Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Ne idegeld magad feleslegesen. Próbáld meg uralni érzelmeidet, indulataidat, ösztönös reakcióidat. Röviden: önuralom! Ez belső erő. Jó hír, hogy fejleszthető is. Egyébként meg nem kell elolvasnod amit írok...
Olvasom az nso.ón,hogy a meccsen 104 néző volt.Annyi 14 év alatti gyerek mehetett volna ki a meccsre,amennyi csak akart.De nem akart!!!! Miről beszélünk itt Diósgyőrben? Diósgyőri ultrák? Vegyük már észre és valljuk be ,itt semmi nincs.Úgy érzem ami folyamat itt jo néhány, éve elkezdődött diósgyőrben.... / is/ , visszafordíthatatlan károkat okoz. Ez tényleg a temetőbe vezet,nemcsak virtuálisan.
Moderálva: 2026-05-17 16:29:00
Lazítás képpen: ha valaki még tudna mondani miért jó koncepció évek óta a hamarosan nincstelenné váló m4 sportnak,hogy semmit nem lehet felvenni vagy vissza játszani,meg egy beszélgetős goól műsort sem.Az megvan hogy kódolatlanul az egész világon vilagszinvonalon,és soha nem látott módon.De ezt sajnos nem értem.
Moderálva: 2026-05-17 11:29:34
Nem láttad a meccset, de azért véleményt mondasz róla. Lol..
Szasztok skacok, megérkeztem a hűvösről, perec koma a fedélzeten. Izland nagyon érdekes hely, képzeljétek még az utcát is fűtik a termálvizükkel. És sok egyéb érdekesség, szép tájak, de útibeszámolót nem tervezek írni. De hogy a focihoz is kapcsolódjak, voltam meccsen is. Vikingur-Thor és 6-0 lett. Eléggé edzőmeccs jellegű volt, kicsit untam is. A meccs összefoglalója amúgy fent van a youtube-on, a szemfülesek engem is kiszúrhatnak a lelátón. :)
A mi meccsünket nem láttam, teljesen megfeledkeztem róla. Az eredmény alapján azt gondolom, az utánpótlás szépen helytállt a bronzérmes ellen.
Írod kíváncsian várom........A szeged 1899 cikke szerint szegeden az uralkodó kapicsékat 10 éve a pokolba kívánják a szegediek.Ehhez képest nekünk még van időnk.u.Ugyis tudjuk a tulajdonost nem.lehet csak úgy elzavarni.vagy bűncselekményt követ el,így távozik,vagy megunják valamilyen okból.Mas opció nincs,nem létezik.Esetleg ha rendkívül nagy a szurkoloi nyomás rajtuk és nem bírják.De ezek bírják rezzenéstelen arccal, a szembeköpést is.
1 hete van új kormány. 7 napja :-)