Holdampf Gergő is távozhat - magyar csapat csaphat le rá

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-27 19:51:00

Sajtófigyelő - boon.hu


A boon.hu értesülései szerint az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár érdeklődik a miskolciak csapatkapitánya, Holdampf Gergő iránt.


A 97 NB I-es mérkőzéssel rendelkező és 2022 óta a piros-fehér klubot erősítő középpályás szerződése 2026 júliusáig él a Diósgyőrnél, ugyanakkor a klub szeretné megtartani rutinos játékosát, azonban a portál információi szerint egyelőre még nincs megállapodás a felek között a kontraktus meghosszabbításáról.

A következő hetek így kulcsfontosságúak lehetnek és ha nem sikerül dűlőre jutni a hosszabbításról, könnyen elképzelhető, hogy Holdampf Fehérváron folytatja pályafutását.



Holdampf Gergő 115 bajnoki mérkőzést játszott eddig a DVTK-ban

2025/2026 Diósgyőri VTK (NB I.) 27/0

2024/2025 Diósgyőri VTK (NB I.) 28/0

2023/2024 Diósgyőri VTK (NB I.) 32/1

2022/2023 Diósgyőri VTK (NB II.) 28/1


Tovább a boon.hu-ra >>>>>>>>


forrás: boon.hu

fotó: dvtk.eu



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

10. awas |Válasz erre: 9. Kezdökör
2026-05-28 13:49:16 Piros öves, Őstag

Biztos vagy benne, hogy nem találnak a klubbal kapcsolatban visszaéléseket a további nyomozás során.  A szomszédok sportvezetők voltak, akiket még őrizetbe vettek.

9. Kezdökör |Válasz erre: 7. Basturapete
2026-05-28 13:14:32 Fekete öves, Őstag

Az, hogy egy sportklub elnökével szemben más gazdasági tevékenységével kapcsolatban eljárás indul, még nem jelenti azt, hogy annak automatikusan a sportklubra nézve is következménye lesz.

A Kassa majd választ egy új elnököt, és minden megy tovább a megszokott mederben.

Afelől pedig nincs különösebb kétségem, hogy ahogy nálunk, úgy Kassán is a könyvelés néha inkább a kreativitás műfaja - és erre Sántha személye szinte védjegyként szolgálhat.

8. Pakito77 |Válasz erre: 6. K. Ádám
2026-05-28 11:51:22 Piros öves, Fanatikus tag

Ha börtönbe megy hogyne lenne.

7. Basturapete |Válasz erre: 6. K. Ádám
2026-05-28 11:47:44 Barna öves, Tag

Aha.

Ha egy futballklub elnökét az adott ország adóellenőrei, rendőrsége kis túlzással egy profin szervezett akció keretén belül elvisz, annak nincs köze a futballklubhoz.

Direkt lehet, hogy nincs, közvetve viszont biztosan, hiszen onnantól, hogy vádat emelnek ellene, továbbmenve beigazolódik, hogy tényleg bűncselekményt követett el és teszem azt eltiltják közügyektől, onnantól már biztosan nem fog tudni feleni egy sportegyesület, gazdasági társaság ügyeiért.

Arról nem is beszélve, hogy amennyiben történik esetében valamilyen vagyonelkobzás, vagy rá tudnak olyat bizonyítani, amelyik kapcsolatba hozható a saját, vagy a szervezetekben betöltött pénzügyi eszközökkel, akkor a szervezet további finanszírozása is bajossá válik.

Szóval ha direktben nincs is köze, közvetve biztosan lesz.

6. K. Ádám |Válasz erre: 5. Pakito77
2026-05-28 11:38:46 Barna öves, Tag

Fölöslegesen szítod a tüzet, nincs köze a futballklubhoz az ügynek. 

2026-05-28 11:27:42 Piros öves, Fanatikus tag

Indul a mandula.

A következő Sántha lesz!


Őrizetben az FC Košice elnöke


A TV JOJ információi szerint őrizetbe vették a többségi magyar tulajdonban lévő kassai futballklub, az FC Košice elnökét, Dušan Trnkát.


A magyar többségi tulajdonban lévő klubnál több magyar vonatkozás is van: ezek közé tartozik többek között az is, hogy a kassaiak felügyelőbizottságának elnöke Sántha Gergely, aki egyben a DVTK elnöke is.


A beszámoló szerint a Kassa közelében található Beniakovce településen kora reggel óta kommandósok és nyugat-szlovákiai nyomozók hajtanak végre akciót. Az eddigi információk alapján az ügy nem a Szlovák Labdarúgó-szövetséghez és nem is a futballhoz köthető, hanem Trnka üzleti tevékenységeivel függhet össze.


A rendőrség több helyszínen tart házkutatást, a hírek szerint a szomszédos családi házakban is intézkednek, amelyek két további sportvezetőhöz köthetők.


Az akció során betörték Trnka családi házának ablakait, és a beszámolók szerint a feleségét is őrizetbe vették. A helyszínen fegyveres rendőrök és nyomozók dolgoznak, akik bizonyítékokat gyűjtenek és foglalnak le.

4. gbacsi* |Válasz erre: 2. Varzo
2026-05-28 08:30:57 Fekete öves, Veterán

Az igen... 200 ezer is lehet sok lenne...

3. zivatarlanc |Válasz erre: 2. Varzo
2026-05-28 07:58:08 Fekete öves, Tag

Rohadék Kovács, út a börtönbe!

2. Varzo |Válasz erre: 1. nordas
2026-05-27 22:03:53 Piros öves, Fanatikus tag

Óó Zéti, aki ezzel hencegte körbe a várost, hogy 2 fölött keres, és Kokó távozását követően abból már nem is kellett leadnia :) el is felejtettem, hogy még itt van

2026-05-27 20:29:23 Fekete öves, Őstag

Komoly csapatunk lesz, Komlósival a középpályán meg Varga Zéténnyel támadásban. Nem tudom h sírjak vagy nevessek ezen. 

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...