A Loki érdeklődik Macsó Máté iránt?

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-20 13:08:00

Sajtófigyelő - csakfoci.hu


A Csakfoci információi szerint elképzelhető, hogy nem tart a másodosztályba a Diósgyőrrel a csapat 2006-os születésű szélsője, Macsó Máté.

A portál úgy tudja, komolyan felmerült, hogy a DVTK saját nevelésű futballistája a Debrecen színeiben folytassa pályafutását, miután az elmúlt fordulókban felhívhatta magára az NB I-ben negyedik helyen végzett hajdúságiak figyelmét.



Macsó még április elején - emlékezetes módon - debütált a magyar élvonalban: a Ferencváros ellen gólpasszt adott a Groupama Arénában, és több lendületes támadás is a nevéhez fűződött. Ezt követően a miskolciak összes szezonbeli bajnokiján lehetőség kapott, sőt, Macsót választották meg a diósgyőri drukkerek az áprilisi hónap legjobbjának.



Tovább a csakfoci.hu-ra >>>>>>>


forrás: csakfoci.hu

fotó: dvtk.eu



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-21 17:45:04 Barna öves, Fanatikus tag

Tegyük fel megveszem a DVTK focicsapatot ?? Mennyi???

Ez egy 8. általános kérdés várom a választ.. van pénzem ...

Várom a választ és ez nem ... tudom hogy az IP cím- et is nézitek... de...ja nem az mi? akkor ZTE....

29. zivatarlanc |Válasz erre: 28. bati1
2026-05-21 17:26:49 Fekete öves, Tag

Ideje volt.


rugokát a végleges helyett 1 hónapra korlátozva lehetne frissíteni. Én szívesen olvastam. Jókat írt.

28. bati1 |Válasz erre: 27. toki
2026-05-21 16:41:16 Barna öves, Tag

Nem hiszem, hogy hiányozni fog

27. toki* |Válasz erre: 26. moderátor
2026-05-21 14:28:30 Fekete öves, Veterán

   Az egész komment miatt??? Mert "kixelve" nincs semmi, ami csúnya szó lett volna, vagy esetleg valakit a hozzászólok közül megbántott volna? 

26. moderátor |Válasz erre: 8. Lábilabda
2026-05-21 14:17:16 Narancs öves, Lelkes újonc

Lábilabda fórumtársunk felhasználói jogosultságát 8. kommentje miatt két hét időtartamra korlátoztuk.

25. gbacsi* |Válasz erre: 8. Lábilabda
2026-05-21 13:52:39 Fekete öves, Veterán

Csenger fogalmatlan..? Rendben. Mivel jellemeznéd akkor ez alapján a lila majmot? Csak mert szólok, a Top 3 költségvetéssel vele kiesett a csapat. Ahova SG hozta a sporigazgatót, aki meg az egyszer már bukott edzőt. Lila majom még ahhoz is hülye volt, hogy egy ilyen AI-t lekérjen, ergo, megintcsak ott vagyunk, hogy ha Csenger fogalmatlan, akkor a lila majom? Akit SG hozott? Vállalhatatlan  Csenger viselkedése? Miért is? Lila majom viselkedése, aki az újpest elleni meccseken vereségek után pacsizgat nevetgélve az újpesti játékosokkal, az vállalható...? Jobb helyen ilyenért úgy csapnák arcon hogy hazáig repülne... S még Csenger a vállalhatatlan? Az mondjuk pont tudjuk, hogy te vállalhatlan vagy, s mint klubházbeli, ti tettétek tönkre -ismét -a DVTK-t.

2026-05-21 11:44:21 Barna öves, Fanatikus tag

1. Én régi motoros vagyok

2. az ultrákat mindig támogattam mikor jöttek a ládával.. emlékszünk még? kell a koreora, OK tettem bele.. vagy bizonyíték, ha a tulaj belegyezi ... van...

3. Arról kellene cikk, hogy ha már váltás van jogilag hogy lehet??? 

4. Lassú az elszámoltatás? Van? Nincs..

5. Ja, hogy én most itt mit akarok?? Bármely telefon számon elérhető vagyok...

6. Minden költség hivatalos lesz.. tehát nem lesz elszámoltatás... csak ha van még igazi szurkoló, akkor ez a papírozás nem számít!... de látom mindenki beletörődött...

7. A cikk szerint is írok... újabb kiárusítás... akkor csak én maradok..

2026-05-21 11:13:01 Piros öves, Fanatikus tag

Takács marad az edző.

22. fusion12max |Válasz erre: 20. titics
2026-05-21 11:07:16 Citromsárga öves, Újonc

Ő is AI-generàlt, meg Lap-top edző, meg kosàrlabda edző, meg Legyen ön is milliomos tv-sztàr .... Mégis sokkal jobb eredményei vannak a magyarral hasonló szintű illetve valamivel erősebb bajnoksàgokban mint a jelenleg aktív magyar edzők közül bàrkinek.

A szakmaiatlan, hülyegyerek Csenger pedig egy ilyen edzőt hozott ide.

Az a vàllalhatatlan, hogy ez a vezetés ide jutatta imàdott klubunkat.

Az a szakmaiatlan, hogy màsfél évtized alatt, felsöhàzas budget -ből csak alsóhàzra és NB2-re futotta. Ezen idő alatt volt kb. két tucat edző és egy tucat szakmai igazgató, seregnyi jàtékos.

Az a vàllalhatatlan viselkedés, hogy vannak olyanok, akik még mindig a jelenlegi vezetést védik.

Csengeréknek idejük sem volt bizonyítani a mostani sleppnek volt kb. 15 éve. Làtjuk a minőségi különbséget.

2026-05-21 10:04:41 Piros öves, Fanatikus tag

Labilabdaval vitatkoznak a fórumon?

Ő egy klubház alkalmazott ráadásul vezető pozícióban. Ugyanúgy benne voltak a klub tönkretételében és abban aki változást akart kicsinálták. 

Még reagálni is felesleges egy ilyen profilnak.

Ezt írta rugoka is anno és milyen igaza volt. 

Többek között őt is sokan lehurrogtátok, pedig rendre jól látta a dolgokat és szinte kivétel nélkül beletrafált az igazságba. Most éppen végleges tiltását tölti az oldalon miközben a klubházasok és az oldal megosztói vígan lázíthatnak itt.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...