A második új egy régi - Molnár Gábor visszatér Diósgyőrbe?

Szerző: amigeleken.hu | 2026-06-24 14:31:00

Sajtófigyelő - Diósgyőri könyv


A Diósgyőri könyv értesülése szerint a DVTK megegyezett Molnár Gáborral, illetve a menedzserével, így a labdarúgó a Diósgyőr játékosa lesz. A támadó a második nyári igazolása lehet, lesz a DVTK-nak, Babinszky Bence (HR Rent Kozármisleny) után.

Molnár Gábor már volt a DVTK labdarúgója, 2020 januártól 2022 nyaráig, és ez idő alatt 60 NB I-es bajnokin 18 gólt szerzett.



A 32 éves játékos szabadon igazolhatóként érkezik a DVTK-hoz, legutóbbi klubja a Kisvárda MG volt, ahol a 2025/26-os évadban 27 meccsen lépett pályára (5-ször kezdőként, 22-szer csereként), és 2 gólt szerzett. Molnár Gábor ezen időszakban 767 perc játéklehetőséget kapott, ami 28 perc/meccs átlagot jelent.


Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>>


forrás: Diósgyőri könyv



És ezt olvastad már?
Hozzászólások

Még nem érkezett hozzászólás!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...