Számít, ha nem vagy itt!

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-07 10:21:00

Fő a nyugalom - Így nem lesz, aki szidja Sántha Gergelyt.


Ez az utolsó tánc.


A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága közzé tette a labdarúgó NB I 2025/26-os évad utolsó, 33. fordulójának a programját.


A DVTK - Paksi FC mérkőzést május 16-án, szombaton 17:15-től rendezik a DVTK stadionban.


Nagy valószínűséggel zárt kapuk mögött, ugyanis a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága - 2026. április 29-i ülésén - példátlan büntetést hozott, az eddigi gyakorlat, a szektorbezárás helyett egész stadionos bezárás mellett döntött.


A szövetség közleménye szerint a 2026. április 18-án lejátszott DVTK - Debreceni VSC (0-5) mérkőzésen - amelyen eldőlt, hogy a diósgyőri csapat kiesik az első osztályból -, a hazai lelátórészen történt rendbontás, megbotránkoztató és rasszista kifejezések bekiabálásai miatt pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a DVTK-t, és elrendelte a sportszervezet következő mérkőzésének nézők nélküli megrendezését a DVTK stadionban.


A Diósgyőri könyv információi szerint a döntés ellen a DVTK eddig nem fellebbezett, az utolsó forduló meccsével kapcsolatban csupán annyit közölt hétfőn a klub, hogy ,,a találkozó az m4sport.hu oldalon lesz látható".


Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>


forrás: Diósgyőri könyv facebook oldal



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-07 18:11:28 Barna öves, Tag

Ott kell lennünk ,mint ahogyan kötelezően elmentünk szavazni.Es lass csodát 3miilio 400 ezer ember azt mondta vége van. Ha mindenki eljön  eljut  hozzájuk békés szavazattal hogy elég volt,vége van,a gyerekeinknek is jár a jó futball mint ahogyan nekünk is járt.Elég volt vége van Magyar ,Santa es valamennyi vezető akik temetőbe vitték a Diósgyőri futballt.

2026-05-07 18:06:40 Fehér öves, Lelkes újonc

Sziasztok.Nem lesz amúgy valami összejövetel a Paksi meccsen stadionon kívül ,hogy érezzék ezek a törődést?

2026-05-07 17:05:27 Piros öves, Őstag

Ott leszek bakker a stadionon kívül...nem vagyok fiatal de TAKARODJATOK EL INNEN HA KELL A KLUB ÉS KOMOLY A SZÁNDÉKA AKKOR MARADJON A TULAJ... DE HA NEM AKKOR ADJA EL PERSZE NEM LESZ KÖNNYŰ MIVEL ÁLLÍTÓLAG TÖBB SZÁSZ MILLIÓ MÍNUSZBAN VAGYUNK... 

MIT CSINÁLTATOK BAKKER HOGY VERJEN MEG TITEKET A JÓ ISTEN+A SORS+A KARMA!!!!!!!!!!!

7. zivatarlanc |Válasz erre: 3. L.András
2026-05-07 13:23:46 Fekete öves, Tag

Volt még bérletes? Durva lenne.

2026-05-07 13:02:34 Fekete öves, Veterán

A szezon egyetlen egy zárt kapus meccse lett ez, az meg mindent elmond a vezetőségről, hogy nem is fellebbezett.  
Azon se lepődnék meg, hogy kicsit közbenjártak volna, hogy ne legyenek nézők. 

De mindegy, nb2-re elég kinyitni a kapu mögötti részt meg az egyenesben két szektort. 

2026-05-07 12:43:21 Piros öves, Őstag

A fociban mindent is meglehet csinálni.

Lásd a héten magyar állampolgárságot kapó januárban szerződtetett argentín Gomezt a ratyiba, akinek semmi kötődése nem volt eddig kishazánkban.

2026-05-07 12:18:41 Fekete öves, Veterán

Paksi szurkolók jöhetnek vagy őket is büntetik?

2026-05-07 11:55:10 Narancs öves, Tag

Aki bérletes ( minden tiszteletem nekik) velük most mi lesz?  Csak kérdem.

2026-05-07 11:18:10 Kék öves, Tag

Egyértelmű, hogy a klub kérte.! A szurkolókat szezon kezdetkor kinevetni, az megy. A téli szünet előtt megint szemen köpni a szurkolókat a kókler megtartásával, az megy. A közmédiában cikkeket, riportokat rendelni, hogy minden szép és jó, az megy. Az m4 sport szagértőinek kiállni az edző mellett és a szurkolókat degradálni, az megy.

Ami nem megy: A felelősség vállalás és az eltakarodás. Ragaszkodnak a húsos fazékhoz...

Megjegyezném, a fagyi divatszurkolói Debrecenben és Győrben is balhéztak, de nem kapott semmit a "club". Mondjuk velük mindig kivételeznek. 

2026-05-07 10:48:34 Fekete öves, Tag

Semmirekellő kutyák ezek! Úgy be vannak fosva. Esküszöm ők kérték adjatok zártkaput! Nem számít, kotródtok a börtönbe fattyak!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...