Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A DVTK regionális multisport klubbá vált az elmúlt években. A labdarúgáson belül folyik a közös munka, ami most szorosabb együttműködéssel még hatékonyabb lehet Benczés Miklós szakmai irányítása alatt.
- Miki a múltban is rendkívül hasznos tagja volt a DVTK vezetésének, örülök, hogy újra a DVTK csapatát erősíti, - nyilatkozta Sántha Gergely, a Diósgyőr FC Kft. ügyvezetője - és biztos vagyok benne, hogy komoly eredményeket fogunk elérni az általa vezetett területen, amely nagy jelentőségű a DVTK további építésében.
Benczés Miklós Salgótarjánban született, Miskolcon nőtt fel, a DVTK-ban lett elismert edző, miközben végigjárta a ranglétrát az utánpótlástól az első csapatig. Dolgozott vezetőedzőként, sportigazgatóként, nyáron a DVTK Labdarúgó Akadémia igazgatói posztjáról csábította el a Puskás Akadémia FC.
Mostantól regionális utánpótlás szakmai igazgatóként a DVTK Labdarúgó Akadémia, a Salgótarjáni BTC, az Eger SE, és az előkészítés alatt álló Felvidéki Labdarúgó Akadémia munkájáért felel.
- Örülök, hogy a korábban elkezdett munkát folytathatom Diósgyőrben - kezdte Benczés Miklós. - A legújabb megbízatásom szerteágazó, nem csak sportszakmai feladat, aminek a középpontjában az utánpótlás található. Az akadémia szakmai vezetése által megfogalmazott képzési és nevelési célok megvalósítása és ellenőrzése, illetve egy stabil alapokon működő, optimalizált rendszer felépítése, majd működtetése a feladatom.
Amikor a DVTK a számára legideálisabb jövőképet kereste, akkor a regionális együttműködésben találta meg a legtöbb eredménnyel kecsegtető utat. Később az MLSZ is ezt az irányt vélte üdvözítőnek, és 12 Regionális Utánpótlás Központot (RUK) hozott létre.
- A DVTK vezető szerepet játszik partnerklubokban folyó szakmai munka összehangolásában - folytatta a testnevelő tanári és UEFA PRO licencees edzői diplomával is rendelkező szakember. - Ez a rendszer az országban egyedülálló, és egyre többfelől hallom vissza, hogy jó úton járunk. Az elmúlt időszakban is nagy örömmel követtem a távolból, hogy Tajti József sportigazgató és Sütő Szilárd, a DVTK Labdarúgó Akadémia igazgatója milyen kiváló munkát végzett. Azonban nem szabad megelégednünk azzal, amit eddig elértünk.
A DVTK Labdarúgó Akadémia fejlődésében fontos mérföldkőt jelentett az akadémiai épület, és a sportpályák átadása. Salgótarjánban és Egerben is elkezdődött az infrastrukturális fejlesztés, előbbi helyszínen az akadémia épületének alapkövét is letették decemberben.
- Mindkét partnerklubunk régóta vár ilyen jellegű fejlesztésre, ami hagyományaik alapján is megilleti őket. Azonban fontos hangsúlyozni, hogy önmagában az infrastruktúra nem fog válogatott játékosokat termelni, de szükség van a jó minőségű pályákra, hogy színvonalas munkát lehessen végezni, és ki lehessen bontani a régióban élő fiatalok tehetségét.
A Felvidéki Labdarúgó Akadémia ügyében viszont még nem történt meg az indulás bejelentése.
- Rajtunk kívül álló okok miatt ebben történt a legkisebb előrelépés távollétem idején, de most a legrövidebb idő alatt meg kell találni azt a megoldást, hogy ott is elindulhasson a munka. Amellett, hogy tovább tágítjuk a régiónk határait, óriási lépést tehet a DVTK a nemzetközi szereplővé válás irányában. És ha a labdarúgásban eredményt tudunk felmutatni, akkor példát mutathatunk a DVTK-ban űzhető többi sportág számára is.
forrás, fotó: dvtk.eu
Sajnos még én se járok meccsre.....
De azért továbbra is hajrá DIÓSGYŐR!
Témához szólva.... háááát inkább nem....... : ((
Amúgy ami egy kicsit felb.sz az a klub kommunikációja. Olvastátok ezt a cikket itt fent? Bakker arra nem vették a fáradságot, hogy valami picit eredetibbel kijöjjenek. Szórul-szóra ugyan ezt a "bemutatkozót" nyomták le minden egyes alkalommal. Most már mindig így lesz? "Miki elmegy sablon" és "Miki visszajön sablon" fél évente a sajtónak? Annyira le vagyunk szarva, hogy a kommunikációs szakember arra nem képes, hogy fél évente megerőltesse magát és pár sorban (nem 20 oldalas esszével) valami "mással" kijöjjön! NA EZ ITT A VÉRLÁZÍTÓ számomra! Remélem megváltozik itt hamarosan minden !
...
Tudom, tudom ... bili vs. kezem :(
Úgy irigylem az ilyen embereket.
Én már nem is emlékszem, mikor lett elegem az egészből...
Egyébként túl lett ez a dolog lihegve, sokkal de sokkal nagyobb problémáink vannak annál, minthogy Benczés itt dolgozik-e vagy sem. Nem volt nélkülözhetetlen mielőtt elment, mintahogy nem zavar sok vizet úgy sem, hogy visszajött. Egy, a népes igazgatótáborból, akik semmit sem csinálnak és akiknek kurvára nem számít ez a klub.
Nem több nem kevesebb. Szerintem.
Sajnos ennek a "kiváló" munkának az eredményét mi közelről látjuk....
Egyébként meg az ilyen dumákról mindig az jut eszembe, amit Winston mondott a Ponyvaregényben: "jó jó, azért még ne kezdjük el szopkodni egymás f@szát" :)
Moderálva: 2019-01-10 11:55:57