Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - csakfoci.hu
A Csakfoci információi szerint elképzelhető, hogy nem tart a másodosztályba a Diósgyőrrel a csapat 2006-os születésű szélsője, Macsó Máté.
A portál úgy tudja, komolyan felmerült, hogy a DVTK saját nevelésű futballistája a Debrecen színeiben folytassa pályafutását, miután az elmúlt fordulókban felhívhatta magára az NB I-ben negyedik helyen végzett hajdúságiak figyelmét.
Macsó még április elején - emlékezetes módon - debütált a magyar élvonalban: a Ferencváros ellen gólpasszt adott a Groupama Arénában, és több lendületes támadás is a nevéhez fűződött. Ezt követően a miskolciak összes szezonbeli bajnokiján lehetőség kapott, sőt, Macsót választották meg a diósgyőri drukkerek az áprilisi hónap legjobbjának.
Tovább a csakfoci.hu-ra >>>>>>>
forrás: csakfoci.hu
fotó: dvtk.eu
Hiányzott ugye?
Bizony, bizony! Nem volt az a céges flotta tisztán "szponzoráció". Vitt az zsozsót is!
A céges mergák! Benyakártyákkal. Már rég hallottam róluk. XD
Július 1-el megszűnik a Mercedes és a Hell szponzorációja. A kocsikat hamarabb le kellett adni.
Ennek egyszerű oka van: amíg Sántha és a sleppje itt vannak, egy forintot nem hajlandóak fizetni.
Szerintem érthető.
Na az "uniós" szólásszabadságról inkább ne beszéljünk.. ahol több országban kommentekért letöltendőket osztogatnak...
Bizony, bizony! Nem lesz nyaralás céges kocsival, cég pénzen:) Vajon miért kellett leadni a "szponzori" autókat??? Talán nem tudták fizetni a "szponzori bérletdíjat"???:):):) A nagyzolás, a kivagyiság, a teljesen felesleges luxus volt ez, hogy béreltek/lízingeltek céges kocsikat a teljes back office-nak, az edzőfenoménoknak, férjeknek/feleségeknek és kaptak vissza valamennyi támogatást ebből. Emlékezzünk csak vissza, voltak a Miskolc Autós kocsik, aztán valakinek Toyota kellett igaz Tomika, aztán vissza ismét, aztán Mercedes kellett. A lényeg, hogy minél nagyobb, minél szebb kocsi legyen 1-esek se@@e alatt, korlátlan benyakártával, privát használatra is. Jobb helyeken van vagy tényleges szponzori autó amiért nem kell fizetni, vagy pár kocsi a ami tényleges melóhoz szükséges az transzparensen beszerzik és akár még el is lehet számolni ide-oda, szabályosan! A tulajdonosi pénz teljesen felelőtlen pazarlása, a remek gazdasági szakemberek által:)
Csak úgy, ha uniós a szólás szabadság akkor, a fórumról nem lehet senki kitiltani....?
HOPPÁ ezt is nézi MP... ja aki volt katona az más MP...
Ja, van egy szabályzat, azt mindig az üzemeltetőnek/írónak mindig fel kell dobnia.. de nem ez a lényeg...kell a jog, ...
Mindig lemaradok az ilyen kommentekről... :D :D mit mondott ?
A kulcsokat is reméljük mihamarabb...
A Mercis téma hamarabb eljött. Le kellett adni őket.