A Loki érdeklődik Macsó Máté iránt?

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-20 13:08:00

Sajtófigyelő - csakfoci.hu


A Csakfoci információi szerint elképzelhető, hogy nem tart a másodosztályba a Diósgyőrrel a csapat 2006-os születésű szélsője, Macsó Máté.

A portál úgy tudja, komolyan felmerült, hogy a DVTK saját nevelésű futballistája a Debrecen színeiben folytassa pályafutását, miután az elmúlt fordulókban felhívhatta magára az NB I-ben negyedik helyen végzett hajdúságiak figyelmét.



Macsó még április elején - emlékezetes módon - debütált a magyar élvonalban: a Ferencváros ellen gólpasszt adott a Groupama Arénában, és több lendületes támadás is a nevéhez fűződött. Ezt követően a miskolciak összes szezonbeli bajnokiján lehetőség kapott, sőt, Macsót választották meg a diósgyőri drukkerek az áprilisi hónap legjobbjának.



Tovább a csakfoci.hu-ra >>>>>>>


forrás: csakfoci.hu

fotó: dvtk.eu



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

10. toki* |Válasz erre: 8. Lábilabda
2026-05-21 08:09:36 Fekete öves, Veterán

   Nálam már megdölt az Al. Semmire nem jó, csak statisztikai alapon működik mint a világ! Sajnos! De az újra, a váratlanra nem alkalmas.

2026-05-21 07:47:58 Kék öves, Tag

Szerencsére az Acolatseért kapott 1.5M Euro nem lett elköltve igazolásra, szóval anyagi stabilitást nyújt a következő szezonra… :D

8. Lábilabda |Válasz erre: 5. lpool
2026-05-21 07:38:25 Kék öves, Tag
Csenger xxxxxx, csak AI által generált szöveget és preziket tol,  de képtelen annak átültetésére a való világba (lásd DVTK), mert semmilyen érdemi vezetői tapasztalata sincs. Én is csináltam egy sportszakmai tervet az AI-val 10 másodperc alatt (bemásoltam lentre), kb eddig terjed ennek a xxxxxxx a tudása is, hihetetlen, hogy ennyien bedőlnek ezen a fórumon neki. Nem lenne megoldás szakmailag semmire, ráadásul vállalhatatlan a viselkedése. Kiesett a dvtk az első osztályból. Készíts egy sportszakmai tervet a visszajutásra!DVTK másodosztályba kerülését (NB II) követő sportszakmai terv célja az azonnali visszajutás az élvonalba. Ez a stratégia a stabil alapokra, a fiatalok beépítésére, a helyi kötődésű szakemberekre és a szurkolói egység visszaállítására fókuszál.1. Klubstruktúra és Szakmai Stáb Vezetőség: Kinevezni egy olyan magyar szakmai stábot és sportigazgatót, akik jól ismerik a magyar másodosztály (Merkantil Bank Liga) sajátosságait és a DVTK tradícióit.Stabilitás: Biztosítani kell a szakmai stáb hosszú távú bizalmát, elkerülve az előző szezonra jellemző kapkodást és edzőváltási hullámokat. 2. Játékoskeret és Átigazolási StratégiaTakarítás és fizetési plafon: A magas fizetésű, de alulteljesítő légiósok szerződésének felbontása, a keret átalakítása a klubhoz hű, motivált játékosokra.Közép-Európai / Regionális fókusz: A balkáni légiósok helyett a fizikai és mentális harcmodorra alkalmas, hazai vagy szomszédos országbeli játékosok igazolása, akik azonnali minőséget jelentenek az NB II-ben.Akadémiai integráció: A DVTK Labdarúgó Sportakadémia növendékeinek aktív beépítése a rotációba, ami költséghatékony és növeli a csapategységet. 3. Játékfilozófia és Fizikai FelkészülésDomináns futball: Az ellenfél feltörésére és a labdabirtoklásra épülő játékstílus elsajátítása, amire az NB II-es mezőnyben a legtöbb csapat ellen szükség lesz.Intenzitás és mentalitás: A modern futball követelményeinek megfelelő erőnléti alapok megteremtése a nyári felkészülés során, hogy a mérkőzések hajrájában is dominálni tudjon a csapat.4. Szurkolói Kapcsolatok és KommunikácóPárbeszéd: A klubvezetés és az ultrák közötti egyeztetési folyamat lezárása, a bizalom visszaszerzése átlátható kommunikációval és nyitott edzésekkel.A DVTK Stadion erődítése: A szurkolók támogatásának visszacsábítása a DVTK Stadionba, hiszen a hazai pálya előnye és a szurkolótábor ereje az NB I-es visszajutás egyik legfőbb záloga.

Moderálva: 2026-05-21 14:43:00

2026-05-21 06:26:21 Fekete öves, Veterán

  A loki szereti vinni a bal lábas játékosainkat, talán anno Vadicska volt a kivétel - bár tudtommal anno ő sem volt echte nevelés, az Egertől vettük meg -. 

2026-05-20 23:22:30 Piros öves, Őstag

Adjatok el mindenkit! Menjetek biztosra! Majd oltsátok le a villanyt a végén!

2026-05-20 17:26:09 Piros öves, Őstag

NEM ELADNI MERT KÉSŐBB HA NEM BASSZÁK EL A KARRIERJÉT+Ö IS TESZ ÉRTE ENNÉL TÖBBRE VIHETI RÁADÁSUL SOK PÉNZT KAPHATUNK ÉRTE FŐLEG HA JÓ LESZ, ÉS KÜLFÖLDRE IGAZOL SZÓVAL N E M ELPOCSÉKOLNI A TEHETSÉGEKET!!!

sánta úr miért nincs BÖRTÖNBEN????

Csengert AZONNAL VISSZA!!!!!!!!!!!!

2026-05-20 15:51:48 Piros öves, Őstag

Ha csurran cseppen tuti eladják,

Csak csörögjön  kassza!

Legyen mit lenyúlni

Még, még , folytassátok sánta!

2026-05-20 15:17:15 Fekete öves, Veterán

Én meg érdeklődöm egy nyilvános tollban hempergetés iránt, ami a kedves vezetőinket illeti...

2026-05-20 13:39:40 Fekete öves, Veterán

Rado olyan jól észrevette, mint tavaly Szakost. 
A lila majommal évekre tönkretették a Diósgyőrt. 

2026-05-20 13:26:41 Barna öves, Fanatikus tag

Most ő az egyetlen piacképes játékos, gyorsan el kell adni a héten hogy a kutyának legyen még egy kis "zsebpénze". 

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...