Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Olvasom a kommenteket.lassan kitisztul a kép a dvtk tulajdonosa vezetése,munkája eredmenytelensege,valamint a dvtk szurkolok magatartása koncepciótlansaga,,egyáltalán az ultrak létezése körül.
Csak azt szeretném kérni aki tudja mondja meg nekem miért nem ment szinte egyáltalán 14 év alatti gyerek a dvtk ,-Paks meccsre.míért nem kisértük el,miért nem volt ott 5-10 ezer gyerek. 104 néző volt jelen.
Egyébként Petőről példát vehetne jó pár diósgyőri nevelésű játékos, annak ellenére, hogy csak kölcsön volt itt, úgy hajtott, mintha több éves szerződés kötötte volna a klubhoz, és nem csak ezen a meccsen, hanem azokon is amin játszott.
Hivatalosan nem lehet olyan megállapodás, hogy a kölcsönadott játékos nem játszhat a volt csapata ellen. A két klub a háttérben megállapodhat ebben, jelen esetben a Paks valószínűleg nem ragaszkodott ehhez.
Amúgy Pethő hogy hogy játszott a Paks ellen?
rugoka fórumtársunk 95. sz. kommentje miatt véglegesen kitiltásra került az oldalról.
Moderálva: 2026-05-17 17:33:23
Holnap reggel 8-kor azt akarom olvasni Sántha és az összes köcsög eltakarodott a halál faszára! Egytől egyig végleg! Várom a fejleményeket,a bejelentések hadát
Nem akarok beleszólni a moderálási elvekbe, de...
Moderálva: 2026-05-17 16:28:09
Moderálva: 2026-05-17 16:27:46