Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

70. magyar-hazafi |Válasz erre: 53. scs001
2022-04-28 00:14:33 Barna öves, Tag
53scs001:
Azert Benczes miben hibazott, olyan hosszu a lista, hogy napokig lehetne olvasni....
Példa:
1,
Szakmai igazgatóként felel a szakmai munkaert
Ez rettentesen gyenge volt, évenkénti x2 edzővaltas
2,
Felel azert, hogy a költségek ne szalljanak el... erre tavaly Ficzkot fizette a DVTK +9 honapig; most Elemer is hasonlo bonuszokra lesz jogosult, főleg ügyvedjevel -ezt be is hajtja a DVTK-n, mert a 2. helyen allt a meneszteskor
3,
Jatekosok kivalasztasa
Ez nem a Vakok Intezete
Rossz igazolasaival papirusz.tekerescseket lehetne irni
pl: a Nemeth M- Zsolnai-Bertus- Szeles - komplett középpályás sor rettentő gyenge ; - de tavaly az nb1-ben is 0 volt a középpályánk
A balhatved pozicio megtalalasa is akkut gyengesege. Tavaly vagy UP, vagy a mindiig serult alban volt ezen a pozicioban, ---- de leginkabb a jobbhatved Vagi-t fuztek be
Most a Bokros-Bardos duo sem valtotta be a remeenyeket, persze jogos volt a " jatekos söröztetese"
4,
Szakmai(atlan) vezetese alatt a kisebb-nagyobb jo sorozatok utan lévő brutalis vissszaesesek, megtorpanasok tarkitottak
pl: Fernando FTC 0-7, UTE 0.5 , gyozelmi majd vereseg sorozatok
Feczko-val egeszen a 4.helyrol sikerult 2 eve az utolso par forduloban a 9.helyig visszakuzdenie magat a DVTK-nak
5,
Fiatalok ajnarozasa , bedobasa a melyvizbe/pöcegödörbe - majd bennük , mint felelős megtalalasa
pl: Orosz D.
6,
A masik Fogarasival kiprobalt x30 fiatalbol egyik sem nb1 erett , nem veletlen Kellert kellett idehozni, meg Honvedos Kocsisz
7,
Ebbe a kibaxott stadionba jatszik a DVTK - s par jo meccs mellett, 80% silany meccs, silany eredmeny....
8,
Stb stb

.----- de visszaterve erre az evre: sajat nb2 kozeppol kiselejtezett Nemeth M, egy Ajka szintu Zsolnai, Bertus, Szelessel akar megoldani egy középpályt ?!
2022-04-27 23:58:13 Barna öves, Tag
Gyönyörú nap , - amikor Benczes elhagyja ezt a helyet, ÖRÖKRE !!!
Soha ne tegye be a lábát örökre Miskolcra sem
68. BOIM79 |Válasz erre: 64. jaborcsik-andras
2022-04-27 22:11:09 Zöld öves, Tag
Szerintem újra útánpótlás igazgató lessz. De ha marad más funkcióban akkor be vagyunk árazva. Mi is Ner csapat lettünk.
2022-04-27 21:44:34 Fekete öves, Veterán
S nézem a meccset, az elképesztő tempót, a küzdeniakarast, a színvonalat. Hallom volt egy flegma játékosunk a Szentlőrinc ellen, akit sörrel öntötték le vélemény nyilvánitásként S még neki állt feljebb....
A régi vasgyári szurkerek a durvahengerműig kergették volna annak idején.
66. vebgy* |Válasz erre: 64. jaborcsik-andras
2022-04-27 21:27:19 Fekete öves, Veterán
Akár ...
65. vebgy* |Válasz erre: 55. Zole61
2022-04-27 21:23:17 Fekete öves, Veterán
De persze nincs itt rögtön a kánaán...csak annak az esélye jött el, hogy - talán - lehet ezt profibban, jobban is csinálni itt (is)...
64. jaborcsik-andras* |Válasz erre: 60. Stevenstreet
2022-04-27 21:20:15 Fekete öves, Veterán
A klub kommunikációjából nekem az jön le, hogy Miklós "csak" a sportigazgatói posztról mondott le.
Borítékolható, hogy marad tovább a klub berkein belül más, fontosabb beosztásban.
2022-04-27 21:20:14 Fekete öves, Veterán
Mi megy itt a háttérben... Ha igaz az, hogy két hete mondott le, akkor is éveket késett vele. Eleve szükségtelen egy ilyen poszt, P.A nem is tűr ilyet maga felett...de itt is elég lenne a vezetőedző egy tulajdonosi képviselővel, hogy döntsön az átigazolásokról...
2022-04-27 21:17:11 Fekete öves, Veterán
Vukmir is olyan rövid életű lesz Miskolcon mint Geri Gergely. Csak tipp.
2022-04-27 21:07:54 Fekete öves, Veterán
Nézem a Liverpool - Villarreal beharangozot, a beszélgetéseket a játékosokkal, elképesztő, hogy ezek a milliomos, milliárdos fiatalemberek mennyire komolyan veszik, mennyire lelkesednek... mennyire fontos nekik a futball...!
Hol vagyunk mi ehhez....??? Elkeserítő
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...