Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
Miklos okozott nekünk kezdetben örömöt, a végén azonban a jéghegybe vezette a hajót, amit meg is lékelt.
Biztos, hogy nem csak ő a hibás, de valakinek el kell vinnie a balhét-Miklós szakmai koncepciója nem működött-ha volt egyáltalán olyan-ami folyamatos szenvedéssel és végül kieséssel végződött. Ő csak "a jéghegy csúcsa". Pl mi a szitu Az "utánpótlásunkkal", ami Fogarasi Zoltán akadémia igazgató irányítása alatt "működik". Neki is menni kellene.
En remélem, hogy nem Farkas Balázs lesz az utódja, mert szerintem nem leszünk beljebb. Farkas Balázsnak nem a Diósgyőr lesz az első, ha tehetséges gyerek leigazolásáról lesz szó pl vagy ha játékosmozgás ellenkező irányú lesz-gyerek jön az akademiájáról Diósgyőrbe. megint csak pénzmosásról meg lehúzásról fog szólni az egész. Ezeknek az embereknek ez a klub nem jelent semmit csak money, semmi más.
Olyan szívesen olvasnám a véleményét.
nem egy öreg Tajty cimu, stb haver akit be lehet tenni nagy loveval egy helyre...