Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - Diósgyőri könyv
Sajbán Máté bejelentette, hogy nem marad a DVTK-nál, az NB II-ben, él a szerződésében szereplő azon opcióval, amely azt tartalmazza, hogy kiesés esetén megszüntetheti a kontraktust - ami 2028-ig élt volna.
A 30 éves csatárt a most véget ért évad előtt szerződtette az akkori sportigazgató, Kovács Zoltán, és bár Sajbán Máté volt az egyik olyan labdarúgó, aki a legtöbb mérkőzésen pályára lépett, szám szerint 27 bajnokin, mindössze egyetlen gólt szerzett.
Összesen 1188 percet volt a pályán a 2025/26-os élvonalbeli évadban, a meccsenkénti átlag percszáma kerekeken 44 volt.
Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>
forrás: Diósgyőri könyv
Ide se kellett volna hozni!
Mehet vissza Budaörsre. Ott még lehet labdarúgó belőle azon a szinten.
Majdnem kiköptem a sört :D