Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Sajtófigyelő - boon.hu
A boon.hu értesülései szerint az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár érdeklődik a miskolciak csapatkapitánya, Holdampf Gergő iránt.
A 97 NB I-es mérkőzéssel rendelkező és 2022 óta a piros-fehér klubot erősítő középpályás szerződése 2026 júliusáig él a Diósgyőrnél, ugyanakkor a klub szeretné megtartani rutinos játékosát, azonban a portál információi szerint egyelőre még nincs megállapodás a felek között a kontraktus meghosszabbításáról.
A következő hetek így kulcsfontosságúak lehetnek és ha nem sikerül dűlőre jutni a hosszabbításról, könnyen elképzelhető, hogy Holdampf Fehérváron folytatja pályafutását.
Holdampf Gergő 115 bajnoki mérkőzést játszott eddig a DVTK-ban
2025/2026 Diósgyőri VTK (NB I.) 27/0
2024/2025 Diósgyőri VTK (NB I.) 28/0
2023/2024 Diósgyőri VTK (NB I.) 32/1
2022/2023 Diósgyőri VTK (NB II.) 28/1
forrás: boon.hu
fotó: dvtk.eu
Igazad van, lehet lamentálni, mennyire minőségi játékos, illetve hogy 31 évesen már lehet jócskán leszálló ágban van. A gond az, hogy a "maximumot kiadta itt magából", az igen, de elég fura, hogy ez nem a minimálisan alap elvárás mindenkitől is, bárhol is, bármely csapatnál, bármely keretben. Pláne, ennyi fizuért... Másrészt szerintem a Vidiben többen is vannak ott erre a posztra, s fiatalabbak, jobbak is, mint ő, szóval, ezt az igazolást nem nagyon érteném.
Lehet úgy járunk mint a Kispest? Majdnem kiestek a 2 ben, aztán a következő évben azaz most feljutás, igaz a végére lufi... de nem tudom ott mi volt? kellett-e ott is megtisztulás vagy ez csak nálunk van?-- mindig?...Gera? tudom... hova tűnt...
Vészjósló az itteni helyzetet illetően,hogy egy Fehérvár jobb opció. Nb2ben meghatározó csapatuk lesz,szerintem esélyesek lesznek legalább az osztályozóra. Holdampf helyében én is mennék. Minden meccsen megtette amit ő tud. Azon lehet lamentálni,hogy a tudása milyen,de hogy a maximumot kiadta minden meccsen ,az nem kérdés. Neki kellett a szurkolok elé állni, nem is tudom hányszor...nem a visszaosztós alibi senkiknek, meg a csapatot ide juttató Sánthának és társainak, Radenkovicnak,Kovácsnak sorolhatnánk. Ez a dvtk egy erkölcsi fertő,egy jatékostemető pénzégető. Az a klub,ahonnan menekülnek,az a klub,amit kerülnek. Csak nézzük az elmúlt 2 évet : Lund vagy Vallejo szerintem el nem tudta képzelni,hogy ilyenek,amik itt megtörténtek,lehetségesek egyáltalán
A mi hosszútávú sorsunk aligha fog azon múlni, hogy épp ki megy vagy marad.
Jobban érdekel az ami valóban számít, hogy odafent mi alakul. Ha alakul egyeltalán.
Az ok hogy Szombathely közelebb van. De a Vidihez?
Szombathelyi,sokkal közelebb van. Az a tragédia, ha egy Videoton biztosabb lehetőség, mint a jelenlegi DVTK
Most ez komoly?
Holdampf tényleg átmegy a Videotonhoz? Ezt nem hiszem el...
Nem vagyok látnok, és mivel a hír szerint - „az eddigi információk alapján”- így még bármi lehet!
De mivel tudjuk, hogy a szlovák hatóságok különösen "érzékenyek" a magyar szálakkal összeboronálható ügyekkel így gondolom már boldogon telekürtölték volna, hogy az elnök gazdasági huncutságai miatt nyakig úszik a szarban a többségi magyar tulajdonban lévő kassai futballklub is!