Lehet ámulni: távozik, mert kevés neki az NB II, a DVTK

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-22 17:19:00

Sajtófigyelő - Diósgyőri könyv


Sajbán Máté bejelentette, hogy nem marad a DVTK-nál, az NB II-ben, él a szerződésében szereplő azon opcióval, amely azt tartalmazza, hogy kiesés esetén megszüntetheti a kontraktust - ami 2028-ig élt volna.



A 30 éves csatárt a most véget ért évad előtt szerződtette az akkori sportigazgató, Kovács Zoltán, és bár Sajbán Máté volt az egyik olyan labdarúgó, aki a legtöbb mérkőzésen pályára lépett, szám szerint 27 bajnokin, mindössze egyetlen gólt szerzett.

Összesen 1188 percet volt a pályán a 2025/26-os élvonalbeli évadban, a meccsenkénti átlag percszáma kerekeken 44 volt.


Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>


forrás: Diósgyőri könyv



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-27 06:50:39 Fekete öves, Veterán

   Ide se kellett volna hozni!

2026-05-26 18:10:26 Barna öves, Fanatikus tag

Mehet vissza Budaörsre. Ott még lehet labdarúgó belőle azon a szinten.

11. Rusty Nails |Válasz erre: 10. Krapulax
2026-05-24 14:38:46 Piros öves, Őstag

Majdnem kiköptem a sört :D

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...