Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

96. vebgy* |Válasz erre: 89. dfcwolf
2022-05-05 22:48:10 Fekete öves, Veterán
...nomeg egy edző mitől lenne jó sportigazgató ? Ez a munka nagyon más..
2022-04-29 20:52:56 Fekete öves, Veterán
KISVÁRDA
A Kisvárda sportigazgatója, Révész Attila az M4 Sportnak nyilatkozott a jövőjével kapcsolatban.

– A felnőtt csapat körüli munkából biztosan visszább veszek, ha esetleg a továbbiakban is Kisvárdáért fogok dolgozni. Viszont most azért más feladatokkal is megkerestek, ahol talán még nagyobb lehetőségek is adódnak, mint nálunk. Itt azért látjuk a korlátainkat, látjuk, hogy hova juthatunk el. Ha itt maradok, az én célom egyértelműen az lesz, hogy olyan fiatal játékosokat hozzunk fel, akik később piacképesek lesznek a magyar és a nemzetközi mezőnyben, de erre még időre van szükségünk, ez most még nem reális.
94. Graham Bell |Válasz erre: 89. dfcwolf
2022-04-29 15:28:06 Piros öves, Veterán
Azt láttam rajta, amikor összefutottunk itt-ott, hogy ő ezt már elengedte fejben, ez a busz már elment, érezte ő is legbelül, nem akart szerintem feleslegesen utána szaladni. Hogy ez most azért történt így mert tudott az új szakmai vezetőről, vagy egyszerűen elment tőle a kedve, nem tudom ezt kizárólag Benczés tudná megmondani, mi volt ennek a cserbenhagyásnak az oka
93. Spirálfüzet (kockás)* |Válasz erre: 92. El Bandi
2022-04-29 11:52:04 Fekete öves, Veterán
Lett volna egy vezére a csapatnak, csak hát Benczés nem hozta. Ráadásul innen vonult volna vissza...
92. El Bandi |Válasz erre: 91. Spirálfüzet (kockás)
2022-04-29 10:16:39 Piros öves, Őstag
"Jobban örültem volna, ha tavaly szerződtet a DVTK, és még futballozhattam volna a csapatban. Most azt tudom mondani, hogy a nyáron befejezem a pályafutásomat, ezt már eldöntöttem, és nem titok, hogy egy ideje már sportigazgatónak tanulok. Megtiszteltetés, ha valóban szóba került a nevem Diósgyőrben, mint sportvezető, de ez egyelőre nem több, mint pletyka” - mondta az nso.hu-nak.

Én is... utólag valóban okos az ember, szerintem vele biztos erősödtünk volna és feljutunk, majd még 1 évet játszott volna, akkor is csak 35... kár érte (ugye Miki...)
2022-04-29 10:00:37 Fekete öves, Veterán
https://nb1.hu/otp-bank-liga/visszavonul-a-48-szoros-magyar-valogatott-jatekos-a-dvtk-nal-folytathatja
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...