Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Tisztelt Dr. Magyar Mátyás Úr!
Mint a Diósgyőr FC Kft. minősített többségű befolyást biztosító szavazati jogával rendelkező végső magánszemély tulajdonosához, Önhöz juttatjuk el most segélykérésünket és egyben támogatásunkat mi, diósgyőri szurkolók, szimpatizánsok szerte az országból. Szeretett klubunkat, csapatunkat teljesen lezüllesztette az elmúlt időszak vezetése, a politikai érdekek felülírták a gazdasági és sportszakmai döntéseket, aminek következtében a milliárdos forrásbiztosítás, a remek infrastruktúra és a csodás szurkolótábor ellenére egyenes út vezetett a kieséshez.
A vezetők helyett több esetben is Ön volt az egyetlen ember, aki ki mert állni a szurkolók elé, és vállalta a felelősséget akár olyan döntésekért is, amelyeket a háta mögött hozott ez a polipszerű rendszer. Mi még emlékszünk arra, amikor megpróbált változtatni a klub működésén, de mára már köztudott, hogy ez a szándék is ellentétes volt a több éve itt tevékenykedő vezetői kör érdekeivel, és újra a politikai befolyásukat felhasználva félreállították Önt. Természetesen felelősséget – a tőlük megszokott módon – csak szóban vállaltak, és azóta „eltűntek” Miskolcról, de a háttérből továbbra is ők hozzák a döntéseket.
Az NB II-es start vészesen közeleg, és a jelenlegi ügyvezetésnek, szakmai vezetésnek elképzelése sincs arról, hogy milyen csapat, milyen szerelésben fut majd ki a gyepre. Csak a távozók neve biztos, a jövőnk viszont teljesen bizonytalan. Nincs mire várni, eljött a megfelelő idő, amikor már nem lehet akadálya a változásnak a jelenlegi vezetés politikai háttere. Mint tulajdonos, nagyon sok mérkőzésen jelen volt, és tudjuk, hogy kicsit megfertőzte a diósgyőri életérzés és szenvedély; tegyen hát azért, hogy a klubunk elindulhasson egy olyan úton, amely szakít az átláthatatlan és sikertelen évekkel!
Mi támogatni fogjuk ebben, és Ön mellett állunk! Egyetlen kérésünk van: tisztítsa meg a Diósgyőr FC Kft.-t azoktól a személyektől, akik részt vettek az elmúlt évek botrányos vezetésében, és legyen megfelelő kommunikáció az új vezetés, illetve a szurkolók között! Hozzon egy határozott és iránymutató döntést szeretett klubunk érdekében! Nincs már politikai gát, az új szelek pedig az átláthatóságot, a transzparenciát helyezik előtérbe, és egy megfelelő klubmodellel a DVTK lehet ennek a megtisztulásnak a zászlóshajója.
Mi, diósgyőriek jól tudjuk, hogy bármennyire is kudarc egy kiesés, az még nem a vég – lehet ez egy új kezdet lehetősége is! Természetesen tudjuk, hogy ez nem lesz egyszerű, de egymás iránti kellő tisztelettel és türelemmel túl lehet jutni a nehéz időszakon, és hosszú távon eredményeket lehet elérni. Mi itt voltunk és itt leszünk, mert Miskolcon a szurkolók a poklot sokszor megjárva a legkisebb sikernek is örülnek. Legyen most egy közös „első siker” az elindulás azon az úton, amely elvezethet oda, hogy többezer torokból zúg fel ismét:
HAJRÁ, DIÓSGYŐR!
"Most megtudja csinálni amit akart"
Szorítok neki, hogy valóban megcsinálja, de addig én ezt a víziót inkább a „majd ha látjuk” kategóriába sorolnám, némi egészséges kétkedéssel fűszerezve.
Hajrá Diósgyőr!
Mr. D sem látja jól, azonban nem neki hanem neked reagálok mert szándékosan ferdítesz, szokás szerint, miközben egy rugoka aki szinte mindig jól látta a történéseket végleges tiltást kapott főként hála perec oldal bomlasztó hatása miatt.
A hazug propagandával szemben a valóság (láthatta aki akarta) az az, Magyar 2021-ben és 2024-ben neki futott ennek kétszer, Sg mind a kétszer a politikai kapcsolatait felhasználva kinyírta. Ahogy wolf írta most már nincs politikai hátszele. Vagy Magyar lép és megmaradunk vagy senki és végünk. Magyar amikor előlépett Sántha Csöbörrel és Kubatovval kinyírta.
Magyar a tulaj a Diósgyőr kftnél. Most megtudja csinálni amit akart. Ha igazak a pletykák ebben bőven lesz segítsége. A háttérben régóta sokan dolgoznak ezen bizonyos személyek.
A közlemény óta az eddig is pánikban lévő személyek most rettegnek csak igazán.
Hajrá doki!
"Tud csinálni. Egyedül ő tud"
Értem én, hogy minden bizonnyal egy volt alkalmazottja vakon hisz benne, de engedd meg, hogy mi, Diósgyőr szurkolók ezt a kijelentésedet - látva a Magyar tulajdonlásában eltöltött elmúlt öt évet - azért némi fenntartással kezeljük.
„Megfertőzte a közeg.” - Ebben igazad van, mert Magyar is szemmel láthatóan a ráruházott tulajdonosi jogkör ellenére ugyanúgy asszisztált a sok mocsoksághoz, mint a többiek.
Magyarnak tulajdonosként ideje lenne végre életjelet adnia magáról, főleg úgy, hogy a zuhanyhíradó szerint a labdarúgás továbbra is kiemelten államilag támogatott sportág marad - igaz, valamivel nagyobb szakmai és pénzügy kontroll mellett.
Egy ilyen zaklatott, végül kieséssel záruló szezon után azonban teljesen jogos a kérdés: milyen tulajdonos az, akihez már szurkolói nyílt levelet kell intézni azért, hogy egyáltalán megszólaljon? Egy klubtulajdonos szerepe elvileg jóval túlmutat a finanszírozáson. Identitást kellene adnia a klubnak, stabilitást teremtenie, felelősséget vállalnia és irányt mutatnia - különösen akkor, amikor minden recseg-ropog a háttérben. Joggal merül fel a kérdés: Magyar valóban megtestesít bármit ezekből a tulajdonosi és vezetői értékekből?
Ne legyen igazam, de könnyen lehet, hogy most is csak azért húzzák majd elő a cilinderből mint névleges tulajdonost, mert a támogatások lehívásához időnként szükség van arra, hogy valaki hivatalosan is kilépjen a fényre. Aztán, ha ez megtörtént, ismét jöhet a jól megszokott csend.
Dr Magyar a NER szerves része, ezért kussol nyár óta, a konc fontosabb volt neki, meg hát pontosan tudja, milyen lejáratókampány folyt bárki ellen, aki ellentmondott a rendszernek. Ugyanakkor az elmúlt években valamennyire átlátta, hogyan is kellene működtetni egy klubot, némi tapasztalatra szert tett és a DVTK közeg is megértette valamennyire. Ebből a mixből mi kerekedik ki.......első lépés minden esetre a nyári események őszinte feltárása lenne...
Semmi köze a Medicalhoz.
Tud csinálni. Egyedül ő tud.
Szép az írás.
Szerintm Magyar Mátyásnak sem fér a zabszem a seggébe.Valószínűleg az ő vállalkozásai is ugyan olyan szarban lesznek ha átvilágítják.Ezt a klubbot papíron a medical miatt megkapta mert a szomszédba volt és ennyi.Közben megszerette és szeretet volna változtatni rajta majd gyorsan becsicskították.Semmit ne várjun Tőle mert nem tud csinálni semmit.Ez kb annyira lehet szar neki mintha volna egy szar felesége és közben beleszeret egy másik nőbe aki normális de nem tudsz a vagyon miatt elválni.
Számomra ez a levél egy tökéletes ........nyalás.Itt egyetlen megoldás lehet hogy a tulajdonos es az általa választott vezetőség azonnal távozik a klub éléről.Miután a temetőbe vitték a Diósgyőri labdarúgást és a végletekig megosztották a szurkolókat követeljük a lemondásukat.Msgyar ur is távozzon vissza oda amihez ért az ortopéd sebészethez.Ebből dvtk uralkodásból már úgysem fog több pénz jönni.Ez a tangli mézesmázos levél nem is tudom kinek a tollából fakad.