Holdampf Gergő is távozhat - magyar csapat csaphat le rá

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-27 19:51:00

Sajtófigyelő - boon.hu


A boon.hu értesülései szerint az NB II-ben szereplő Videoton FC Fehérvár érdeklődik a miskolciak csapatkapitánya, Holdampf Gergő iránt.


A 97 NB I-es mérkőzéssel rendelkező és 2022 óta a piros-fehér klubot erősítő középpályás szerződése 2026 júliusáig él a Diósgyőrnél, ugyanakkor a klub szeretné megtartani rutinos játékosát, azonban a portál információi szerint egyelőre még nincs megállapodás a felek között a kontraktus meghosszabbításáról.

A következő hetek így kulcsfontosságúak lehetnek és ha nem sikerül dűlőre jutni a hosszabbításról, könnyen elképzelhető, hogy Holdampf Fehérváron folytatja pályafutását.



Holdampf Gergő 115 bajnoki mérkőzést játszott eddig a DVTK-ban

2025/2026 Diósgyőri VTK (NB I.) 27/0

2024/2025 Diósgyőri VTK (NB I.) 28/0

2023/2024 Diósgyőri VTK (NB I.) 32/1

2022/2023 Diósgyőri VTK (NB II.) 28/1


Tovább a boon.hu-ra >>>>>>>>


forrás: boon.hu

fotó: dvtk.eu



Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

20. gbacsi* |Válasz erre: 17. wexeye
2026-05-29 11:48:45 Fekete öves, Veterán

Igazad van, lehet lamentálni, mennyire minőségi játékos, illetve hogy 31 évesen már lehet jócskán leszálló ágban van. A gond az, hogy a "maximumot kiadta itt magából", az igen, de elég fura, hogy ez nem a minimálisan alap elvárás mindenkitől is, bárhol is, bármely csapatnál, bármely keretben. Pláne, ennyi fizuért... Másrészt szerintem a Vidiben többen is vannak ott erre a posztra, s fiatalabbak, jobbak is, mint ő, szóval, ezt az igazolást nem nagyon érteném.

2026-05-29 08:37:03 Barna öves, Fanatikus tag

Lehet úgy járunk mint a Kispest? Majdnem kiestek a 2 ben, aztán a következő évben azaz most feljutás, igaz a végére lufi... de nem tudom ott mi volt? kellett-e ott is megtisztulás vagy ez csak nálunk van?-- mindig?...Gera? tudom... hova tűnt...

17. wexeye* |Válasz erre: 15. Taksanyi1987
2026-05-28 20:41:53 Fekete öves, Veterán

Vészjósló az itteni helyzetet illetően,hogy egy Fehérvár jobb opció. Nb2ben meghatározó csapatuk lesz,szerintem esélyesek lesznek legalább az osztályozóra. Holdampf helyében én is mennék. Minden meccsen megtette amit ő tud. Azon lehet lamentálni,hogy a tudása milyen,de hogy a maximumot kiadta minden meccsen ,az nem kérdés. Neki kellett a szurkolok elé állni, nem is tudom hányszor...nem a visszaosztós alibi senkiknek, meg a csapatot ide juttató Sánthának és társainak, Radenkovicnak,Kovácsnak sorolhatnánk. Ez a dvtk egy erkölcsi fertő,egy jatékostemető pénzégető. Az a klub,ahonnan menekülnek,az a klub,amit kerülnek. Csak nézzük az elmúlt 2 évet : Lund vagy Vallejo szerintem el nem tudta képzelni,hogy ilyenek,amik itt megtörténtek,lehetségesek egyáltalán 

2026-05-28 17:25:18 Piros öves, Fanatikus tag

A mi hosszútávú sorsunk aligha fog azon múlni, hogy épp ki megy vagy marad.

Jobban érdekel az ami valóban számít, hogy odafent mi alakul. Ha alakul egyeltalán.


2026-05-28 16:43:08 Barna öves, Fanatikus tag

Az ok hogy Szombathely közelebb van. De a Vidihez?

14. wexeye* |Válasz erre: 13. Taksanyi1987
2026-05-28 16:24:43 Fekete öves, Veterán

Szombathelyi,sokkal közelebb van. Az a tragédia, ha egy Videoton biztosabb lehetőség, mint a jelenlegi DVTK 

2026-05-28 14:24:48 Barna öves, Fanatikus tag

Most ez komoly?

Holdampf tényleg átmegy a Videotonhoz? Ezt nem hiszem el...

2026-05-28 14:16:08 Piros öves, Fanatikus tag

"Üres az ország, ki lesz a hős,
Ki marad itt, ha eljön az ősz?"
/PUF:Utolsó év/
Aki nem ismerné, annak javaslom meghallgatni az egész számot, sajnos nagyon idevág!

11. Kezdökör |Válasz erre: 10. awas
2026-05-28 14:05:28 Fekete öves, Őstag

Nem vagyok látnok, és mivel a hír szerint - „az eddigi információk alapján”- így még bármi lehet!

De mivel tudjuk, hogy a szlovák hatóságok különösen "érzékenyek" a magyar szálakkal összeboronálható ügyekkel így gondolom már boldogon telekürtölték volna, hogy az elnök gazdasági huncutságai miatt nyakig úszik a szarban a többségi magyar tulajdonban lévő kassai futballklub is!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...