Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
A Kisvárda sportigazgatója, Révész Attila az M4 Sportnak nyilatkozott a jövőjével kapcsolatban.
– A felnőtt csapat körüli munkából biztosan visszább veszek, ha esetleg a továbbiakban is Kisvárdáért fogok dolgozni. Viszont most azért más feladatokkal is megkerestek, ahol talán még nagyobb lehetőségek is adódnak, mint nálunk. Itt azért látjuk a korlátainkat, látjuk, hogy hova juthatunk el. Ha itt maradok, az én célom egyértelműen az lesz, hogy olyan fiatal játékosokat hozzunk fel, akik később piacképesek lesznek a magyar és a nemzetközi mezőnyben, de erre még időre van szükségünk, ez most még nem reális.
Én is... utólag valóban okos az ember, szerintem vele biztos erősödtünk volna és feljutunk, majd még 1 évet játszott volna, akkor is csak 35... kár érte (ugye Miki...)