Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
Ezzel nem akarom kissebbíyteni a Miki hibáit, de azért vastagon benne vannak az edzők és a játékosok is -tisztelet a pár kivételnek, akik közül elsősorban Könyvest érdemes megemlíteni-ebben a szereplésben és őket sem szabad felmenteni és rékenni mindent Benzésre. Szerintem...
Tartok tőle, jó neki ez a lagymatag nulla, ami eddig is volt, van.
Ezekszerint az Azonnali.hu cikke már kezdett túl kellemetlen lenni és nem volt más megoldás.
Szerintem is kamu az h 2 hete már lemondott volna. Azért ismerjük el eddig nem jelent meg olyan cikk ami tényekkel alátámasztva bizonyította volna hogy milyen pazarlás folyik itt a ner égisze alatt. Simán árthatott volna a fidesznek is ha marad és mégsincs feljutás.
Én valahogy Sivicet is szívesen látnám itt sportigazgatóként mert akkor legalább az erőnlét rendben lenne!
Neki is vannak kapcsolatai és van hozzá szeme hogy ki a tehetséges és ki nem. És most nem lenne felette aki szakmailag beleszólhatna a döntéseibe.