Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2022-04-27 14:21:10 Barna öves, Fanatikus tag
Spanyolokat engedjük már el emberek! Ne kívánjuk már nekik ezt a szennyet, úgyis megégnek ebben a posványban, ettől még nem változik meg a rendszer, meg a közeg. Ha mákunk van, jön egy kevésbé hülye, ha nincs, jön egy hülyébb haver…
2022-04-27 14:20:27 Fekete öves, Őstag
Na akkor most már megszabadult a DVTK a kerékkötőjétől, innentől kezdve jönnek a nagyarányú győzelmek sorozatban, megtanulnak a fiúk hajtani, küzdeni, lesz erőnlétük, látni fogjuk, hogy mit akar velük játszatni az edző, minden fasza lesz! Vagy nem.......
Ezzel nem akarom kissebbíyteni a Miki hibáit, de azért vastagon benne vannak az edzők és a játékosok is -tisztelet a pár kivételnek, akik közül elsősorban Könyvest érdemes megemlíteni-ebben a szereplésben és őket sem szabad felmenteni és rékenni mindent Benzésre. Szerintem...
38. alpesi krokodil |Válasz erre: 27. gabeszba
2022-04-27 14:17:58 Barna öves, Fanatikus tag
Itt minden sánthít ;-)
37. veg-h-zet |Válasz erre: 32. dfcwolf
2022-04-27 14:13:00 Barna öves, Fanatikus tag
Egressy Gabi? Gondolom nincs realitása, és ilyen téren még túl sok tapasztalata se, de annak idején nyilatkozta, hogy Diósgyőr az egyik hely, ahol szívesen betöltené a sportigazgatói posztot.
2022-04-27 13:38:03 Fekete öves, Veterán
Ròkabéke azt nyilatkozta, tetszettek neki a DVTK hosszú távú tervei. Kíváncsian várom, mik azok?
2022-04-27 13:35:36 Fekete öves, Veterán
Nem bízom Magyar Mátyásban, nem látom benne az akaratot és elszántságot, hogy olyan független stábot rakjon össze, ami egy eredményes, jó Diòsgyőrt képes csinálni az elkövetkező évekre
Tartok tőle, jó neki ez a lagymatag nulla, ami eddig is volt, van.
2022-04-27 13:34:57 Fekete öves, Veterán
Van Isten...

Ezekszerint az Azonnali.hu cikke már kezdett túl kellemetlen lenni és nem volt más megoldás.
Szerintem is kamu az h 2 hete már lemondott volna. Azért ismerjük el eddig nem jelent meg olyan cikk ami tényekkel alátámasztva bizonyította volna hogy milyen pazarlás folyik itt a ner égisze alatt. Simán árthatott volna a fidesznek is ha marad és mégsincs feljutás.

Én valahogy Sivicet is szívesen látnám itt sportigazgatóként mert akkor legalább az erőnlét rendben lenne!
Neki is vannak kapcsolatai és van hozzá szeme hogy ki a tehetséges és ki nem. És most nem lenne felette aki szakmailag beleszólhatna a döntéseibe.
33. Graham Bell |Válasz erre: 32. dfcwolf
2022-04-27 13:30:27 Piros öves, Veterán
Maradjunk racionálisak!
32. dfcwolf* |Válasz erre: 24. Jefhuj76
2022-04-27 13:21:18 Fekete öves, Veterán
Haraszti Paksról. Őt szeretném.
2022-04-27 13:04:27 Fekete öves, Veterán
SÁNTHA TAKARODJ!!!
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...