Számít, ha nem vagy itt!

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-07 10:21:00

Fő a nyugalom - Így nem lesz, aki szidja Sántha Gergelyt.


Ez az utolsó tánc.


A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága közzé tette a labdarúgó NB I 2025/26-os évad utolsó, 33. fordulójának a programját.


A DVTK - Paksi FC mérkőzést május 16-án, szombaton 17:15-től rendezik a DVTK stadionban.


Nagy valószínűséggel zárt kapuk mögött, ugyanis a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága - 2026. április 29-i ülésén - példátlan büntetést hozott, az eddigi gyakorlat, a szektorbezárás helyett egész stadionos bezárás mellett döntött.


A szövetség közleménye szerint a 2026. április 18-án lejátszott DVTK - Debreceni VSC (0-5) mérkőzésen - amelyen eldőlt, hogy a diósgyőri csapat kiesik az első osztályból -, a hazai lelátórészen történt rendbontás, megbotránkoztató és rasszista kifejezések bekiabálásai miatt pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a DVTK-t, és elrendelte a sportszervezet következő mérkőzésének nézők nélküli megrendezését a DVTK stadionban.


A Diósgyőri könyv információi szerint a döntés ellen a DVTK eddig nem fellebbezett, az utolsó forduló meccsével kapcsolatban csupán annyit közölt hétfőn a klub, hogy ,,a találkozó az m4sport.hu oldalon lesz látható".


Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>


forrás: Diósgyőri könyv facebook oldal



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-15 08:59:28 Barna öves, Őstag

Nagyon sok "okos" hozzászólás van itt...én--tudom--nem vagyok "az". De a szívem így "vén hülyeként" is a DVTK-ért dobog--ameddig még dobog(!?)--több mint 60 éve. Viszont 2-3-4 dolgot biztosan tudok nyIlván mások is tudják azt amit én.

1.) MINDEN ROSSZ HELYZETTŐL VAN MÉGROSSZABB(!!!);

2.) FENTIEK OKÁN GONDOSAN MEG KELL "NÉZNI"--VALAKINEK VAGY VALAKIKNEK--MI TÖRTÉNT-HOGY' TÖRTÉNT A VÉGSŐ LEZÜLLÉS (FUTBALL VONALON): 1.) PÉCSETT; 2.) DE KÜLÖNÖSEN SZOMBATHELYEN; 2.) DE AMI FELÉ "ÚTBAN VANNAK" KECSKEMÉTEN ÉS FEHÉRVÁROTT A VIDINÉL IS.....

3.) EZEK UTÁN ALAPVETŐ JÓTANÁCS: MINDENT(!!!) CSAK AZT-"AZOKAT" A FIGURÁKAT  NE(!!!!!!), AMIK OTT TÖRTÉNTEK!

4.) PERSZE OLCSÓ "VICC" LENNE AZT A "KIBICNEK"--AKI NEM VAGYOK ÉS NAGYON NEM--HOGY MEG KÖLL NÉZNI GYŐR-T ÉS AZ ETO-T, ÉS "AZT" KÖVETNI,DE TUDOM 'AHHOZ NINCSENEK MEG A "FELTÉTELEK" ÉS NAGYON NINCSENEK.DE VALAMIT-VALAMICSKÉT MÉGIS LEHET HOGY TANULHATUNK ÁTVEHETÜNK TŐLÜK--AZ ETO-TÓL IS-- MERT PL NŐI KOSÁRBAN ÖLÉG NAGY SZARBAN VANNAK ŐK IS...MINT TUGGYUK.

SZUMMA-SZUMMÁRUM, ÉN "CSAK" AZÉRT ESEDEZEM: EZ A POSVÁNY AMI MOST NÁLUNK VAN ROSSZ, SŐT NAGYON ROSSZ, DE LEGALÁBB ARRA VIGYÁZZUNK, HOGY NE LEGYEN MÉG ROSSZABB...MERT LEHET........

36. vebgy* |Válasz erre: 25. joshi77
2026-05-10 12:19:56 Fekete öves, Veterán

...kizárták a zöld taknyokat, de legalább három évig nem jutottak vissza !  

35. vebgy* |Válasz erre: 22. betyarok
2026-05-10 12:17:57 Fekete öves, Veterán

De megnézném... :D :D 

34. betyarok* |Válasz erre: 30. bakterház
2026-05-10 12:17:00 Fekete öves, Veterán

Tökéletes összefoglalás!

Elképesztő, hogy olyan kaliberű sportemberek, mint Fernando, Dambrauskas voltak itt....de ök nincsenek,.kik vannak...????

33. vebgy* |Válasz erre: 28. izor600
2026-05-10 12:15:52 Fekete öves, Veterán

Mi is utálunk mindenkit... :D :D Jó mondjuk ez nem igaz amúgy, de kimenni és harsogni csak kell majd 16-án...

32. vebgy* |Válasz erre: 7. zivatarlanc
2026-05-10 12:09:25 Fekete öves, Veterán

Hogyne lett volna ..pl. én is éves bérletes...akik többségünkben a bojkottra szavaztunk és nem mentünk ki ennek ellenére sem a stadionba. Bár korábban kezdődött volna...

31. vebgy* |Válasz erre: 30. bakterház
2026-05-10 12:06:54 Fekete öves, Veterán

De mindenki !!! Az utolsó takarítónőig...

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...