Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - boon.hu
A boon.hu értesülései szerint az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár érdeklődik a miskolciak csapatkapitánya, Holdampf Gergő iránt.
A 97 NB I-es mérkőzéssel rendelkező és 2022 óta a piros-fehér klubot erősítő középpályás szerződése 2026 júliusáig él a Diósgyőrnél, ugyanakkor a klub szeretné megtartani rutinos játékosát, azonban a portál információi szerint egyelőre még nincs megállapodás a felek között a kontraktus meghosszabbításáról.
A következő hetek így kulcsfontosságúak lehetnek és ha nem sikerül dűlőre jutni a hosszabbításról, könnyen elképzelhető, hogy Holdampf Fehérváron folytatja pályafutását.
Holdampf Gergő 115 bajnoki mérkőzést játszott eddig a DVTK-ban
2025/2026 Diósgyőri VTK (NB I.) 27/0
2024/2025 Diósgyőri VTK (NB I.) 28/0
2023/2024 Diósgyőri VTK (NB I.) 32/1
2022/2023 Diósgyőri VTK (NB II.) 28/1
forrás: boon.hu
fotó: dvtk.eu
Igen,nem írtam hogy magyarokra gondoltam
Ha a vidihez megy?... kíváncsi leszek, hogy ott is kell stadion bővítés és gondolom MP vidi szurkoló...ja bocsi Diósgyőri lesz...:))
Ezért írtam, ez kellene hogy alap legyen, ne egy kiemelendő plusz tulajdonság. Azért lenne más is nálam, Vancas, Aco.
Az a szomorú, hogy ilyen 4 évet töltött itt, egy bizonyos körülmények között használható kiegészítő, néha hasznos játékos, akitől persze jóval jobb játékosok kellettek volna ide a reményeink szerinti állandó felsőházi csapathoz...amit mint jóideje tapasztaljuk, "csak" a saját klubvezetésünk nem akart...
4 évet töltött itt. Ezalatt melyik másik játékosrol tudjuk elmondani hogy mindent kiadott magából? Szatmári Bárdos Bokros szerintem szintén,de ott a tudás még tán ennyi se. Igazad lenne alapból,de ez kurvara nem nyugati vagy északi profi futball,ahol a maximum kiadása nélkül esély sincs semmire. Ez a magyar fodball,egy alibi lassított verziója ennek a nagyszerű sportnak. Ebben a közegben egy Holdampf féle hozzáállással ennyire lehet vinni. Lehet utánacsinálni. Lenne 11 ilyenünk a pályán,szerethető csapat lenne
A második bekezdésedben van a lényeg..
Csapatkapitányként nem kérdés maradnia kell a szarban is fillérekért. Már ha valóban diósgyőri és valóban csk. Elmenni egy mocskos fehérvárba? Vicces volna.
Persze azt is megértem ha mielőbb elhúz ebből a moslék kilátástalan szétlopott fertő klubból.
Azért minden bántás nélkül ,kiváncsi lennék rá.Ki fedezte fel gyerekkorában,ki milyen tudást vélt felfedezni melynek alapján szorgalmával magyarországon az átlagemberhez képest igen magas havi fizetésekért, futballista lehetett mind ezidáig.Attól eltekintve ,hogy magyarországon több ezer ilyen futballista van és él vígan a futballból,semmi féle tudást tehetséget ,kiemelkedőt nem látni benne.Ennek alapján az unokám nyugodtan mehet futballistának.DE ez kinek az érdeke és ki jár jól?
játszani x HUF-ért, vagy padon ülni 2x-ért. Főleg, hogy az az x se biztos...
feltételezem (!), fel lett neki ajánlva az mb2-es csökkentett fizetés