DVTK - Paks

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-16 12:13:00

Fizz liga 33. forduló


Fizz liga 33. forduló

DVTK - Paks

Zárt kapuk mögött

Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15

Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila

Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu





Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-16 19:22:33 Fekete öves, Tag

Köcsög Sántha látod mi van Várdán? Győri fieszta látod te rohadék???

2026-05-16 19:18:06 Barna öves, Fanatikus tag

Kurva gyenge -||- -||- ! Csak azt kívánom az ilyen haszonleső,szarházi, önző, semmirekellő,pofátlan,gerinctelen patkányoknak, hogy ha mérget nem is kapnak..de szaparodni ne tudjatok-basszátok meg a kurva anyátok! Szégyenbe vitték és ultra mély gödörbe a szeretett klubbunkat! Szerintem jobb ha mindenki néz a háta mögé! Gyűlölet! Gyűlölet!

48. nordas |Válasz erre: 47. Krapulax
2026-05-16 19:11:14 Fekete öves, Őstag

Az egyetlen jó hír ma. Remélem a nerencváros legalább 20 évig nem lesz bajnok, vége a habzsi-dőzsinek. 

2026-05-16 19:09:09 Piros öves, Őstag

Bajnok az ETO.

Megérdemelték.

Így kell egy klubot vezetni.

Figyelsz Sánthamajom?

2026-05-16 19:08:53 Fekete öves, Őstag

Az infrastruktúrát leszámítva fel kell szántani ezt az egészet, a takarítókat leszámítva mindenkit el kell küldeni a bús p.csába, nemcsak Sánthát, de az összes kóklert aki itt edzőnek nevezi magát, az aktatologatókat, és a játékosokat is. Akkor talán elindulhat vmi megtisztulás. 

45. awas |Válasz erre: 21. majbanana
2026-05-16 19:07:23 Piros öves, Őstag

Szerinted itt még a fiatalpercre kellene ráállni? Nem a legjobb kezdővel, becsülettel a bajnokság kimenetelét nem befolyásolva játszani? Szégyen..

2026-05-16 18:43:44 Piros öves, Őstag

Jön Colley. na majd most. Vagy nem.....

2026-05-16 18:43:41 Barna öves, Fanatikus tag

Mi a fenét vártunk mi ezektől a jétékosoktól? Az összesből nem lehetne egy épkézláb spílert összerakni.
Mondjuk tudjuk milyen elvek mellett lett a keret kialakítva.

2026-05-16 18:31:30 Fekete öves, Őstag

Ezek a játékosok amúgy katasztrofálisak. Jöhet lassan vissza a minimálbér nekik, meg adózzanak csak minel tobbet

2026-05-16 18:18:32 Fekete öves, Tag

Edző nélkül, játékosok nélkül ebből kurva gyorsan NB3 lesz.

Ha nem hoznak egy edzőt, egy komplett keretet, egy valamire való tulajt féltávnál NB3 lesz. 

A barcika kenterbe fog verni. A kis fiók csapatunk, döbbenet...

Ez a keret lófasz. Tökéletesen megtestesíti az adó milliárdokból kiemelt Akadémia státuszt a kurva anyátok! Lopjátok még el az 1 mrd-t amiért mindent sportszellemet felrúgtatok! 

És akkor majombanán megprédikálja mi a faszért ne játszon Lund meg Colley ha már fizetjük őket. Elképesztő.

Fél lábbal már a börtönben az egész kupleráj és ezek kiszolgálói. Nagyon helyes!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...