Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Mi lesz vajon a vége, 0:6 , 0:8 ???
Szia Világi! Várjuk a válaszod! A rád jellemző arrogáns kötekedés helyett talán nem lopni kellett volna meg ide irkálni...
Neked sincs sok eszed ez látszik is az idióta beokádásodból. Colley mondjuk azért játsszon mert csatár nélkül játszunk, Sajbántól még én is többet érek, plusz minek lett itt tartva ha nem kezd? Okos vagy sebaj.
Lundot megválaszoltam Világi haverodnak. Tanulj belőle.
Érthető hogy kell még fiatalperc? Te miről beszélsz ember? Ittál? Ha a kókler pályaedző a nagy fiatalpárti kisfaszom megfelelően játszatta volna őket már régen meglenne. De nincs mert egy fogalmatlan szar volt Kovács "meg fogunk felelni az elvárásoknak" bohóccal sem sikerült. Ha legközelebb nem hülyeséget akarsz beírni gondolkozz előtte.
Azért mondjuk mert Tamástól meg Bárdostól fényévekkel jobb és mondjuk azért hogy elbúcsúzzon tőlünk. Tudom, nektek ez semmit nem jelent, bohócok vagytok.
Pazar... :((
Mi ez a flegmaság a srácoknak? sebesség, tudás, tapasztalat és alázatosság 0, és nekik kéne bentmaradni a másodosztályban?..pfu
19 másodpercet azért kibírtunk! Ezt kell jövőre 90 percre kinyújtani.
A fiatalpercekkel megszerzendő plusz egymilliárdot még tervezitek ellopni, vagy az már a klub életben tartására lesz elköltve?
Anyám borogass, mi a tökömnek játszana Lund??? Ne igyál gyógyszerre.
Csúnya csoportok befolyásolják az embereket, és ezért nem járnak a meccsekre. Nem azért mert Sántháék szétb.sztak mindent, felelősségvállalás nincs, a nulla produkcióért meg annyi pénzt kérnek mintha dobogóért mennénk. Gratula a megfejtésért.