Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A klub vezetése elfogadta a lemondást
Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.
Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.
forrás, fotó: dvtk.eu
Farkas Balázs? A nemrég még Kövesdben focizó "boros" fejű?
De ha felmondott 2 hete, akkor sántít a dolog megint!
Kamu Matyi hozta a szintet….
Gondolom feljebb már nem mennek a tisztogatásban /sajnos/, de alant dobost stb. szintén picsán kell rúgni. Aztán ha feljutunk /kötelező/, ha nem, akkor Vukmír remélem hozza a neki megfelelő stábot, hogy végre fakítsanak már vmit itt Diósgyőrben! Kíváncsi leszek az eldugott hírekre bármilyen orgánumban, hogy bencés milyen zsíros állásban van már Eli bá lapátra tétele óta, ahonnan szintén kap fizetést...