Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2022-04-28 11:33:00 Piros öves, Őstag
Most, hogy mar aludtam erre a hirre most már szerintem nézzünk inkább előre.
Miklos okozott nekünk kezdetben örömöt, a végén azonban a jéghegybe vezette a hajót, amit meg is lékelt.
Biztos, hogy nem csak ő a hibás, de valakinek el kell vinnie a balhét-Miklós szakmai koncepciója nem működött-ha volt egyáltalán olyan-ami folyamatos szenvedéssel és végül kieséssel végződött. Ő csak "a jéghegy csúcsa". Pl mi a szitu Az "utánpótlásunkkal", ami Fogarasi Zoltán akadémia igazgató irányítása alatt "működik". Neki is menni kellene.
En remélem, hogy nem Farkas Balázs lesz az utódja, mert szerintem nem leszünk beljebb. Farkas Balázsnak nem a Diósgyőr lesz az első, ha tehetséges gyerek leigazolásáról lesz szó pl vagy ha játékosmozgás ellenkező irányú lesz-gyerek jön az akademiájáról Diósgyőrbe. megint csak pénzmosásról meg lehúzásról fog szólni az egész. Ezeknek az embereknek ez a klub nem jelent semmit csak money, semmi más.
2022-04-28 11:18:57 Piros öves, Őstag
2022-04-28 10:12:51 Fekete öves, Veterán
UNCLEBEN miként látja ezt a hírt?
Olyan szívesen olvasnám a véleményét.
77. betyarok* |Válasz erre: 76. betyarok
2022-04-28 09:59:08 Fekete öves, Veterán
Vagy a masszőr!
76. betyarok* |Válasz erre: 64. jaborcsik-andras
2022-04-28 09:58:49 Fekete öves, Veterán
Lehet eljutottak hozzá a kritikák, S bár nem látja szükségét a változtatásnak, szeretett klubja érdekében ő lesz az erőnléti edző!
75. betyarok* |Válasz erre: 68. BOIM79
2022-04-28 09:55:19 Fekete öves, Veterán
Szerintem már két hete megvan a beosztása, de nehogy a csúnya amígeleken.hu - ami minden bajròl tehet! - kiszagolja, csak két év múlva hozzák nyilvánosságra, hogy addig is nyugodtan végezhesse operatív tevékenységét.
2022-04-28 07:20:07 Fekete öves, Veterán
Dárdáj ;)))))
73. dvtk-3534* |Válasz erre: 68. BOIM79
2022-04-28 00:49:48 Fekete öves, Veterán
hátha lesz olyan szerencsénk és megy a főnök másik csapatához Tiszakécskére.
72. dvtk-3534* |Válasz erre: 71. magyar-hazafi
2022-04-28 00:48:33 Fekete öves, Veterán
Tomislav Sivic...
2022-04-28 00:16:43 Barna öves, Tag
Olyan szakmai igazgato kell, aki latot nb1-es csapatot, nb1-es jatekosokat

nem egy öreg Tajty cimu, stb haver akit be lehet tenni nagy loveval egy helyre...
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...