Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
Viszont ha 2 hete lemondott, akkor a játékosok azóta miért is nem mutatnak többletet?
Ebből még akár Benczés félig meddig ki is jöhet jól ha a játékosokra veri a balhét.
Illetőleg 2 hete már keressük az utódját gondolom én, már ha lesz utódja... Ki keresi? Az a Magyar Matyi aki idejében nem ismerte fel, hogy Benczést ki kellene rúgni?
Nem az én dolgom eldonteni ki legyen helyette, ki lenne a jó, de 2 hete már keresve lehet ez a személy. Ki lenne ide jó erre a posztra? Révész mellett aki talán már nem opció, bár kitudja...