Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2022-04-27 20:51:08 Piros öves, Őstag
Elvileg ez az a hír az, amit sokan vártak. Mégis azt mondom, hogy ugyanolyan gagyi, hiteltelen, mint az egész klub. Mi az, hogy vártunk két hetet? Van bassza meg felmondási idő, amit le kell tölteni. Pont arra van, hogy mindenki levarrja az ügyeit s átadja a dolgait. Persze közös megegyezéssel el lehet hagyni akár, de itt nem ez volt. Simán lehetett volna közölni két hete, beleírva, hogy felmondott, de csinálja tovább a dolgait, mert Mikinek aztán volt bőven nyitott ügye. Szinte csak az volt. Szóval ez is bűzlik...
2022-04-27 20:22:53 Barna öves, Őstag
A mai napon Miskolcon és környékén ugrásszerűen megnőtt a pezsgővásárlások száma.
Az áruházak értetlenül állnak a jelenség előtt, máshol nem tapasztalták ezt.
;) :D
2022-04-27 19:47:36 Fekete öves, Veterán
Mi lesz most így Marcikával....?
2022-04-27 18:24:17 Piros öves, Fanatikus tag
Egressy Gabi nem ér rá?
56. Jefhuj76 |Válasz erre: 53. scs001
2022-04-27 17:52:04 Barna öves, Fanatikus tag
Nb2 re jó keretet...,????ááá
2022-04-27 17:49:49 Fekete öves, Őstag
Ezt már rég még kellett volna lépni.. Sántha állása viszont szerintem nem nincs veszélyben. Ő gazdasági szakember, talán,..a szakmai részt teljes egészében rábízta Mikire. A Bódog sms kirúgása se az Ő ötlete volt szerintem, de mindegy is. Boldognak volt koncepció, előtte, utána sem nagyon csak túlvállalta magát. Na Ő egy hasonló mentalitású sportigazgatóval maradandót tudna itt alkotni azt hiszem..
2022-04-27 17:35:11 Narancs öves, Lelkes újonc
Na most kösd fel a gatyád Vukmir, mert neked kell majd elvinni a balhét egyedül. Szerecsenek lemosdatva, jöhet a négy mérkőzésből álló dagonya. A disznók biztos élvezik, ahogy a szurkolókat szivatják.
53. scs001 |Válasz erre: 46. objektiv
2022-04-27 17:33:12 Fekete öves, Őstag
Nem mentem fel Mikit, már nyáron ki kellett volna rúgni-vagy évekkel előtte- és nem is kisebbítem a részét a kialakult helyzetért! DE! NB2-es szinten szerintem jó keretet igazolt és ezzel a kerettel simán feljutó helyen kellene állnunk, ha mindenki megfelelően tette volna a dolgát! Azaz nem csak Benczés hibás érte, hanem vastagon benne vannak az edzők, játékosok is! Egyébként utazgatok még, igen. És nagyon remélem, hogy feljutunk és szebb időszak elé nézünk! (Amúgy egy lyukas fillért sem tennék rá, hogy így lesz.)
2022-04-27 17:30:57 Fekete öves, Veterán
De termeszetesen ez meg mindig nem elegendo.
Ugyanugy varjuk a SG, VP, es a tobbiek kivagasat.
Aztan, ahogy irtatok vissza a spanyolokat. Kezdeskent a Luque, Gallardo kettossel. Sztem Fernando maradna a Sevilla zoldebbik felenel.
2022-04-27 17:26:04 Fekete öves, Veterán
A Soha viszont nem latasra Miklos, alias Bumerang Miki!
Remelem ez a ““Bumerang”” ut kozben a levegoben eltalalja egy legvedelmi raketa, belecsap a villam, eltalalja egy meteor, stb, nem ter mar ide vissza.
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...