DVTK - Paks

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-16 12:13:00

Fizz liga 33. forduló


Fizz liga 33. forduló

DVTK - Paks

Zárt kapuk mögött

Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15

Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila

Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu





Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

90. perec j. №1  (finom és lédús) |Válasz erre: 88. rugoka
2026-05-17 13:08:41 Fekete öves, Őstag

Ne idegeld magad feleslegesen. Próbáld meg uralni érzelmeidet, indulataidat, ösztönös reakcióidat. Röviden: önuralom! Ez belső erő. Jó hír, hogy fejleszthető is.  Egyébként meg  nem kell elolvasnod amit írok... 

2026-05-17 12:58:20 Barna öves, Tag

Olvasom az nso.ón,hogy a meccsen 104 néző volt.Annyi 14 év alatti gyerek mehetett volna ki a meccsre,amennyi csak akart.De nem akart!!!! Miről beszélünk itt Diósgyőrben? Diósgyőri ultrák? Vegyük már észre és valljuk be ,itt semmi nincs.Úgy érzem ami folyamat itt jo néhány, éve elkezdődött diósgyőrben.... / is/ , visszafordíthatatlan károkat okoz. Ez tényleg a temetőbe vezet,nemcsak virtuálisan.

2026-05-17 12:22:52 Fekete öves, Fanatikus tag
Xxxxx

Moderálva: 2026-05-17 16:29:00

2026-05-17 12:07:56 Barna öves, Tag

Lazítás képpen: ha valaki még tudna mondani miért jó koncepció évek óta a hamarosan  nincstelenné váló m4 sportnak,hogy semmit nem lehet felvenni vagy vissza játszani,meg egy beszélgetős goól műsort sem.Az megvan hogy kódolatlanul az egész világon vilagszinvonalon,és soha nem látott módon.De ezt sajnos nem értem.

86. Pakito77 |Válasz erre: 84. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-05-17 11:03:07 Piros öves, Fanatikus tag
Szia xxxxx! Örülünk ha jól vagy! Annak jobban örülnénk ha a klub tönkretevői örökre eltűnnének, innen is!

Moderálva: 2026-05-17 11:29:34

85. gbacsi* |Válasz erre: 84. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-05-17 10:57:10 Fekete öves, Veterán

Nem láttad a meccset, de azért véleményt mondasz róla. Lol..

2026-05-17 10:20:44 Fekete öves, Őstag

Szasztok skacok, megérkeztem a hűvösről, perec koma a fedélzeten. Izland nagyon érdekes hely, képzeljétek még az utcát is fűtik a termálvizükkel. És sok egyéb érdekesség, szép tájak, de útibeszámolót nem tervezek írni. De hogy a focihoz is kapcsolódjak, voltam meccsen is. Vikingur-Thor és 6-0 lett. Eléggé edzőmeccs jellegű volt, kicsit untam is. A meccs összefoglalója amúgy fent van a youtube-on, a szemfülesek engem is kiszúrhatnak a lelátón. :)

A mi meccsünket nem láttam, teljesen megfeledkeztem róla. Az eredmény alapján azt gondolom, az utánpótlás szépen helytállt a bronzérmes ellen. 

82. izor600 |Válasz erre: 77. buby64
2026-05-17 07:02:00 Barna öves, Tag

Írod kíváncsian várom........A szeged 1899 cikke szerint  szegeden az uralkodó kapicsékat 10 éve a pokolba kívánják a szegediek.Ehhez képest nekünk még van időnk.u.Ugyis tudjuk a tulajdonost nem.lehet csak úgy elzavarni.vagy bűncselekményt követ el,így távozik,vagy megunják  valamilyen okból.Mas opció nincs,nem létezik.Esetleg ha rendkívül nagy a szurkoloi nyomás rajtuk  és nem bírják.De ezek bírják rezzenéstelen arccal, a szembeköpést is.

81. wexeye* |Válasz erre: 67. v1910
2026-05-17 06:27:16 Fekete öves, Veterán

1 hete van új kormány. 7 napja :-)

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...