Lemondott Benczés Miklós sportigazgató

Szerző: objektív | 2022-04-27 10:41:00

A klub vezetése elfogadta a lemondást


Lemondott Benczés Miklós, a DVTK sportigazgatója, amit a klub vezetősége elfogadott. A szakember karrierje során másodszor töltötte be a diósgyőri labdarúgó csapatnál ezt a posztot, 2019 őszétől mostanáig.



Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa. - Köszönöm Miklós munkáját, sajnálom, hogy így alakultak az események. Bővebb elemzésbe viszont csak a szezon végeztével szeretnénk belemenni, hiszen a csapat számára még elérhető a kitűzött cél: a feljutás az OTP Bank Ligába.


forrás, fotó: dvtk.eu

Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2022-04-27 11:25:02 Fekete öves, Veterán
Neeeeeeee! :)
19. veg-h-zet |Válasz erre: 17. dfcwolf
2022-04-27 11:20:21 Barna öves, Fanatikus tag
Én sem látok benne túl nagy potenciált, de biztos ő is haver. A kapcsolati tőkéje remélhetőleg túlmutat Felcsúton.
18. tomi87* |Válasz erre: 16. veg-h-zet
2022-04-27 11:16:30 Fekete öves, Veterán
Ő elvileg Eger SE csapatait működtető társaság ügyvezetője is.

Viszlát Miklós hatékonyan igazoló úr!!
17. dfcwolf* |Válasz erre: 16. veg-h-zet
2022-04-27 11:15:27 Fekete öves, Veterán
Ő sajnos nem lenne előrelépés. Ha minden igaz már a klubnál van egy ideje.

Amúgy mondhatták volna azt is, hogy már egy éve lemondott csak az operatív ügyeket intézte. Minek ez a kamu Matyi?
16. veg-h-zet |Válasz erre: 8. Spirálfüzet (kockás)
2022-04-27 10:50:22 Barna öves, Fanatikus tag
Állítólag Farkas Balázs. Jelenleg a Barca Academy Hungary vezérigazgatója.
Nem én vagyok ilyen jól informált, hanem korábban mintha írták volna itt is, és a kövesdi fórumon is.
15. perec j. №1  (finom és lédús) |Válasz erre: 4. Spirálfüzet (kockás)
2022-04-27 10:48:49 Fekete öves, Őstag
"ha a játékosokra veri a balhét."

A pályán a játékosok vannak nem Benczés, a játékosok felejtenek el focizni.... illetve vannak, akik eleve nem is tudnak, na őket nem kellett volna idehozni, szóval a balhé a játékosoké IS. Pld. Molnár mi a lfszt csinál hónapok óta???
2022-04-27 10:46:16 Piros öves, Őstag
Santha Gergelynek is huznia kell a francba! Miatta (is) volt ez a melyrepules.O nem engedte lemondani (!!!!!) Benczest tavaly, mivel olyan sikeresen navigaltak ki a klubbot az NB1-bol, hogy az csakis azzal jarhatott, hogy Benczes a helyen maradjon, sot, Santha megerositette a poziciojaban. Nem, ez nem egy Monty Phyton sztori. Ez a DVTK szakmai munkaja.
A DVTK-nak nincsen gazdaja. A pajta ajtaja nyitva, a lovak szabadon szaladgalnak ossze vissza, mindenki azt csinal, amit akar.Nincsenenk kovetkezmenyek ha nem jol csinalod a munkadat. A DVTK egy REGIOS klub es nem tud egy epkezlab 19 eves jatekost berakni NB2-ben. Nem tudtak kinevelni 1 (!) tehetseges gyereket a nem is tudom hany ev alatt, aki eleg jo lehetne NB2-be. Nem, ez nem egy Woody Allen sztory. Ez a DVTK utanpotlas nevelese. Utanpotlas munkaert pl ki a felelos? Woody Allen? ha nem o, akkor a ficko mikor lesz elkuldve? Mi kell hozza, hogy belassak, az utanpotlasnevelesunk nem mukodik? Miert nincs olyan scout rendszerunk, mint a nyugati klubboknak, ha mar egyszer lefedjuk az egesz regiot? Miert felcsutra meg pestre megy minden tehetseges gyerek? Mert ezeknek az embereknek nem a DVTK a prioritas, hanem valami es valaki mas. Sokan tapsoltak a tulajdonosvaltasnal es en is kivancsian vartam mi fog tortenni. Kizugas az NB1-bol es ez a moralis es szakmai melyrepules eddig, amit az Uj tulaj meg a fantasztikus foszponzor eddig fel tud mutatni. Nem, nem Pierre Richard az uj tulaj, pedig eddig ugy tunik. Szoval varjuk ki, kit fognak kinevezni ide szakmai igazgatonak es utana oruljunk, mert lehet, hogy egy Stephen King sztori kozepebe csoppenunk.
Amugy en meg azt is el tudom kepzelni (nem vedve Benczest egyaltalan) hogy a Vukmir dolgot pl nem Miklosunk intezte hanem tole feljebb hoztak meg a dontest? Mindegy. A lenyeg, hogy o mar nemarthat a klubbnak, de vannak meg boven, akik igen.
2022-04-27 10:41:58 Piros öves, Őstag
'Kondás Elemér, korábbi vezetőedzőnk távozásával egy időben mondott le posztjáról Benczés Miklós, én kértem, hogy az operatív ügyek intézése miatt maradjon még két hetet - mondta dr. Magyar Mátyás, a DVTK többségi tulajdonosa.'

Ez érdekes, miért nem lett akkor kommunikálva vagy csak én nem láttam...
Szerintem nagy lett már a nyomás, és be kellett áldozni valakit...
Még,még,még ennyi nem elég...
2022-04-27 10:39:12 Fekete öves, Veterán
Ez a Magyar milyen lagymatag farok. "még elérhető a kitűzött cél"... Elérhető? Nem elérhető baszd meg, hanem kötelező elérni!!!
2022-04-27 10:35:43 Fekete öves, Veterán
Azta... sikerült elbasznia egy tutinak tűnő feljutást,morálisan sosem látott mélységbe lökni a csapatot,megrontani a viszonyt klub- szurkoló, szurkoló-szurkoló közt,1500ra vinni a nézőszámot,majd lelép,mielőtt munkája gyümölcse-az elmaradó feljutás beérne. Bátor gerinces cselekedet. Nyilván az utódot is ő hozta,mint anno. Roppant mód örülök persze,de ez még kurva kevés. Nyáron teljes megtisztulás kell!!!
Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...