Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - csakfoci.hu
A Csakfoci információi szerint elképzelhető, hogy nem tart a másodosztályba a Diósgyőrrel a csapat 2006-os születésű szélsője, Macsó Máté.
A portál úgy tudja, komolyan felmerült, hogy a DVTK saját nevelésű futballistája a Debrecen színeiben folytassa pályafutását, miután az elmúlt fordulókban felhívhatta magára az NB I-ben negyedik helyen végzett hajdúságiak figyelmét.
Macsó még április elején - emlékezetes módon - debütált a magyar élvonalban: a Ferencváros ellen gólpasszt adott a Groupama Arénában, és több lendületes támadás is a nevéhez fűződött. Ezt követően a miskolciak összes szezonbeli bajnokiján lehetőség kapott, sőt, Macsót választották meg a diósgyőri drukkerek az áprilisi hónap legjobbjának.
Tovább a csakfoci.hu-ra >>>>>>>
forrás: csakfoci.hu
fotó: dvtk.eu
Nálam már megdölt az Al. Semmire nem jó, csak statisztikai alapon működik mint a világ! Sajnos! De az újra, a váratlanra nem alkalmas.
Szerencsére az Acolatseért kapott 1.5M Euro nem lett elköltve igazolásra, szóval anyagi stabilitást nyújt a következő szezonra… :D
Moderálva: 2026-05-21 14:43:00
A loki szereti vinni a bal lábas játékosainkat, talán anno Vadicska volt a kivétel - bár tudtommal anno ő sem volt echte nevelés, az Egertől vettük meg -.
Adjatok el mindenkit! Menjetek biztosra! Majd oltsátok le a villanyt a végén!
NEM ELADNI MERT KÉSŐBB HA NEM BASSZÁK EL A KARRIERJÉT+Ö IS TESZ ÉRTE ENNÉL TÖBBRE VIHETI RÁADÁSUL SOK PÉNZT KAPHATUNK ÉRTE FŐLEG HA JÓ LESZ, ÉS KÜLFÖLDRE IGAZOL SZÓVAL N E M ELPOCSÉKOLNI A TEHETSÉGEKET!!!
sánta úr miért nincs BÖRTÖNBEN????
Csengert AZONNAL VISSZA!!!!!!!!!!!!
Ha csurran cseppen tuti eladják,
Csak csörögjön kassza!
Legyen mit lenyúlni
Még, még , folytassátok sánta!
Én meg érdeklődöm egy nyilvános tollban hempergetés iránt, ami a kedves vezetőinket illeti...
Rado olyan jól észrevette, mint tavaly Szakost.
A lila majommal évekre tönkretették a Diósgyőrt.
Most ő az egyetlen piacképes játékos, gyorsan el kell adni a héten hogy a kutyának legyen még egy kis "zsebpénze".