DVTK - Paks

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-16 12:13:00

Fizz liga 33. forduló


Fizz liga 33. forduló

DVTK - Paks

Zárt kapuk mögött

Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15

Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila

Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu





Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

30. Gruppa krovi |Válasz erre: 13. lokal
2026-05-16 17:52:34 Piros öves, Fanatikus tag

Ezek már nem fognak itt semmit ellopni, amit lehetett azt már elvitték, a jelenlegi folyamatok közepette a legkisebb bajuk is nagyobb ennél.

2026-05-16 17:52:28 Lila öves, Tag

azért a 12 meccs 1 győzelem is erős mutató lesz a végére..

2026-05-16 17:51:30 Piros öves, Őstag

"Küzdünk a becsületünkért"

Igen, látjuk, 30 perc , 0:3

2026-05-16 17:50:33 Lila öves, Tag

NB1 dobogó vs gyenge dvtk akadémia 30 perc után 3:0...már csak 1 óránk van fordítani 

26. nordas |Válasz erre: 21. majbanana
2026-05-16 17:49:35 Fekete öves, Őstag

Ha ezek lesznek itt jövőre akkor irány az nb3. 

25. zivatarlanc |Válasz erre: 21. majbanana
2026-05-16 17:46:06 Fekete öves, Tag

Nagy móka mester vagy okoska. :) 

Látszik semennyire nem vagy képben. Nem baj.

24. buby64 |Válasz erre: 12. Lábilabda
2026-05-16 17:41:13 Piros öves, Őstag

Talán azért kellett volna egy valamire való kezdőt hogy ne vízilabda eredmény szülessen !!

Nem vagyunk még így is elég nagy szégyenben?

Kell még egy megalázás is?

2026-05-16 17:40:49 Fekete öves, Veterán

Egymás silány òcsárolása helyett azt javaslom, drukkoljunk inkább a csapatunknak és a Győrnek!

22. Pakito77 |Válasz erre: 10. majbanana
2026-05-16 17:38:18 Piros öves, Fanatikus tag

- Miért kell még fiatalperc?

- Miért nincs tét?

- Bevétel?

- Kinek a zsebébe kell az az 1 milliárd?

Csak így pár egyszerű kérdés mielőtt beleállunk abba aki jogosan teszi fel a kérdéseit...

Közben 0-2. Sántha maffia elérte a célját. A megvett hangadó ultrák szép csendben asszisztálnak az egészhez.

21. majbanana |Válasz erre: 18. zivatarlanc
2026-05-16 17:36:52 Barna öves, Tag

Mivel nincs meg a fiatal perc most meglesz.

Tehát mert eddig nem volt meg akkor most egy tét nélküli meccsen ne hozzuk be az elmaradást, okoska :)

Illetve mi értelme lenne Colley jatszatasanak??? Minek? Kit érdekel már az eredmény a mai meccsen. Játszom az aki lehet itt lesz jövőre is, okoska.

Próbáld meg nem belőni minden meccs előtt magad, mert ugyanazt a hülyeséget tolod folyamatosan, néha használd az eszed, ha van.

Látom nem bírsz szabadulni Kovácstól, még Raditól, pedig már itt sincsenek. Szerintem te is egy belsős vagy aki mindenért bosszút akar állni, mert 1 évvel ezelőtt még sehol sem voltál. ..azóta meg folyamat nyomod a hülyeséget.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...