A Loki érdeklődik Macsó Máté iránt?

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-20 13:08:00

Sajtófigyelő - csakfoci.hu


A Csakfoci információi szerint elképzelhető, hogy nem tart a másodosztályba a Diósgyőrrel a csapat 2006-os születésű szélsője, Macsó Máté.

A portál úgy tudja, komolyan felmerült, hogy a DVTK saját nevelésű futballistája a Debrecen színeiben folytassa pályafutását, miután az elmúlt fordulókban felhívhatta magára az NB I-ben negyedik helyen végzett hajdúságiak figyelmét.



Macsó még április elején - emlékezetes módon - debütált a magyar élvonalban: a Ferencváros ellen gólpasszt adott a Groupama Arénában, és több lendületes támadás is a nevéhez fűződött. Ezt követően a miskolciak összes szezonbeli bajnokiján lehetőség kapott, sőt, Macsót választották meg a diósgyőri drukkerek az áprilisi hónap legjobbjának.



Tovább a csakfoci.hu-ra >>>>>>>


forrás: csakfoci.hu

fotó: dvtk.eu



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

40. bakterház |Válasz erre: 38. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-05-21 21:21:07 Piros öves, Fanatikus tag

Hiányzott ugye?

39. bakterház |Válasz erre: 37. Pakito77
2026-05-21 21:20:47 Piros öves, Fanatikus tag

Bizony, bizony! Nem volt az a céges flotta tisztán "szponzoráció". Vitt az zsozsót is! 

38. perec j. №1  (finom és lédús) |Válasz erre: 35. bakterház
2026-05-21 20:29:39 Fekete öves, Őstag

A céges mergák! Benyakártyákkal. Már rég hallottam róluk. XD

37. Pakito77 |Válasz erre: 35. bakterház
2026-05-21 19:31:08 Piros öves, Fanatikus tag

Július 1-el megszűnik a Mercedes és a Hell szponzorációja. A kocsikat hamarabb le kellett adni.

Ennek egyszerű oka van: amíg Sántha és a sleppje itt vannak, egy forintot nem hajlandóak fizetni. 

Szerintem érthető.

36. vebgy* |Válasz erre: 34. user1984
2026-05-21 18:17:34 Fekete öves, Veterán

Na az "uniós" szólásszabadságról inkább ne beszéljünk.. ahol több országban kommentekért letöltendőket osztogatnak... 

35. bakterház |Válasz erre: 31. Pakito77
2026-05-21 18:03:51 Piros öves, Fanatikus tag

Bizony, bizony! Nem lesz nyaralás céges kocsival, cég pénzen:) Vajon miért kellett leadni a "szponzori" autókat??? Talán nem tudták fizetni a "szponzori bérletdíjat"???:):):) A nagyzolás, a kivagyiság, a teljesen felesleges luxus volt ez, hogy béreltek/lízingeltek céges kocsikat a teljes back office-nak, az edzőfenoménoknak, férjeknek/feleségeknek és kaptak vissza valamennyi támogatást ebből. Emlékezzünk csak vissza, voltak a Miskolc Autós kocsik, aztán valakinek Toyota kellett igaz Tomika, aztán vissza ismét, aztán Mercedes kellett. A lényeg, hogy minél nagyobb, minél szebb kocsi legyen 1-esek se@@e alatt, korlátlan benyakártával, privát használatra is. Jobb helyeken van vagy tényleges szponzori autó amiért nem kell fizetni, vagy pár kocsi a ami tényleges melóhoz szükséges az transzparensen beszerzik és akár még el is lehet számolni ide-oda, szabályosan! A tulajdonosi pénz teljesen felelőtlen pazarlása, a remek gazdasági szakemberek által:)  

2026-05-21 17:59:07 Barna öves, Fanatikus tag

Csak úgy, ha uniós a szólás szabadság akkor, a fórumról nem lehet senki kitiltani....?

HOPPÁ ezt is nézi MP... ja aki volt katona az más MP...

Ja, van egy szabályzat, azt mindig az üzemeltetőnek/írónak mindig fel kell dobnia.. de nem ez a lényeg...kell a jog, ...


33. vebgy* |Válasz erre: 27. toki
2026-05-21 17:57:17 Fekete öves, Veterán

Mindig lemaradok az ilyen kommentekről... :D :D mit mondott ? 

32. vebgy* |Válasz erre: 31. Pakito77
2026-05-21 17:55:09 Fekete öves, Veterán

A kulcsokat is reméljük mihamarabb...

2026-05-21 17:47:49 Piros öves, Fanatikus tag

A Mercis téma hamarabb eljött. Le kellett adni őket.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...