Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A mai nappal útjára indul a kosárlabda kibeszélő, amelyben mindent megbeszélhettek, amit érdekesnek tartotok a honi és a nemzetközi kosárlabdával kapcsolatban
A kosárlabda fórumtalálkozón vetődött fel kérésként, hogy legyen egy kosaras kibeszélő cikk az amigeleken.hu-n, amely nem egy adott mérkőzéshez vagy interjúhoz kötődik. Egy olyan felület, ahol bármilyen kosaras témában kifejthetik véleményüket a szurkolók, ütköztethetik álláspontjukat, megvitathatják a magyar és a nemzetközi kosárlabda történéseit.
A mai nappal útjára indul a kosárlabda kibeszélő, amelyben mindent megbeszélhettek, amit érdekesnek tartotok a honi és a nemzetközi kosárlabdával kapcsolatban, legyen szó a saját csapatunkról, az ellenfelekről, a bajnokságról, a Magyar Kupáról, az Euroligáról, vagy a magyar válogatottról.
2025.12.08.
A Sopron Basket bejelentette, hogy Sam Fuehring személyében egy 28 éves centert igazolt. Fuehring korábban megfordult hazánkban a Csata színeiben, erősítette az Euroligás Basket Landes gárdáját. A sérülésektől tizedelt soproni gárdához Puerto Ricoból érkezik.
Az elmúlt időszakban nem várt sérülések sújtották csapatunkat, tovább nehezítve a problémáinkat.
Mint ismert a Pécs elleni bajnoki során Papp Dia bokasérülést szenvedett, így a DVTK otthonában a horvát válogatottban november elején megsérült Nika Mühl után őt is nélkülöznünk kellett az irányító poszton. Utóbbi továbbra is rehabilitációs munkát végez, jelen pillanatban még nem tud a pályán csapatunk segítségére lenni. A miskolci rangadón Jovana Jevtovicnak is csak 48 másodperc jutott, miután a kosarát követően rosszul fogott talajt.
Csapatunk kapitánya, Jeca a szezon eleje óta bajlódik a térdével, mely most már arra a pontra jutott, hogy műtéti beavatkozást igényel. Jecára így már a Besiktas elleni, csütörtökön kezdődő párharc során sem számíthatunk.
Nehéz helyzetbe kerültünk, de továbbra is szeretnénk a kitűzött célokért versenyben maradni, ezért Samantha Fuehring személyében új játékost igazoltunk. A tavalyi szezonban a francia Basket Landes együttesét erősítő, az idei szezon első részét Puerto Ricoban töltött 28 éves amerikai center reményeink szerint minél hamarabb csatlakozhat keretünkhöz.
– olvasható a Sopron Basket közleménye.
Köszi. Igen most nézem Tf-Sopron és Vasas-Pécs.
Nem Cegléd-Győr lesz? És Vasas- Pécs?
Holnapi fordulóban hogy vélekedtek? Tf-Sopron meccsen a TF, vagy Vasas -Pécsen a Vasas révén jöhet egy hazai meglepetés győzelem? Kinek van rà esélye?
Eh, én is akartam írni a védekezést. ;-)
Ezért is írtam korábban, hogy nekem egy olyan csapat szimpatikusabb ahol mindenki 8-12 pont között dob, nem 6-os a rotáció, és nem használ el senki ész nélkül végtelen és jórészt "hero" dobást. És persze e mellett a véfdekezésben is legyen mindenki megbízható és mindkét térfélen működjön csapatként a "társulat".
De ahogy a '90-es évek eljének DVTK edzője mondta nekem egyszer.... "Az a baj, hogy a válogatott edzők csak azt nézik ki hány pontot dob...". Ez fiú up-ban jön ki nagyon hatványozottan egyébként és ott is talán az alacsonyabb korosztályokban, ahol évekig gyerek/serdülő edzőkből nagy hirtelen válogatott vezetőedző lesz U16-ban...
A kettőt külön választanám, nem biztos, hogy a legjobb játékos a legjobb csk.... ezzel nem azt mondva, hogy a jelenlegi csk a legjobb játékos. A csk szerepet én inkább személyiség alapján osztanám ki és itt sem a nagyszájú/hangadó lenne az első választásom, hanem aki tényleg a csapat érdekeit tartja szem előtt. Pl. nálam olyan soha nem lehetne az, még ha a csapat félrevezetve jelölné is, aki üresen álló embertől elfordulva a hülyeséget vállalja be/passzolja meg inkább.
"Már a sorsolásnál is eleve nehéz ellenfeleket kaptunk, továbbá döntő volt a törökök hazai pályája is. Összességében a lányok és a stáb megtettek minden tőlük telhetőt, már az is nagy büszkeség számunkra, hogy ilyen tudású csapatok között versenghettünk egy tulajdonképpeni mini-világbajnokságon." VP
:-)))
Rossz érzéseim vannak. Nagy meglepetés lenne számomra, ha kijutnánk.
Csak nehogy rosszul süljön el a válogatottnál is.... Dubei büntetése meg a vicc kategória.
Körülbelül Juhász Dorka, Lelik Réka és Kiss Virág idézőjelben " egyedül lesz....? Aztán csináljanak amit tudnak, bírnak?