Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
Az áruházak értetlenül állnak a jelenség előtt, máshol nem tapasztalták ezt.
;) :D
Ugyanugy varjuk a SG, VP, es a tobbiek kivagasat.
Aztan, ahogy irtatok vissza a spanyolokat. Kezdeskent a Luque, Gallardo kettossel. Sztem Fernando maradna a Sevilla zoldebbik felenel.
Remelem ez a ““Bumerang”” ut kozben a levegoben eltalalja egy legvedelmi raketa, belecsap a villam, eltalalja egy meteor, stb, nem ter mar ide vissza.