Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Fizz liga 33. forduló
Fizz liga 33. forduló
DVTK - Paks
Zárt kapuk mögött
Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15
Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila
Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu
Ezek már nem fognak itt semmit ellopni, amit lehetett azt már elvitték, a jelenlegi folyamatok közepette a legkisebb bajuk is nagyobb ennél.
azért a 12 meccs 1 győzelem is erős mutató lesz a végére..
"Küzdünk a becsületünkért"
Igen, látjuk, 30 perc , 0:3
NB1 dobogó vs gyenge dvtk akadémia 30 perc után 3:0...már csak 1 óránk van fordítani
Ha ezek lesznek itt jövőre akkor irány az nb3.
Nagy móka mester vagy okoska. :)
Látszik semennyire nem vagy képben. Nem baj.
Talán azért kellett volna egy valamire való kezdőt hogy ne vízilabda eredmény szülessen !!
Nem vagyunk még így is elég nagy szégyenben?
Kell még egy megalázás is?
Egymás silány òcsárolása helyett azt javaslom, drukkoljunk inkább a csapatunknak és a Győrnek!
- Miért kell még fiatalperc?
- Miért nincs tét?
- Bevétel?
- Kinek a zsebébe kell az az 1 milliárd?
Csak így pár egyszerű kérdés mielőtt beleállunk abba aki jogosan teszi fel a kérdéseit...
Közben 0-2. Sántha maffia elérte a célját. A megvett hangadó ultrák szép csendben asszisztálnak az egészhez.
Mivel nincs meg a fiatal perc most meglesz.
Tehát mert eddig nem volt meg akkor most egy tét nélküli meccsen ne hozzuk be az elmaradást, okoska :)
Illetve mi értelme lenne Colley jatszatasanak??? Minek? Kit érdekel már az eredmény a mai meccsen. Játszom az aki lehet itt lesz jövőre is, okoska.
Próbáld meg nem belőni minden meccs előtt magad, mert ugyanazt a hülyeséget tolod folyamatosan, néha használd az eszed, ha van.
Látom nem bírsz szabadulni Kovácstól, még Raditól, pedig már itt sincsenek. Szerintem te is egy belsős vagy aki mindenért bosszút akar állni, mert 1 évvel ezelőtt még sehol sem voltál. ..azóta meg folyamat nyomod a hülyeséget.