DVTK - Paks

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-16 12:13:00

Fizz liga 33. forduló


Fizz liga 33. forduló

DVTK - Paks

Zárt kapuk mögött

Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15

Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila

Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu





Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-16 17:36:19 Piros öves, Őstag

Mi lesz vajon a vége, 0:6 , 0:8 ???

19. Pakito77 |Válasz erre: 12. Lábilabda
2026-05-16 17:33:04 Piros öves, Fanatikus tag

Szia Világi! Várjuk a válaszod! A rád jellemző arrogáns kötekedés helyett talán nem lopni kellett volna meg ide irkálni...

18. zivatarlanc |Válasz erre: 10. majbanana
2026-05-16 17:27:13 Fekete öves, Tag

Neked sincs sok eszed ez látszik is az idióta beokádásodból. Colley mondjuk azért játsszon mert csatár nélkül játszunk, Sajbántól még én is többet érek, plusz minek lett itt tartva ha nem kezd? Okos vagy sebaj.

Lundot megválaszoltam Világi haverodnak. Tanulj belőle.

Érthető hogy kell még fiatalperc? Te miről beszélsz ember? Ittál? Ha a kókler pályaedző a nagy fiatalpárti kisfaszom megfelelően játszatta volna őket már régen meglenne. De nincs mert egy fogalmatlan szar volt Kovács "meg fogunk felelni az elvárásoknak" bohóccal sem sikerült. Ha legközelebb nem hülyeséget akarsz beírni gondolkozz előtte.

17. zivatarlanc |Válasz erre: 12. Lábilabda
2026-05-16 17:23:34 Fekete öves, Tag

Azért mondjuk mert Tamástól meg Bárdostól fényévekkel jobb és mondjuk azért hogy elbúcsúzzon tőlünk. Tudom, nektek ez semmit nem jelent, bohócok vagytok.

2026-05-16 17:22:46 Piros öves, Őstag

Pazar... :((

2026-05-16 17:22:45 Lila öves, Tag

Mi ez a flegmaság a srácoknak? sebesség, tudás, tapasztalat és alázatosság 0, és nekik kéne bentmaradni a másodosztályban?..pfu

2026-05-16 17:19:20 Fekete öves, Veterán

19 másodpercet azért kibírtunk! Ezt kell jövőre 90 percre kinyújtani.

13. lokal* |Válasz erre: 12. Lábilabda
2026-05-16 17:16:11 Fekete öves, Veterán

A fiatalpercekkel megszerzendő plusz egymilliárdot még tervezitek ellopni, vagy az már a klub életben tartására lesz elköltve?

12. Lábilabda |Válasz erre: 7. zivatarlanc
2026-05-16 17:11:46 Kék öves, Tag

Anyám borogass, mi a tökömnek játszana Lund??? Ne igyál gyógyszerre.

11. nordas |Válasz erre: 9. majbanana
2026-05-16 16:55:06 Fekete öves, Őstag

Csúnya csoportok befolyásolják az embereket, és ezért nem járnak a meccsekre. Nem azért mert Sántháék szétb.sztak mindent, felelősségvállalás nincs, a nulla produkcióért meg annyi pénzt kérnek mintha dobogóért mennénk. Gratula a megfejtésért. 

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...