Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Jo nagy összefogás van miskolcon. a diósgyőrért.A szurkolók,az önkormanyzat,mindenki aki szereti a futballt Diósgyőrben. Döbbenetes,meg is erdemeljük a sorsunkat.A Diósgyőri futball hamarosan a temetőbe ér.Ott is lesz a helye időtlen időkig.
Így van! Rohadékok, kisért majd életeteken át ez!
Kapcsolja le így van sötét jövő közeledik valószínűleg tőkeerős komoly befektető nélküli világ közeleg!Most lehet élvezni az utánpötlázképzés"gyümölcsét"!Kétszeresen lesz elszámoltatva az a szakmai nihil ami nem csak szeretett klubunkat hanem az egész magyar labdarúgást 40 éve...
Legalább megtudtuk, hogy sántha az űrtechnológiában is szakértő...
Az a baj, hogy Santha-t nem erdekli mi van Vardan, s az sem mi van itt
Szabo-t pedig az sem mi volt Pecsen vagy a kosarban, hanem a Raba reszvenyei hogy mennek
Amint irtam: 4IG nal es Raba-nal evi szazmillios reszvenyopciok vannak , ... erre vetodott Santha es Szabo T :)))
De lehet arnyekra mentek, mert azota melyrepulesben vannak :))) - marmint a reszvenyar
+
GONDOLOM HALLOTTATOK:
"
A Honvédelmi Minisztérium 1311 milliárd forint értékű, 2035-ig szóló keretszerződést kötött a 4iG űrtechnológiai divíziójáva
"
Szoval Santha Mr. ennek a divizionak a vezerigazgato helyettese
Mar csak abban bizhatunk, hogy lesz VISSZASZERZESI HIVATAL KÖZPÉNZ .- s Santha-t az elsok között meszelik el ::)) - pár évtizedre
Valaki majd kapcsolja le a villanyt..
Erre a bohóc Világi nem fog tudni válaszolni, őt nemigen avatják be a komolyabb dolgokba gazdái...
Tönkretettek itt mindent. Alapokig le kell gyalulni az egészet. Sánthkutya, a fogalmatlan Vinczericsi, Takács Peti, doktor világtalan, szakálymajom, az egész kétszázakárhány fős szakmaiatlan bagázs takarodjon. Aztán épüljön lassan újra minden, új alapokon. Leszarom, mennyi időbe telik, közel 60 éves vagyok, én már csak abban bízom, hogy a fiaim még látnak itt egyszer focit.... Amíg itt nem lesz sorcsere, addig részemről teljes bojkott továbbra is.
https://m.youtube.com/watch?v=SF2XO_vAJrQ&pp=ygUNZHZ0ayBldG8gMjAyM9IHCQkECwGHKiGM7w%3D%3D
Szinte napra pontosan 3 év telt el. Hova juttatták a.klubot? Hová lettek a szurkolók? Hová lett a diósgyőriség? Megöltétek a focit Miskolcon. Ezt megtették már mások is. De ti megöltétek az egész Diósgyőrt!!! Sántha ! Meg fogtok ezért fizetni! Mindenki,aki ebben résztvett : Szabó T.,Világi,Petrán, Tamás G.
Megvehettétek emberek hallgatását, szétverhettétek a lelátó lelkét. A bűneitek soha nem lesznek elfeledve!!!
Én szerintem ezeket meg kell fenyegetni...nincs mas választás! Nyílt levél meg tököm tudja...hat bele röhögnek a képünkbe! Ideje lenne radikálisabb folyamatok kezdésére!