Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Tisztelt Dr. Magyar Mátyás Úr!
Mint a Diósgyőr FC Kft. minősített többségű befolyást biztosító szavazati jogával rendelkező végső magánszemély tulajdonosához, Önhöz juttatjuk el most segélykérésünket és egyben támogatásunkat mi, diósgyőri szurkolók, szimpatizánsok szerte az országból. Szeretett klubunkat, csapatunkat teljesen lezüllesztette az elmúlt időszak vezetése, a politikai érdekek felülírták a gazdasági és sportszakmai döntéseket, aminek következtében a milliárdos forrásbiztosítás, a remek infrastruktúra és a csodás szurkolótábor ellenére egyenes út vezetett a kieséshez.
A vezetők helyett több esetben is Ön volt az egyetlen ember, aki ki mert állni a szurkolók elé, és vállalta a felelősséget akár olyan döntésekért is, amelyeket a háta mögött hozott ez a polipszerű rendszer. Mi még emlékszünk arra, amikor megpróbált változtatni a klub működésén, de mára már köztudott, hogy ez a szándék is ellentétes volt a több éve itt tevékenykedő vezetői kör érdekeivel, és újra a politikai befolyásukat felhasználva félreállították Önt. Természetesen felelősséget – a tőlük megszokott módon – csak szóban vállaltak, és azóta „eltűntek” Miskolcról, de a háttérből továbbra is ők hozzák a döntéseket.
Az NB II-es start vészesen közeleg, és a jelenlegi ügyvezetésnek, szakmai vezetésnek elképzelése sincs arról, hogy milyen csapat, milyen szerelésben fut majd ki a gyepre. Csak a távozók neve biztos, a jövőnk viszont teljesen bizonytalan. Nincs mire várni, eljött a megfelelő idő, amikor már nem lehet akadálya a változásnak a jelenlegi vezetés politikai háttere. Mint tulajdonos, nagyon sok mérkőzésen jelen volt, és tudjuk, hogy kicsit megfertőzte a diósgyőri életérzés és szenvedély; tegyen hát azért, hogy a klubunk elindulhasson egy olyan úton, amely szakít az átláthatatlan és sikertelen évekkel!
Mi támogatni fogjuk ebben, és Ön mellett állunk! Egyetlen kérésünk van: tisztítsa meg a Diósgyőr FC Kft.-t azoktól a személyektől, akik részt vettek az elmúlt évek botrányos vezetésében, és legyen megfelelő kommunikáció az új vezetés, illetve a szurkolók között! Hozzon egy határozott és iránymutató döntést szeretett klubunk érdekében! Nincs már politikai gát, az új szelek pedig az átláthatóságot, a transzparenciát helyezik előtérbe, és egy megfelelő klubmodellel a DVTK lehet ennek a megtisztulásnak a zászlóshajója.
Mi, diósgyőriek jól tudjuk, hogy bármennyire is kudarc egy kiesés, az még nem a vég – lehet ez egy új kezdet lehetősége is! Természetesen tudjuk, hogy ez nem lesz egyszerű, de egymás iránti kellő tisztelettel és türelemmel túl lehet jutni a nehéz időszakon, és hosszú távon eredményeket lehet elérni. Mi itt voltunk és itt leszünk, mert Miskolcon a szurkolók a poklot sokszor megjárva a legkisebb sikernek is örülnek. Legyen most egy közös „első siker” az elindulás azon az úton, amely elvezethet oda, hogy többezer torokból zúg fel ismét:
HAJRÁ, DIÓSGYŐR!
Egy ilyen levél nem lehet véletlen. A háttérben történhettek komoly pozitív irányú dolgok. Legalábbis én abban bízom most vagy soha történik végre egy olyan dolog amiben egyek vagyunk és megyünk előre.
Jó lenne már valami jó hírt, vagy egyáltalán bármilyen hírt kapni arról, hogy mi történik, mi lesz. Óriási szorongás kap el, ha a Diósgyőrre gondolok.
Szerintem ez egy nagyon okos lépés, mert mindenkit, akit érdekel ez a klub, az most szorong a jövő miatt, csak kérdőjelek vannak szinte és a klub vezetése, ahelyett, hogy megnyugtatná a kedélyeket és kimondaná, hogy milyen célokért fogunk küzdeni csak hallgat és úgy tesz, mintha nem történt volna semmi.
Magyar Mátyás-papíron- még a DVTK tulajdonosa- ahogy itt le is van írva. Egy picit ironikus ugyan a megfogalmazás, de jogos. Vagy álljon fel és mondja ki, hogy ehhez nekem semmi közöm vagy az őt hátbaszúró Sántha Brutus ellen fizesse vissza a számlát és csinálja ki őt és azokat, akik megohozták a borzalmas szakmai döntéseket és emiatt a klub kiesett és hatalmas bajba került. Valami történjen! De papíron ő a felelős. Az ő neve van ott. Jogilag ő a felelős.
Első lépésnek ez a nyílt levél megteszi és remélem nem álltok, állunk meg itt. A hallgatás nem válasz, a nyitott kommunikáció a transzparecia az egyetlen út ahhoz, hogy mi a szurkolók, akiket a DVTK vezetése cserben hagyott és kihasznált, megpróbált megosztani- újra bízni tudjon a klub vezetésében. Sokat kell tenniük, hogy ez újra így legyen. A hallgatás meg a mismásolás az pont az ellenkező irányba mutat.
Az nem lesz elég, hogy kinevezik a Vincze Ricsit meg a Takács Petit, mert ezek csak látszatintézkedések. Kérdésekre kell felelniük- nyíltan, nem a megszokott módon.
Ha válasz nem érkezik -meglepődnék, ha így lenne- jöhet a második fázis.
De komolyan mondom- köszönöm, hogy ilyen szurkolói csoprt vagy mi a szösz tagja lehetek és felemelő látni, hogy mennyire a szívén viseli ennek a klubnak a sorsát itt mindenki!
HAJRÁ DIÓSGYŐR! HASTA LA MUERTE!
Magyar pont annyira tulajdonos mint én. A klub körüli áldatlan állapotot mi sem tükrözhetné jobban, hogy még azt sem tudhatjuk (csak sejthetjük), hogy ki a valódi tulajdonos. Banánköztársaság volt ez, a sportban pedig a diósgyőr volt az állatorvosi lova.
Semmi nem történik ok nélkül. Ez a levél sem.
Egyet értek! A levél nem fogja elérni célját,mert a címzett ismeretlen! Ha eddig csak a nevét adta akkor hiába is szeretne itt jó csapatatot pénze nem lenne rá.
Ez valódi levél vagy ironikus? Magyar Mátyás miben tudna segíteni? Hat a múltkor ti is leírtátok hogy nyilván nem lehet egy orvos önerőből klub tulajdonos. Neki a politikai iranyváltás teljes szőnyegkisöprés a lába alól. Ő egy stróman strómanjának a strómanja. Inkább kérdezzétek utána,a DVTK Medical körüli dolgoknak...
De ha erre a levélre előbújik és mindenről beszámol, ami itt évek óta zajlik,akkor hajrá
Vannak akiket ténylegesen megfertőz a diósgyőriség... Bárcsak!
Nem véletlen azt hiszem, hogy pont most született meg ez.
Néhányan a háttérben óriási munkát végeznek, hogy a klub megmeneküljön. Sántha sleppje totálisan szétlopta a maradék morzsákat is.
Sziasztok!
Úgy látom kezdünk egy irányba fordulni minden téren.