Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
Azert Benczes miben hibazott, olyan hosszu a lista, hogy napokig lehetne olvasni....
Példa:
1,
Szakmai igazgatóként felel a szakmai munkaert
Ez rettentesen gyenge volt, évenkénti x2 edzővaltas
2,
Felel azert, hogy a költségek ne szalljanak el... erre tavaly Ficzkot fizette a DVTK +9 honapig; most Elemer is hasonlo bonuszokra lesz jogosult, főleg ügyvedjevel -ezt be is hajtja a DVTK-n, mert a 2. helyen allt a meneszteskor
3,
Jatekosok kivalasztasa
Ez nem a Vakok Intezete
Rossz igazolasaival papirusz.tekerescseket lehetne irni
pl: a Nemeth M- Zsolnai-Bertus- Szeles - komplett középpályás sor rettentő gyenge ; - de tavaly az nb1-ben is 0 volt a középpályánk
A balhatved pozicio megtalalasa is akkut gyengesege. Tavaly vagy UP, vagy a mindiig serult alban volt ezen a pozicioban, ---- de leginkabb a jobbhatved Vagi-t fuztek be
Most a Bokros-Bardos duo sem valtotta be a remeenyeket, persze jogos volt a " jatekos söröztetese"
4,
Szakmai(atlan) vezetese alatt a kisebb-nagyobb jo sorozatok utan lévő brutalis vissszaesesek, megtorpanasok tarkitottak
pl: Fernando FTC 0-7, UTE 0.5 , gyozelmi majd vereseg sorozatok
Feczko-val egeszen a 4.helyrol sikerult 2 eve az utolso par forduloban a 9.helyig visszakuzdenie magat a DVTK-nak
5,
Fiatalok ajnarozasa , bedobasa a melyvizbe/pöcegödörbe - majd bennük , mint felelős megtalalasa
pl: Orosz D.
6,
A masik Fogarasival kiprobalt x30 fiatalbol egyik sem nb1 erett , nem veletlen Kellert kellett idehozni, meg Honvedos Kocsisz
7,
Ebbe a kibaxott stadionba jatszik a DVTK - s par jo meccs mellett, 80% silany meccs, silany eredmeny....
8,
Stb stb
.----- de visszaterve erre az evre: sajat nb2 kozeppol kiselejtezett Nemeth M, egy Ajka szintu Zsolnai, Bertus, Szelessel akar megoldani egy középpályt ?!
Soha ne tegye be a lábát örökre Miskolcra sem
A régi vasgyári szurkerek a durvahengerműig kergették volna annak idején.
Borítékolható, hogy marad tovább a klub berkein belül más, fontosabb beosztásban.
Hol vagyunk mi ehhez....??? Elkeserítő