Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - Diósgyőri könyv facebook oldal
A Diósgyőri könyv facebook oldal adta hírül, hogy ismét a DVTK kötelékébe lép Vitelki Zoltán, aki az NB III-as DVTK tartalék csapatának edzője lesz az új évadban.
A Miskolcon született, a diósgyőri utánpótlásban nevelkedett, 54 éves sportember 136 NB I-es mérkőzésen viselte a Diósgyőr mezét, majd aktív labdarúgó pályafutásának befejezésével edzősködni kezdett. Két alkalommal is beugró szerepre vállalkozott a DVTK élvonalbeli együttesének kispadján, a 2014/15-ös évadban 5, a 2016/17-es idényben 2 bajnoki mérkőzésen volt a csapat első számú szakvezetője (mérlege: 4 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség).
Vitelki Zoltán nyolc év után tér vissza a DVTK-hoz, legutóbb az NB III-as Termálfürdő FC Tiszaújváros vezetőedzője volt, ahonnan négy év után távozik.
forrás: Diósgyőri könyv facebook oldal
Szép keringő ez, Dobos lesz az erőnléti edzője akit innen már egyszer elzavartak.
Az elmúlt 8 évben nem volt itt, hogy lenne tapasztalata? Van, de régi időkből. Érthetetlen minek jött vissza. Pénz?
Lassan(sajnos elég gyorsan!) odáig süllyedünk, hogy tényleg sztár lenne itt Könyves.
Isten hozott újra itthon!!
Amúgy ahogy elnézem a dolgokat Könyvest én is hoznám hisz a rutin mellette szól ráadásul bár nem tudom hogy milyen karakter de lehet hogy az öltözőt is egyben tudná tartani 2-3 vereség után is, amúgy szerintem 15-20 percre jó volna és tudná segíteni a csapatot!!