Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Akármi lesz az eto-val, ezt a bajnoki címet már senki nem veszi el tőlük. Mi a fél karunkat is odaadnánk ezért, de még egy nyamvadt dobogó sem jött össze a nagy szakember Sánthával. Amúgy vicces volt Keane sajtótájékoztatója, az nso-nál meg a fradinál is f.snak h mi lesz a jövőben. Hát nem lesz ennyi állami támogatás, el kell kezdeni piaci alapon működni, erről szól a kapitalizmus. A fradi harmadvonalas, állami pénzből kitömött játékosainak nagy része is elkezdhet csomagolni.
Ez igaz.
Azért egy klubmegszűnés kicsit csúnyább volt...
" Meg fogtok ezért fizetni" kérdésre , felszólításra szerintem nem lesz semmi féle retorzió , elszámolás, számonkérés!
Az aktuális törvényi előírásoknak, szabályoknak megfelelően vezették a klubot.
Az hogy erkölcsileg, emberileg nekünk szurkolóknak ez nagyon fáj, a kutyát nem érdekli.
Ezt sajnos ebben az országban következmények nélkül meg lehetett csinálni, hogy évekig töméntelen állami pénzből 0 eredményt elérni.
De ezt már sokan leírták.
Kiváncsian várom hogy cserépedény sánta meddig lesz még itt, milyen költség keret lesz a következő szezonra, milyen és mennyi szponzor lesz.
Ennyire talán még soha nem ölték meg a focit mint most.
Kérdés, hogy akarja-e igazán bárki is azt helyrehozni....
Jár a dicséret az ETO -nak - de a magyar futballban a „stabil háttér” gyakran addig stabil, amíg a MOL Group is annak látja. Aztán amikor a pénz egyet lép hátra, hirtelen kiderül, hogy a „sziklaszilárd alap” sokszor inkább gondosan felpolírozott parketta volt, nem beton.
Világi Oszkár mint NER kegyelt pedig ilyenkor nem eltűnik - inkább elegánsan visszaszivárog a felvidéki pályák ismerős világába, mintha mi sem történt volna Győrben!...!!!!
Azért Borbélynak is jár a gratuláció. Utoljára Kondás volt magyar edzőként bajnok még kb 13 évvel ezelőtt. De ez most nagyobb tett volt, megelőzni a sokkal gazdagabb fradit.
Elég szomorú, hogy bárki pár hét után várja a csodát. Az elmúlt évek rombolását nem lehet helyrehozni egyik napról a másikra, viszont nincs miről beszélni, amíg sántha es a csapata itt van!
Kicsit más: a tippversenynek milyen nyereményei lesznek? Nagy a csend körülötte.
Nyugi...az ófidesz, meg az újfidesz hívek örökké gyilkolni fogják egymást...
A Győri ETO meg nagyon érdekes.... Mikor 2024. nyarán elkezdték a szezont sorozatos vereségekkel a friss feljutás után... Aztán augusztusban nagybevásárlást tartottak légiósokból, meg dunaszerdahelyi magyarokat vezényeltek oda... Érdekes, kurva érdekes, hogy mindegyik bevált. Itt dőlt el minden, innentől kezdve tök mindegy ki volt az edző, olyan játékosok voltak a keretben, akik tudnak focizni. Kérdem én: ide miért mindig - tisztelet a néhány kevés kivételnek - a legócskább, leggyatrább, legsérülékenyebb, vagy konkrétan sérült játékosokat sikerült csak hozni nagy százalékban az átigazolási szezonokban, attól függetlenül, hogy ki volt a sportigazgató? Egy kivétel van ez alól, a Kuznyecov féle igazolások, akik mint egy lélegeztetőgép tartották életben a DVTK-t az elmúlt 3 évben. Köpedelem, amit itt szakmának hívnak, legyen az bármelyik része a futballklub üzemeltetésnek.