Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
Bódog pédául ezt akarta, de hülyének nézték. Ez itt a legnagyobb baj, hogy aki kicsit is profin akarja csinálni, azt itt a magyar (túl nagy eredményeket soha nem elérő) szakamberek kiutálják. Mert a profizmus bizony kemény munka. A profizmus az 100 százalék mindenhol. Klopp mondta most a Villarreal elleni meccs előtt. Onnantól, hogy belépett a csapat a stadionba 100 százalékot kell hoznia mindenkinek addig, amíg el nem hagyjuk a stadiont. Biztos vagyok benne, hogy ott az egész stáb így is dolgozik! Ezért felesleges a spanyol triót emlegetni, mert senki nem bírná és nem is akarná azt a profizmust amit megkövetelnének.
Bizony a hosszútávú koncepcióban benne van, hogy kieshet a csapat. De egyenes kommunikációval és szisztematikus munkával ezt elviselték volna a szurkolók. Ha azt mondják, hogy most elkezdünk egy munkát amiben benne lehet a kiesés is de tartsatok ki, mert ez működni fog, akkor mi is másképp álltunk volna az egészhez. Főleg ha látjuk az állandóságot és azt, hogy fejlődik a csapat.
Mivel volt jobb ez, hogy az utóbbi évben a kiesés ellen küzdöttünk és szinte mindenki elpáholt minket? És közben sehol nem tartunk. Se az utánpótlás, sem a nagy csapat.
Szóval a legnagyobb baj az, hogy Benczés a saját munkáját sem értette. Vagy ha értette akkor valóban szarul végezte. Elpazaroltuk az éveket és mire jutottunk? Előttem van a kép, amikor azt mondtam neki, hogy a diósgyőri hagyományoknak megfelelő játékstílus kellene a csapatnak. Erre gúnyosan nevetve azt kérdezte mi lenne az? Én meg azt mondtam, hogy kérdezd meg a szurkolókat, hogy szerintük milyen a Diósgyőr? Milyen volt és milyennek kellene lennie. Nem nagy dolog, mindenki tudni fogja.
Azt nem mondják, hogy alkalmatlan volt 10 teljes évig? Hogy a másodosztályban kötöttünk ki szép reményekkel, pénzzel, szurkolótáborral, országos megbecsüléssel...?
Én nem vitatom, hogy jó ember Benczés Miklós, én Diósgyőr szurkoló vagyok, és a Csapatom érdekel, ami katasztrófális az ő sportigazgatósága alatt.
Világos, hogy lesz@rják a szurkolókat, meg a nagybetűs Klubot - sajnos. megtehetik, fenn vannak a gyémánttoronyban. De onnan is lehetséges zuhanás, bár nem öröm és ahogy a történelem mutatja, csak újabb paraziták érkeznek majd a helyükre.