Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2022-04-27 13:04:08 Fekete öves, Veterán
Megállapítottuk, egy kamu a 2 hetes lemondás. Mosdatja a szart. Egyrészt túl nagy volt már a nyomás a nagyobb srácokon ott fent, másrészt kb esélyünk nincs már feljutni, jobban mondva nem csak magunktól függ. Így hát helo szia.

Farkas Balázs? A nemrég még Kövesdben focizó "boros" fejű?
2022-04-27 12:39:42 Barna öves, Fanatikus tag
Hajrá Diósgyőr! Átadni mindent a három Spanyolnak,és adni nekik annyi időt mint móka-mikinek!
2022-04-27 12:34:44 Piros öves, Őstag
En amugy Luque kinevezeset unnepelnem igazan. Neki vannak összeköttetései, ert a focihoz stb. Abban is biztos vagyok, hogy Fernando jobb szakmai igazgato lett volna, mint edzo pl. Nem tudom ok most mit csinalnak, marmint azt tudom, hogy Fernando a Betisnel, van Gallardo meg a Sevillanal dolgozott meg tavaly, iden passz. En magyarokban nem bizom, ami a szakmai munka szinvonalat illetti (vagy barmi mast). persze ez csak egy alomkep, hogy ilyen arcok iranyitsak itt a szakmai munkat.
2022-04-27 12:29:25 Piros öves, Őstag
Pintér elvileg Benczés miatt nem jött.
De ha felmondott 2 hete, akkor sántít a dolog megint!
2022-04-27 12:28:13 Barna öves, Fanatikus tag
Nagy lépés az emberiségnek és egy hosszúlépés nekem!

Kamu Matyi hozta a szintet….
25. Graham Bell |Válasz erre: 21. achilleus68
2022-04-27 12:24:35 Piros öves, Veterán
Továbbmennék! Ha Tényleg az a Farkas B. lesz az új diri akit jómagam már egy ideje személyesen ismerek, akkor annyi idő sem kell neki!
24. Jefhuj76 |Válasz erre: 17. dfcwolf
2022-04-27 12:20:32 Barna öves, Fanatikus tag
Akkor ki lenne jó? Nem előrelépés....akkor ki lenne az..ki az a ügyvezető aki annyira sikeres volt..egyet momdj
2022-04-27 11:54:26 Fekete öves, Veterán
Na végre, de miért kellett eddig várni? Miért nem a tulaj strómanja baszta ki sokkal hamarabb? Mi ez /álkérdés/, hogy már Elemérrel együtt megtörtént? Miért nem lett akkor kommunikálva /álkérdés, tudjuk hogyan megy itt/?
Gondolom feljebb már nem mennek a tisztogatásban /sajnos/, de alant dobost stb. szintén picsán kell rúgni. Aztán ha feljutunk /kötelező/, ha nem, akkor Vukmír remélem hozza a neki megfelelő stábot, hogy végre fakítsanak már vmit itt Diósgyőrben! Kíváncsi leszek az eldugott hírekre bármilyen orgánumban, hogy bencés milyen zsíros állásban van már Eli bá lapátra tétele óta, ahonnan szintén kap fizetést...
2022-04-27 11:45:00 Lila öves, Tag
Örülök, de olyan mintha egy előre megrendezett színjáték zajlana és megint minket akarnának hülyének nézni. Ez nem elég. Fejétől bűzlik a hal.
2022-04-27 11:34:23 Fekete öves, Veterán
Ne legyen igazam, de van egy olyan sanda gyanúm, hogy egy-két év múlva még Miklóst is vissza fogjuk sírni, pedig most mennyire utáljuk! De ezek szerint ő a vezéráldozat, a többi meg mossa kezeit. Már a kieséskor váltani kellett volna.
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...