Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Bérletmegújítóink kapják a legnagyobb kedvezményt.
A klubvezetés tájékoztatása szerint az előző szezonok tapasztalatai és a szurkolóinktól kapott visszajelzések alapján alakították ki az idei jegy- és bérletárainkat. Most is a bérletújítók élvezhetik a legnagyobb kedvezményt, és az ígéretekhez híven ez a jövőben sem lesz másképp. Már csak emiatt is megéri már a szezon elején becsatlakozni új bérletesként, az újonnan érkezőket ráadásul óriási kedvezménnyel is várják. Akár baráti társasággal, akár a családdal érkeztek, mindenképpen megéri előre bebiztosítani a helyeteket a lelátókon, hiszen minél többen jöttök együtt, annál nagyobb kedvezményt tudnak adni idén nemcsak a jegy-, hanem már a bérletárainkból is.
Légy részese az idei sikereknek is!
Fontos tudnivaló, hogy biztonsági okokból a hazai és a vendég csapatpad az ősztől helyet cserél, illetve a vendég csapatpad mögötti és melletti első két sorba nem váltható sem jegy, sem bérlet. Szeretnénk felhívni a szurkolóink figyelmét, hogy az állva szurkolás biztonsági okokból kizárólag a B „Ultra” szektorban engedélyezett, így aki állva szeretne szurkolni, azt kérjük, hogy a B szektorba váltsa meg a jegyét vagy a bérletét.
Bérletvásárlás tervezett menete
2025. szeptember 5 - 11 között:
bérletmegújítás és új bérlet vásárlás bérletmegújítóink számára
2025. szeptember 12-től:
a megújításra nem került előző szezonos bérletes helyek felszabadulnak, új bérlet vásárlása elérhető lesz mindenki számára.
Bérletek
Mivel idén biztonsági okokból a vendég csapatpad mögötti első két sorba nem váltható bérlet, ezért a bérletmegújítás során nem mindenki tudja majd az előző szezonban megszokott helyét elfoglalni. Azon szurkolóink, akik a megadott határidőig jelezték felénk igényüket, már az új ülőhelyüket fogják látni a bérletújításkor.
Változás továbbá, hogy a kizárólag magyar bajnokságra szóló bérlet megszűnik, mivel nagyon kevesen igényelték. Azonban azon kedves szurkolóink, akik az előző szezonban ezt a típust választották, természetesen bérletújítónak számítanak, vagyis ’bérletmegújítás kedvezménnyel’ válthatják meg idei szezonbérleteiket.
Bérletmegújítás (szeptember 5 – szeptember 11 között)
Tavalyi bérleteseink számára idén is fenntartjuk az exkluzív időszakot, amikor az elérhető legnagyobb (21%) kedvezménnyel válthatják meg megszokott (vagy a csapatpad csere miatt újonnan kiválasztott) helyükre szóló szezonbérletüket, a további új bérletes helyekkel kapcsolatban pedig idén is élhetnek elővásárlási jogukkal a bérletújítási időszakon belül, az Aréna recepcióján történő vásárláskor.
Sőt, mi több! Most igazán népszerűek lehetnek a barátok körében, ugyanis bérletújítóinknak minden további új bérletet a tavalyi áron biztosítunk. A Te barátod, a mi barátunk is!
Bérletvásárlás időszak (szeptember 12-től)
Szeptember 12-étől felszabadítjuk a tavalyi, megújításra nem került bérletes helyeinket is, és a bérletvásárlást minden új szurkolónk számára elérhetővé tesszük. Nem is akárhogyan!
Jelentős engedményeket kínálunk ugyanis az egy időben több új bérletet vásárlóknak, így egy 4 fős család vagy baráti társaság akár fejenként 5000 Ft kedvezményben is részesülhet.
A DVTK kosárlabda utánpótlás valamennyi sportolója számára a belépés a 2025/2026. évadban is ingyenes. Az utánpótláskorú játékosaink szülei idén is 50%-os bérletár kedvezményre jogosultak névadó szponzorunk, a HUN-Therm Consulting Kft. jóvoltából.
Fontos információ továbbá, hogy minden bérlet névre szóló, nem átruházható. Az Arénába történő beléptetéskor a személyazonosság ellenőrzésre kerülhet.
2025/2026. évi jegyáraink
Az idei szezonban a jegyárak szempontjából kettő kategóriába (NORMÁL és KIEMELT) soroljuk a mérkőzéseket:
Az előző évekhez hasonlóan, idén is élhettek a csoportos jegyvásárlási kedvezményünkkel; immár nem csak a helyszínen, hanem online is 15 % kedvezményt kaptok a jegyárból, ha egyidejűleg legalább 4 db jegyet vásároltok.
Fontos változás, hogy a 2022. január 1. után született gyermekek számára hazai mérkőzéseink mindegyike ingyenesen látogatható a gyermek életkorát igazoló dokumentum felmutatása mellett (nem szükséges regisztrációs jegy kiváltása), amennyiben a gyermek nem foglal külön ülőhelyet.
Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy a DVTK Aréna rendezvényein a kifüggesztett pályarendszabályok betartása kötelező, a szabályok be nem tartása a megvásárolt bérletek visszavonását vonhatja maga után.
forrás: dvtk.eu
Az Ultras DKSK facebook oldalán tiltakozott a jegy- és bérletárak ellen.
A híradás szerint viszont az árak a szurkolóktól kapott visszajelzések figyelembe vételével lettek meghatározva. Akkor ki vett figyelembe mit?