Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Én inkább abban reménykedem, hogy egymás után viszik el innen a fő felelősöket, az sem érdekel, ha megint a szurkolóknak kell újjáalakítani a klubot...
Eddig kurvára nem jönnek...
Kezdjük talán el a bemószerolást végre...
Óriási csalódás, hogy azt gondoltuk, a kormányváltással elsöprődik ez a mocskos csőcselék amelyik itt klubvezetésnek hívja magát nálunk, és mégis úgy tűnik, hogy pont ugyanúgy folytatódik minden, csak egy osztállyal lentebb, és még ott is a kiesés ellen kell majd küzdeni. A 116 éves Diósgyőr egyik legmélyebb bugyrában vagyunk. Volt már máskor is nehéz, de ennyire gerinctelen férgek, mint akik most itt vannak a klubvezetésben talán még sosem volt.
57:
1300 milliard
Diosgyornel kb a stadion + multiklub + epitkezesek 10 ev alatt 50-80 milliard volt
Valaki ugy gondolja , sokbol tobbet lehet lopni, meg tobbol --- meg tobbet...
Gondolja mindenki ahogy akarja, csak aprilis 12. jött a rábaszás ! - s most meg majd jönnek a következmenyek :))))
Te tényleg ilyen naiv vagy? Tényleg azt hiszed h ezek bármit is megértettek, vagy bármin is változtatni akarnak? Lőrincnek amúgy kisebb baja is nagyobb lesz a diósgyőrnél, azt meg nem hiszem hogy hirtelen a semmiből itt terem egy befektető. A nulla tapasztalattal bíró Vincze Ricsi pénz nélkül szerinted mire lesz képes? Akadémia nincs, és pénz sincs igazolni. Az nb2 teteje helyett csoda lesz ha nem esünk ki az nb3-ba. Jelenleg ez a realitás.
61:
Azert ne sajnaljuk.
Ott van Sajban peldaul. Remelm az sem marad . Magas fizetes, gyenge teljesitmeny. A többi magyar is
62:
szerintem mar lattuk, hogy a Benczes- Fogarasi - Vincze trio - milyen fantasztikus akademiai teljesitmenyt tud felmutatni..
Milliardok elherdarasara !
"
ost eldől, hogy Vincze Ricsi feltud e nőni a feladathoz, a vezetés feltud e nőni a feladathoz, hogyan tudják ezt a lepusztított, szétvert keretet az NB2 tetejére vezetni.
"
ez szerintem tulzas. En ugy fogalmaznek : ahhoz, hogy ne essunk ki az nb3.ba..
de lehet eleg lenne most 1 db nb3-as egyuttes is, akkor megsporolunk 1 evet, ahol nem a kieses ellen jatsszunk nb2 ben hanem feljutasra nb3.- ban
Sajnos igaz, az ultrák is inkább debrecenbe mennek kirándulni. Végülis úgy tűnik itt minden a legnagyobb rendben van, nincs mit söprögetni a saját házunk táján....
Srácok! Felesleges most keseregni, ez bajnokság számunkra egy hónappal ezelőtt véget ért, és az ősz végén eldőlt, amikor Kovács nem rúgta ki Radenkovicsot. Tudom, hogy fájó ezeket a meccseket végignézni, de a játékosokat tök felesleges bántani, a fiatalpercek miatt a vége nagyon abszurdra és szakmailag teljesen értékelhetetlenre sikeredett, olyan volt, mitha edzőmeccseket kellett volna játszatni a fakóval.
De mindez már a múlt.
Ami fontos az az, hogy mit hoz a jövő, mit értettek meg a klub vezetői ebből a 3-4 évből, ami a “hogyan ne vezessünk klubbot” c dokumentum film egyik fő anyaga lehetne. Most eldől, hogy Vincze Ricsi feltud e nőni a feladathoz, a vezetés feltud e nőni a feladathoz, hogyan tudják ezt a lepusztított, szétvert keretet az NB2 tetejére vezetni. De ez egyben egy hatalmas lehetőség is. Én legalábbis remélem! Továbbra is várom, hogy a vezetőség életjelet adjon vagy legalább füstjelet küldjön.
Abban is reménykedem, hogy végre megszabadulunk az ocsmány 2rule mezektől végre!
Nagyszerű szezont tudhatunk magunk mögött. Top2 büdzséből csont nélküli kieső. Szezon eleji Sántha és sleppje ámokfutása megkoronázása ez a mai nap! Szakmaibbnál szakmaibb döntések miközben olyan büdzséből volt lehetőség csapatot építeni ami jelen állás szerint évekig nem lesz.
Megosztották a szurkolókat, mind az utcán, mind az online térben, köztük itt az oldalon is.
Diósgyőrben a focit megölték. Vele együtt a pártatlan szenvedélyt.
Elfogyott a pénz. Nagyon. Ezért nyáron a komplett keret távozik, csak a fiatalok maradnak. Minimális fizut tudnak ajánlani. Takács vagy Vitelki lesz az edző. Sajnos egyik sem edző, csak diósgyőri.
Az up fiatalok nagyon gyengék. Az elmúlt évek lebutított képzésének termékei. Egyedül Kovalenko aki kiemelkedik, vélhetően őt el is fogják vinni.
Arra kell felkészülni, hogy az NB3 nagyon közel lesz.
Mivel elfogyott a pénz, szétlopták a klubot, Tuska máris bejelentette távozását. Így hát a vicces kapusedző az első távozó fecske.
A nyomozás sem feltétlen fogja segíteni magát a Diósgyőrt, azonban ez nem gond, a felelősöket meg kell találni és lakat alá zárni.
Történhetett volna ez másként is... Lehetnénk most mi a Győr, lehetne Pyschur diósgyőri bajnok... A bűnösök elvették az álmaink.