Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2022-04-27 10:34:10 Fekete öves, Veterán
Hát eljött a nagy nap ;)))
9. objektiv* |Válasz erre: 8. Spirálfüzet (kockás)
2022-04-27 10:19:09 Fekete öves, Veterán
Erre értettem az előző kommentemben, hogy kivel lesz az új kézfogós kép. Na, az a helyzet, hogy tegnap a haver sikeres kresz vizsgájára, anyós pajtás mosógép és gáztűzhely vásárlására, valamint a lányom korábbi munkahelyének utolsó napjára csaptam egy kis ünneplést, ha már így alakultak a dolgok. A mai piálást nem tudom hogy adom be a feleségemnek, de muszáj leszek, mert megígértem magamnak, ha ez az ember elmegy innen, minimum egy pezsgő pukkanni fog.
2022-04-27 10:13:32 Fekete öves, Veterán
Valaki beírta Vukmir kinevezésekor Benczés távozik és megvan az utódja is. Akkor ezek szerint lesz utód. Na de ki?
7. martin1910 |Válasz erre: 2. objektiv
2022-04-27 10:09:22 Fehér öves, Lelkes újonc
Sehogy se jó ez. Most akkor vagy BM kinézte őt valamikor és figyelemmel követtük, vagy valaki más, aki nem a sportigazgató. :D Egyik se túl biztató.
2022-04-27 10:08:28 Piros öves, Fanatikus tag
Méltó a kezdőkép.. Ez bizony este, ha hazaérek megér egy sör-palinka kombót!!!
2022-04-27 10:08:07 Citromsárga öves, Lelkes újonc
vukmir takarodj!
2022-04-27 10:05:59 Fekete öves, Veterán
Jó most tegyük félre mekkora xxx ez az ember.
Viszont ha 2 hete lemondott, akkor a játékosok azóta miért is nem mutatnak többletet?
Ebből még akár Benczés félig meddig ki is jöhet jól ha a játékosokra veri a balhét.

Illetőleg 2 hete már keressük az utódját gondolom én, már ha lesz utódja... Ki keresi? Az a Magyar Matyi aki idejében nem ismerte fel, hogy Benczést ki kellene rúgni?

Nem az én dolgom eldonteni ki legyen helyette, ki lenne a jó, de 2 hete már keresve lehet ez a személy. Ki lenne ide jó erre a posztra? Révész mellett aki talán már nem opció, bár kitudja...
2022-04-27 10:01:14 Fekete öves, Veterán
Várjuk az új kézfogós képet Sánthával vagy Mátyással.
2022-04-27 10:00:09 Fekete öves, Veterán
Vukmirt állítólag már fél éve lesték az ajtófélfa mögül.
2022-04-27 09:57:00 Fehér öves, Lelkes újonc
Vukmirt akkor ki nézte ki vajon?
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...