Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Köcsög Sántha látod mi van Várdán? Győri fieszta látod te rohadék???
Kurva gyenge -||- -||- ! Csak azt kívánom az ilyen haszonleső,szarházi, önző, semmirekellő,pofátlan,gerinctelen patkányoknak, hogy ha mérget nem is kapnak..de szaparodni ne tudjatok-basszátok meg a kurva anyátok! Szégyenbe vitték és ultra mély gödörbe a szeretett klubbunkat! Szerintem jobb ha mindenki néz a háta mögé! Gyűlölet! Gyűlölet!
Az egyetlen jó hír ma. Remélem a nerencváros legalább 20 évig nem lesz bajnok, vége a habzsi-dőzsinek.
Bajnok az ETO.
Megérdemelték.
Így kell egy klubot vezetni.
Figyelsz Sánthamajom?
Az infrastruktúrát leszámítva fel kell szántani ezt az egészet, a takarítókat leszámítva mindenkit el kell küldeni a bús p.csába, nemcsak Sánthát, de az összes kóklert aki itt edzőnek nevezi magát, az aktatologatókat, és a játékosokat is. Akkor talán elindulhat vmi megtisztulás.
Szerinted itt még a fiatalpercre kellene ráállni? Nem a legjobb kezdővel, becsülettel a bajnokság kimenetelét nem befolyásolva játszani? Szégyen..
Jön Colley. na majd most. Vagy nem.....
Mi a fenét vártunk mi ezektől a jétékosoktól? Az összesből nem lehetne egy épkézláb spílert összerakni.
Mondjuk tudjuk milyen elvek mellett lett a keret kialakítva.
Ezek a játékosok amúgy katasztrofálisak. Jöhet lassan vissza a minimálbér nekik, meg adózzanak csak minel tobbet
Edző nélkül, játékosok nélkül ebből kurva gyorsan NB3 lesz.
Ha nem hoznak egy edzőt, egy komplett keretet, egy valamire való tulajt féltávnál NB3 lesz.
A barcika kenterbe fog verni. A kis fiók csapatunk, döbbenet...
Ez a keret lófasz. Tökéletesen megtestesíti az adó milliárdokból kiemelt Akadémia státuszt a kurva anyátok! Lopjátok még el az 1 mrd-t amiért mindent sportszellemet felrúgtatok!
És akkor majombanán megprédikálja mi a faszért ne játszon Lund meg Colley ha már fizetjük őket. Elképesztő.
Fél lábbal már a börtönben az egész kupleráj és ezek kiszolgálói. Nagyon helyes!