Lehet ámulni: távozik, mert kevés neki az NB II, a DVTK

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-22 17:19:00

Sajtófigyelő - Diósgyőri könyv


Sajbán Máté bejelentette, hogy nem marad a DVTK-nál, az NB II-ben, él a szerződésében szereplő azon opcióval, amely azt tartalmazza, hogy kiesés esetén megszüntetheti a kontraktust - ami 2028-ig élt volna.



A 30 éves csatárt a most véget ért évad előtt szerződtette az akkori sportigazgató, Kovács Zoltán, és bár Sajbán Máté volt az egyik olyan labdarúgó, aki a legtöbb mérkőzésen pályára lépett, szám szerint 27 bajnokin, mindössze egyetlen gólt szerzett.

Összesen 1188 percet volt a pályán a 2025/26-os élvonalbeli évadban, a meccsenkénti átlag percszáma kerekeken 44 volt.


Tovább a Diósgyőri könyv facebook oldalra >>>>>>


forrás: Diósgyőri könyv



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

10. Krapulax |Válasz erre: 1. jaborcsik-andras
2026-05-24 13:21:30 Piros öves, Őstag

Kinőtte ő már az NBI-et, a Barcelona keresi Lewandowski utódját, Griezmann távozik az Atletico - ból, a Liverpool is befejező csatárt keres Salah helyére, rengeteg lehetőség nyílik meg előtte :))) 

2026-05-23 18:23:09 Barna öves, Tag

Hogyan lehetséges,hogy ilyen képességekkel valaki magyarorszagon futballista tudjon lenni Ki az akik ezeket valamikor kivalasztjak .Ez vonatkozik sok 100 futballistára.Ez Németországban is így megy?

8. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 5. gbacsi
2026-05-23 17:54:54 Piros öves, Őstag

Borvető állítólag Gyirmótra megy…

7. Sir Ferdinand |Válasz erre: 6. Zagar
2026-05-23 01:26:17 Barna öves, Tag

Mármint gólja - egyes számban

2026-05-23 00:59:58 Barna öves, Fanatikus tag

Hiányozni fognak a góljai...

2026-05-22 19:47:16 Fekete öves, Veterán

Rosszul látjátok. Megtudta, hogy Borvető jön Szegedről, s nem akart vele megküzdeni a kezdőért...  :)

4. birodalmi-lepegeto* |Válasz erre: 1. jaborcsik-andras
2026-05-22 17:42:51 Fekete öves, Veterán

Lehet ebből nb2 is egy sokkal nyugisabb helyen, pl BVSC összegyűjti az ilyen játékosokat évek óta. Pest meg mégse "sötét borsod"
 Itt jelenleg tényleg zéró jövőkép van. 

2026-05-22 17:38:25 Barna öves, Tag

Rendkívül szerencsés ember hogy egész eddigi életét végig futballozhatta magyarorszagon és a magyar átlagemberhez képest kiemelkedően keresett.Ha nem.tettszik lehet menni a szakmájába vissza,ha van neki 3 műszakban a szalag mellé sok-sok Diósgyőri futballistához hasonlóan.

Egyébként vajon mi alapján választja ki a mindenkori szakember azt a fiatalt aki a futballhoz kiemelkedően tehetséges?







r

2026-05-22 17:38:23 Fekete öves, Tag

Sajbán egy jólelkű gyerek, NB1-hez kevés, de az NB2-ben meglőtte volna a maga 5-10 közti gólját.

Beszédes ahogy levágta itt lófasz lesz karikára vágva és inkább elhúz innen. Ebből szvsz Kecskemét lesz.

2026-05-22 17:30:18 Fekete öves, Veterán

Azért az nem kicsit abszurd, hogy egy ilyen enyhén szólva szerény teljesítmény után első osztályú klubba igazolhat valaki?

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...