DVTK - Paks

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-16 12:13:00

Fizz liga 33. forduló


Fizz liga 33. forduló

DVTK - Paks

Zárt kapuk mögött

Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15

Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila

Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu





Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-16 20:50:29 Barna öves, Tag

Jo nagy összefogás van miskolcon. a diósgyőrért.A szurkolók,az önkormanyzat,mindenki aki szereti a futballt Diósgyőrben. Döbbenetes,meg is erdemeljük a sorsunkat.A Diósgyőri futball hamarosan a temetőbe ér.Ott is lesz a helye időtlen időkig.


59. betyarok* |Válasz erre: 52. wexeye
2026-05-16 20:47:40 Fekete öves, Veterán

Így van! Rohadékok, kisért majd életeteken át ez!

2026-05-16 20:41:56 Barna öves, Fanatikus tag

Kapcsolja le így van sötét jövő közeledik valószínűleg tőkeerős komoly befektető nélküli világ közeleg!Most lehet élvezni az utánpötlázképzés"gyümölcsét"!Kétszeresen lesz elszámoltatva  az a szakmai nihil ami nem csak szeretett klubunkat hanem az egész magyar labdarúgást 40 éve...

57. Krapulax |Válasz erre: 56. CSAKDVTKDVTK
2026-05-16 20:40:25 Piros öves, Őstag

Legalább megtudtuk, hogy sántha az űrtechnológiában is szakértő...

2026-05-16 20:37:03 Barna öves, Fanatikus tag

Az a baj, hogy Santha-t  nem erdekli mi van Vardan, s az sem mi van itt

Szabo-t pedig az sem mi volt Pecsen vagy a kosarban, hanem a Raba reszvenyei hogy mennek

Amint irtam: 4IG nal es Raba-nal evi szazmillios   reszvenyopciok vannak ,  ... erre vetodott Santha es Szabo T :)))

De lehet arnyekra mentek, mert azota melyrepulesben vannak :))) - marmint a reszvenyar

+

GONDOLOM HALLOTTATOK:

A Honvédelmi Minisztérium 1311 milliárd forint értékű, 2035-ig szóló keretszerződést kötött a 4iG űrtechnológiai divíziójáva

"


Szoval Santha Mr.  ennek a divizionak a vezerigazgato helyettese

Mar csak abban bizhatunk, hogy  lesz  VISSZASZERZESI HIVATAL KÖZPÉNZ  .- s Santha-t az elsok között meszelik el ::))  - pár évtizedre

2026-05-16 19:59:46 Fekete öves, Veterán

Valaki majd kapcsolja le a villanyt..

54. guyfa |Válasz erre: 14. lokal
2026-05-16 19:37:23 Citromsárga öves, Újonc

Erre a bohóc Világi nem fog tudni  válaszolni, őt nemigen avatják be a komolyabb dolgokba gazdái...

2026-05-16 19:30:21 Piros öves, Őstag

Tönkretettek  itt mindent. Alapokig le kell gyalulni az egészet. Sánthkutya, a fogalmatlan Vinczericsi, Takács Peti, doktor világtalan, szakálymajom, az egész kétszázakárhány fős szakmaiatlan bagázs takarodjon. Aztán épüljön lassan újra minden, új alapokon.  Leszarom, mennyi időbe telik, közel 60 éves vagyok, én már csak abban bízom, hogy a fiaim még látnak itt egyszer focit.... Amíg itt nem lesz sorcsere, addig részemről teljes bojkott továbbra is.

2026-05-16 19:29:21 Fekete öves, Veterán

https://m.youtube.com/watch?v=SF2XO_vAJrQ&pp=ygUNZHZ0ayBldG8gMjAyM9IHCQkECwGHKiGM7w%3D%3D

Szinte napra pontosan 3 év telt el. Hova juttatták a.klubot? Hová lettek a szurkolók? Hová lett a diósgyőriség? Megöltétek a focit Miskolcon. Ezt megtették már mások is. De ti megöltétek az egész Diósgyőrt!!! Sántha ! Meg fogtok ezért fizetni! Mindenki,aki ebben résztvett : Szabó T.,Világi,Petrán, Tamás G. 

Megvehettétek emberek hallgatását, szétverhettétek a lelátó lelkét. A bűneitek soha nem lesznek elfeledve!!!

2026-05-16 19:27:04 Barna öves, Fanatikus tag

Én szerintem ezeket meg kell fenyegetni...nincs mas választás! Nyílt levél meg tököm tudja...hat bele röhögnek a képünkbe! Ideje lenne radikálisabb folyamatok kezdésére!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...