Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fő a nyugalom - Így nem lesz, aki szidja Sántha Gergelyt.
Ez az utolsó tánc.
A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága közzé tette a labdarúgó NB I 2025/26-os évad utolsó, 33. fordulójának a programját.
A DVTK - Paksi FC mérkőzést május 16-án, szombaton 17:15-től rendezik a DVTK stadionban.
Nagy valószínűséggel zárt kapuk mögött, ugyanis a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága - 2026. április 29-i ülésén - példátlan büntetést hozott, az eddigi gyakorlat, a szektorbezárás helyett egész stadionos bezárás mellett döntött.
A szövetség közleménye szerint a 2026. április 18-án lejátszott DVTK - Debreceni VSC (0-5) mérkőzésen - amelyen eldőlt, hogy a diósgyőri csapat kiesik az első osztályból -, a hazai lelátórészen történt rendbontás, megbotránkoztató és rasszista kifejezések bekiabálásai miatt pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a DVTK-t, és elrendelte a sportszervezet következő mérkőzésének nézők nélküli megrendezését a DVTK stadionban.
A Diósgyőri könyv információi szerint a döntés ellen a DVTK eddig nem fellebbezett, az utolsó forduló meccsével kapcsolatban csupán annyit közölt hétfőn a klub, hogy ,,a találkozó az m4sport.hu oldalon lesz látható".
Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>
forrás: Diósgyőri könyv facebook oldal
Számít, ha nem vagy itt! Milyen "találó" ez a mondat nemcsak a szurkolókra, hanem az elmúlt évek pár edzőjére, akik talán alkothattak volna valamit, ha időt és támogatást kapnak! Ehelyett a klubházi sáskák elüldözték őket! Nagyobb volt az egó és éhség kedvesvezérünknek, a salgótarjáni örök bútordarab tesitanárunknan, mint a klub érdeke. Nézegetem azokat akiket innen elüldöztek ilyen-olyan okokkal vagy azért, mert a lehetőségekhez képest sem kaptak megfelelő feltételeket, gondolok itt a szakmaiságra amit a sportigazgatónak nevezett alkalmatlanok képviseltek. Fernando a tesitanár alatt próbált bűvészkedni, majd innen elküldve Pellegrini mellett találta meg a helyét a spanyol élvonalban, jelenleg BL helyen a Betis. Feczkó, szintén a tesitanár alatti hattyúdala után csak visszajuttatta sokadik csapatát, a kupában is kivert minket. Bódogot elüldözte a kedvesvezér, hátrányból vert ránk nem keveset és bentmaradtak. Valdas szinte időt sem kapott már megfúrta a keevesvezér, láttuk mit ért el oly messze, BL helyen, bajnokként felejti el a diósgyőri pár hónapot! Mi kárt okozott itt évek alatt a valamilyen formában sokszor visszakúszó tesitanár és az amihez nyúlt az sikertelenség lett kedvesvezér! Küzdősportokért felelős alelnök meg háttérben mindenről is döntő elnök, hozzávehetjük az árnyékban settenkedő szemét a kasszán tartó főtitkárt is, a fő haszonhúzói a klubnak évek óta és a felelősei a kudarcoknak (sportszakmai, gazdasági)! Mellettük a bólogató vezetőnek nem nevezhető "alkalmas szakemberek". Mikor takarodtok el???
Tökéletesen igazad van ,ahogyan olvasom a soraidat.Most is csak az alább leirt gondolataim tudom megerősiteni,Féluton van a diósgyőri labdarugás az élet és a temető között.Mi semmi mást nem tehetünk ,mint közösségbe formálódva felemeljük a hangunkat békésen követelve a jelenlegi diósgyőri labdarugásért való teljes megtisztulást. Tettük ezt korábban is és sikerült ,előbb Radenkovics ,majd Kovács távozott.Ez kizárólag a szurkolók érdeme a mi érdemünk volt.
Igen utálnak minket ebben igazad van. Viszont az a közzösségi erő ,és szeretet a futball iránt az elismerendő és minimum második helyezettek vagyunk szurkolói összefogásban ebből az országban.A legnagyobb / bün ?/ a várost elhagyó minimum 80000 ember között / öt stadionnyi szám / lehetett több tizezer diosgyöri szurkolo. Ők hiányoznak ,de mégsem hagyhatjuk ,hogy nagyanyáink menjenek helyettünk szurkolni.Ez a miénk ,tőlünk vették el ,akarva-akaratlanul ,de elvették.
A régi vezetésnek kényelmetlen volt, mégsem tett semmit (kisebb gondja is nagyobb volt, illetve azért nyáron háttérbe lett szorítva a tulajdonosi kör). A régi vezetést nem érdekelte ahogy közeledett az április. Ami pénz vállalva volt, azt idetolta akinek kellett, hogy hányfelé ment, hogyan használták fel az már nem érdekelte. Egy mákszem volt a DVTK szponzoráció a tengerben. Igaza is van, az embere változást akart, félreállították. Új vezetés lett, pont nem a DVTK fogja érdekelni őket elsődlegesen, de századrangúan sem. Ráadásul szétesőben a városvezetés. A jövő finanszírozása bizonytalan minden tekintetben. Ezek a hulladékok a klubházban az utolsó pillanatig kiélvezik az anyagiakat, tárgyiakat! Ha nincs új tulajdonosjelölt itt a történet bezuhanhat. A régi tulajdonosi kör minek adna??? Miből akarják fenntartani a létesítményeket? A futó szponzorok szezon végén gondolom lejárnak támogatásilag. Merga, pokoli ital, stb. Senkit nem fog érdekelni a DVTK! Egy esély van, ha a volt tulajdonosi kör áron alul megszabadulna a kft-től az ingatlanokkal együtt egy új tulajdonosnak átadva. Onnan sem lenne kánaán az ku@va élet! De ez csak a foci! A kosárlabda kft miből fog gazdálkodni, miből tartja fenn a Medicalt és a Multicsarnokot? Kik fognak anyit fizetni a Medical "remek" ellátásáért a sportpénzekből, ha azok nem lesznek úgy? A DVTK rallye is az idiotaság csúcsa volt, minek, horror pénzért, miből is? Ezekkel az apróságokkal szemben a vezetésnek az a legfontosabb, hogy a csúnya neten milyen valótlanságok terjednek! Hü@ék, kiestünk!!!! Nem vettétek még eszre a klubházban? Látjuk a városban az önelégült fejeteket - főleg a soha értelmesen még meg nem nyilvánuló ügyvezetőét - a mergákban (és ez nem frusztráció) ez a megvetés, és a közútálat az irányotokba! A négy évvel ezelőtti garantálomnak az egyik jobbkeze az pl. mit csinál a klubnál? Tele van bujtatott külsős megélhetési szakemberekkel. 256 fő létszám:(:(
Magunkért kell tüntetni.
Tegyük fel kint lesz 5-6 ezer ember tüntetni. Mi történne? A meccs közvetitésbe nem lehet lesz hallani( lásd kosár meccs). Gondolod lejön Sántha és társai az utolsó meccsre? Szerinted Pesten vagy Zalaegerszegen kiváncsiak ,hogy mi zajlik körölöttünk? Egy csapatot mondj aki segített is nekünk valaha is. Utálnak minket mint a sz.rt.
Bocsánat a tegezésért ,itt így szokás.Nem vagy pozitiv. / úgysem lesz ott senki /, ezek szerint nem sok ragadt Rád az elmult 16 év vilagszinvonalu pozitivitasbol melyet a propaganda sujkolt.Pedig hiszem hogy sokan hallatjuk a hangunkat s ha az orszag legmagasabb köréhez is eljut hogy miskolcon a dvtk vezetéséből elég volt ,akkor de csak akkor szedheti a tulajdonos a sátorfáját,hiszen temetőbe juttatta a Diósgyőri futballt.
Akkor legyen máskèppen. Tegnap a Horgosi Csárdában tárgyaltam Szivics Tomiszlávval ès Ròzsa Sándorral. Sándor szerez egy öreg, de kezelhetetlen szürkemarha bikát, a Mester intèzi a szállítást. A meccsnap hajnalán behajtjuk a jòszágot a gyepre. Úgyse bírják kihajtani, az fog hajkurászni mindenkit. Szòval nem lesz meccs. Egy darabig ellegelèszget kiválò gyepünkön majd. Aztán elkerül a Vadasparkba, ott örülni fognak neki.
Szerintem teljesen felesleges kimenni és kintről "tüntetni" a vezetőség ellen. Nagy valószínűség szerint a nem lesz senki a klubház környékény közülük. Talán Ricsi lesz a legmagasabb pozicióban lévő aki kint lesz a meccsen. Bár a véleményem az,hogy neki is,de még a takarítónőknek is menni kell,mert a nevüket adták ehhez az eg÷szhez.