Számít, ha nem vagy itt!

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-07 10:21:00

Fő a nyugalom - Így nem lesz, aki szidja Sántha Gergelyt.


Ez az utolsó tánc.


A Magyar Labdarúgó-szövetség versenybizottsága közzé tette a labdarúgó NB I 2025/26-os évad utolsó, 33. fordulójának a programját.


A DVTK - Paksi FC mérkőzést május 16-án, szombaton 17:15-től rendezik a DVTK stadionban.


Nagy valószínűséggel zárt kapuk mögött, ugyanis a Magyar Labdarúgó-szövetség fegyelmi bizottsága - 2026. április 29-i ülésén - példátlan büntetést hozott, az eddigi gyakorlat, a szektorbezárás helyett egész stadionos bezárás mellett döntött.


A szövetség közleménye szerint a 2026. április 18-án lejátszott DVTK - Debreceni VSC (0-5) mérkőzésen - amelyen eldőlt, hogy a diósgyőri csapat kiesik az első osztályból -, a hazai lelátórészen történt rendbontás, megbotránkoztató és rasszista kifejezések bekiabálásai miatt pénzbüntetés megfizetésére kötelezte a DVTK-t, és elrendelte a sportszervezet következő mérkőzésének nézők nélküli megrendezését a DVTK stadionban.


A Diósgyőri könyv információi szerint a döntés ellen a DVTK eddig nem fellebbezett, az utolsó forduló meccsével kapcsolatban csupán annyit közölt hétfőn a klub, hogy ,,a találkozó az m4sport.hu oldalon lesz látható".


Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>


forrás: Diósgyőri könyv facebook oldal



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

20. diosgyori |Válasz erre: 17. joshi77
2026-05-07 21:33:08 Barna öves, Fanatikus tag

...a buzi fradi már esett ki....


Hááát igen.... Valdast jól elbaxtuk, elbaxták.....!!!!!!! Nagy kár érte.... Annak idején nem értettem, hogy mit keres ő itt... 

De ha valamikor megnyerem a lottó ötöst, ígérem hogy visszahozom!!!!!!!! : )

19. betyarok* |Válasz erre: 17. joshi77
2026-05-07 20:09:48 Fekete öves, Veterán

Ez a beszéd!

2026-05-07 20:06:33 Barna öves, Fanatikus tag

Az Etót direkt írom  így kihagytam a felsorolásból és valamilyen szinten a Paksot is bár az hosszú távon halott ügy de megsüvegelendő!

17. joshi77 |Válasz erre: 14. izor600
2026-05-07 19:51:33 Barna öves, Fanatikus tag

Egyébként a fújpest és a ratyi sajnos az a két csapat aki sohasem esett ki az első osztályból,Dárdai nálam is "kétélű"harcos fegyelmet követelő kizárólagos egyénAz egyetlen aki nem egyoldalas koncepciót rakott le a Bmlsz asztalára amit félresöpörtek!Az ő munkájukat a jövő év határozza meg!Azok a csapatok ahol meghatározott és véghezvitt a második részén van a hangsúly koncepció alapján dolgoztak :ZTE  Debrecen beérett a munka gyümölcse!A mi esetünkben Azerbajdzsánban ért be a munka gyümölcse veretlenül egyedülállóan nyert bajnokságot a média és sokak álltal laptopedzőnek tartott "Legyen ön is milliomos nyertesként" lehet gondolkodni mind klubházszinten mind a "szakértő"elemzők mind a begyepesedett elmúlt 40 év siírásói körében!

16. joshi77 |Válasz erre: 14. izor600
2026-05-07 19:17:38 Barna öves, Fanatikus tag

Sok igazság van a hozzászólásodban,annyi a különbség,hogy ők nem estek ki velünk ellentétben....

2026-05-07 19:15:50 Fekete öves, Veterán

Pedig nem ússzák meg a rohadèkok. El sem tudják kèpzelni, honnan kapják majd a pofont....!

2026-05-07 18:47:14 Barna öves, Tag

Újpesten is a szurkolok nem  a fradira  vagy a fradista szurkolókra haragudtak, hanem  az alkalmatlan tizen éve hitegető ujpesti vezetésre   tulajdonosra a totálisan beképzelt ,nagy arcú Dárdaira,a korrupciós baratjara Szélesire ,aki a cipőfűzőjét sem köthetné be elődjeinek.ujpesten is csak elég volt a pozitív vilagszinvonalu hitegetésből.eredmények kellenek mint anno régen.

2026-05-07 18:45:14 Fekete öves, Veterán

Eddig se volt velős Sántha Gergely elleni kurjongatás..... Most, az utolsò meccs alatt, a Stadionon kívül lesz, nem kell a szervezett szurkolòi csoportok bárgyú közleményeire várni, a szervezetlen Diòsgyőr szurkolòk majd véleményt nyilvánítanak. Az összes klubház dolgozò, aki részese volt az elmúlt évtized gyalázatának, takarodjon!

2026-05-07 18:35:07 Barna öves, Fanatikus tag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy a lilamajmok mit kapnak! Ekkora belhéért es rasszista, megbotránkoztató szavak orditasaért és piróét.....van számlájukon 706968x annyi bűn mint a miénken! Ott falhoz állítás lesz és fejbe lövés? 

11. user1984 |Válasz erre: 3. L.András
2026-05-07 18:22:22 Barna öves, Fanatikus tag

Az AI szerint...

A DVTK ÁSZF‑je nem garantál visszatérítést stadionbezárás esetén. A klub hivatalos jegy‑ és bérletoldalain nincs olyan szabály, amely előírná, hogy zárt kapus meccs esetén a bérletes automatikusan pénzt kap vissza.
Ez összhangban van az NB I-es klubok általános gyakorlatával: a fegyelmi büntetésből eredő nézőtéri korlátozás nem a klub hibája, ezért az ÁSZF-ek szinte mindig kizárják a kártérítési kötelezettséget.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...