már politikai gát, az új szelek pedig az átláthatóságot, a transzparenciát helyezik előtérbe, és egy megfelelő klubmodellel a DVTK lehet ennek a megtisztulásnak a zászlóshajója.
Mi, diósgyőriek jól tudjuk, hogy bármennyire is kudarc egy kiesés, az még nem a vég – lehet ez egy új kezdet lehetősége is! Természetesen tudjuk, hogy ez nem lesz egyszerű, de egymás iránti kellő tisztelettel és türelemmel túl lehet jutni a nehéz időszakon, és hosszú távon eredményeket lehet elérni. Mi itt voltunk és itt leszünk, mert Miskolcon a szurkolók a poklot sokszor megjárva a legkisebb sikernek is örülnek. Legyen most egy közös „első siker” az elindulás azon az úton, amely elvezethet oda, hogy többezer torokból zúg fel ismét:
HAJRÁ, DIÓSGYŐR!
Tegyük fel lenne egy befektető akit érdekelne a klub az kit keresne meg? Szerintem logikus lenne, hogy a tulajt. Ha a befektető kicsit körül is járná a dolgokat, hogy a helyi cégek közül kivel lenne érdemes összefogni akkor biztosan találna párat. Na most mi van ha a helyiek azt mondják, hogy amíg Sántha itt van addig semmit? Ismerjük és nem kérünk belőle. Persze ez csak feltevés, de mi van ha???
Sajnos nem ilyen egyszerű a dolog ,ugyan is egy stadion fenntartása akár több száz millió is lehet éves szinten!!!
Ez a stadion fenntartás mindig megmosolyogtat...A füvet kell nyírni, azt mi szurkolók is megcsináljuk, ha nem lenne áram, akkor játszunk nappal...(egyébként van a tetőn napelem is...)
Mondjuk megnézném, amikor a szemébe mondod... :D :D
Legyen így....
Sánthát börtönbe ? :D Aki már január óta pipiskedik a Tisza környékén ?? Pedig elsők között kéne...
Ha egy gazdasági struktúrában stróman jelenik meg az jellemzően cégháló fennállását valószínűsíti. A céghálók világában azonban nem annak van jelentősége, hogy papíron ki szerepel tulajdonosként vagy ügyvezetőként, hanem annak, hogy ki a végső haszonhúzó, illetve ki gyakorolja a tényleges irányítást a háttérből (UBO).
Ezt azért fontos szem előtt tartani, mert a DVTK egy komoly értéket képviselő brand, és a klub jövőjét nem a formális szereplők, hanem a tényleges háttértulajdonos(ok) döntései határozzák majd meg.
Ismerjük a mondást: aki fizet - vagy éppen eladni készül - az rendeli a zenét.
Csak hogy mindenki értse: a történetedben Te vagy az UBO (Ultimate Beneficial Owner), vagyis a végső haszonhúzó és a tényleges háttérirányító.
Pénz nélkül milyen tartalommal és hogyan töltöd meg?
Amennyiben ez így van (nyilván így) akkor jelenleg tervezhetetlen még a nyár is nem még a szezon további része. Egyik oldalról megszűnt a pénz pumpa amit 99%-ban szétloptak a másikról meg még szakma se lesz. Se pénz se szakma ahogy írták. Erre van egy Takácsod és Vinczéd. Részvétem. Ha nem jön össze az említett terv kurva gyorsan NB3 lesz.
Az megint egy jó kérdés, mégis ki fogja üzemeltetni a stadiont? Majd eljátszunk hátul... NB3-ban úgyis mindegy.
Szerintem 16 évig nem kellett volna orrba szájba lopni a feneketlen kút milliárdjaiból hanem legalább egy tisztességesen önfenntartó klubot építeni... Nem sikerült. Sántha út a börtönbe! Előtte egy kis Kassa még csurranjon...ja nem.
Értjük hogy ez az álom.
Az nem világos hogy ha haverként részt veszel a szabályok kijátszásában, vagy akár törvénysértésben egy kis zsozsoért, akkor téged miért nem visznek börtönbe mint SG-t és sleppjét.