Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fő a nyugalom - Így nem lesz, aki szidja Sántha Gergelyt.
Ez az utolsó tánc.
A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága közzé tette a labdarúgó NB I 2025/26-os évad utolsó, 33. fordulójának a programját.
A DVTK - Paksi FC mérkőzést május 16-án, szombaton 17:15-től rendezik a DVTK stadionban.
Nagy valószínűséggel zárt kapuk mögött, ugyanis a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága - 2026. április 29-i ülésén - példátlan büntetést hozott, az eddigi gyakorlat, a szektorbezárás helyett egész stadionos bezárás mellett döntött.
A szövetség közleménye szerint a 2026. április 18-án lejátszott DVTK - Debreceni VSC (0-5) mérkőzésen - amelyen eldőlt, hogy a diósgyőri csapat kiesik az első osztályból -, a hazai lelátórészen történt rendbontás, megbotránkoztató és rasszista kifejezések bekiabálásai miatt pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a DVTK-t, és elrendelte a sportszervezet következő mérkőzésének nézők nélküli megrendezését a DVTK stadionban.
A Diósgyőri könyv információi szerint a döntés ellen a DVTK eddig nem fellebbezett, az utolsó forduló meccsével kapcsolatban csupán annyit közölt hétfőn a klub, hogy ,,a találkozó az m4sport.hu oldalon lesz látható".
Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>
forrás: Diósgyőri könyv facebook oldal
...a buzi fradi már esett ki....
Hááát igen.... Valdast jól elbaxtuk, elbaxták.....!!!!!!! Nagy kár érte.... Annak idején nem értettem, hogy mit keres ő itt...
De ha valamikor megnyerem a lottó ötöst, ígérem hogy visszahozom!!!!!!!! : )
Ez a beszéd!
Az Etót direkt írom így kihagytam a felsorolásból és valamilyen szinten a Paksot is bár az hosszú távon halott ügy de megsüvegelendő!
Egyébként a fújpest és a ratyi sajnos az a két csapat aki sohasem esett ki az első osztályból,Dárdai nálam is "kétélű"harcos fegyelmet követelő kizárólagos egyénAz egyetlen aki nem egyoldalas koncepciót rakott le a Bmlsz asztalára amit félresöpörtek!Az ő munkájukat a jövő év határozza meg!Azok a csapatok ahol meghatározott és véghezvitt a második részén van a hangsúly koncepció alapján dolgoztak :ZTE Debrecen beérett a munka gyümölcse!A mi esetünkben Azerbajdzsánban ért be a munka gyümölcse veretlenül egyedülállóan nyert bajnokságot a média és sokak álltal laptopedzőnek tartott "Legyen ön is milliomos nyertesként" lehet gondolkodni mind klubházszinten mind a "szakértő"elemzők mind a begyepesedett elmúlt 40 év siírásói körében!
Sok igazság van a hozzászólásodban,annyi a különbség,hogy ők nem estek ki velünk ellentétben....
Pedig nem ússzák meg a rohadèkok. El sem tudják kèpzelni, honnan kapják majd a pofont....!
Újpesten is a szurkolok nem a fradira vagy a fradista szurkolókra haragudtak, hanem az alkalmatlan tizen éve hitegető ujpesti vezetésre tulajdonosra a totálisan beképzelt ,nagy arcú Dárdaira,a korrupciós baratjara Szélesire ,aki a cipőfűzőjét sem köthetné be elődjeinek.ujpesten is csak elég volt a pozitív vilagszinvonalu hitegetésből.eredmények kellenek mint anno régen.
Eddig se volt velős Sántha Gergely elleni kurjongatás..... Most, az utolsò meccs alatt, a Stadionon kívül lesz, nem kell a szervezett szurkolòi csoportok bárgyú közleményeire várni, a szervezetlen Diòsgyőr szurkolòk majd véleményt nyilvánítanak. Az összes klubház dolgozò, aki részese volt az elmúlt évtized gyalázatának, takarodjon!
Azért arra kíváncsi lennék, hogy a lilamajmok mit kapnak! Ekkora belhéért es rasszista, megbotránkoztató szavak orditasaért és piróét.....van számlájukon 706968x annyi bűn mint a miénken! Ott falhoz állítás lesz és fejbe lövés?