DVTK - Paks

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-16 12:13:00

Fizz liga 33. forduló


Fizz liga 33. forduló

DVTK - Paks

Zárt kapuk mögött

Miskolc, DVTK Stadion, 2026.05.16. 17:15

Játékvezető: Berke Balázs, asszisztensek: Becséri Gergely és Rózsa Dávid, tartalék játékvezető: Molnár Attila

Közvetítés: M4 Sport, online: m4sport.hu





És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-05-20 11:55:17 Piros öves, Fanatikus tag

Lenne egy kèrdèsem.... Az egèsz èven át tartó tippjátèk vègeredmènyèvel kapcsolatban, esetleg díjazásokkal kapcsolatban èrdeklődnèk van e valami fejlemèny. 

106. zivatarlanc |Válasz erre: 102. vebgy
2026-05-19 06:56:23 Fekete öves, Tag

Pontosan azzal foglalkozik amivel kell. Az itteni férgek kotródnak szépen lassan a börtönbe.

105. izor600 |Válasz erre: 103. vebgy
2026-05-19 05:43:44 Barna öves, Tag

Az elmult évek tapasztalatai  alapján  miskolci szurkolókból eltünt az összefogás,eltünt az ultras diósgyőr.MInt ahogy eltünt miskolcról 5 stadionnyi azaz 80000 ember.Akár keserü amit írok akár nem ,de  a maradék 140000 emberből már eltünt a szurkoló.SEmmit ne várjunk így a jövőtől.A gyerekeinket ingyen sem visszük a meccsre,ők maguktól ág eszükbe nincs menni.Felelősség elsősorban a tulajdonos,a vezetés,az eredménytelenség,ennek oka a nézőhiány és az összefogás csírája sincs meg diósgyőrben  A nagymamáink azért mégsem mehetnek helyettünk szót emelni ,hogy ejnye-bejnye.Jogosan nem írtam tüntetést ,annak a gondolata sincs meg.Ilyen körülmények között ,ne várjunk el mi szurkolók se semmit. Nézzük végig szépen lassan ahogyan elindult a diósgyőr a temető felé.Hála a mindenkori tulajdonosnak és megválasztott csapatának,már csak pár lépés.

104. vebgy* |Válasz erre: 85. gbacsi
2026-05-19 00:13:40 Fekete öves, Veterán

Egy kopaszra nyírás kijár még neki...minimum. Mint a kollaboráns csajoknál Franciaországban anno...

103. vebgy* |Válasz erre: 100. izor600
2026-05-19 00:10:47 Fekete öves, Veterán

Egy ilyen vesszőfutás klubárulások sorozata után mégis mire gondoltál...özönleni fognak erre a szarra gyerekek...?? Hát ők sem hülyék...

102. vebgy* |Válasz erre: 81. wexeye
2026-05-19 00:07:38 Fekete öves, Veterán

...és piszkosul nem azzal foglalkozik, amivel kéne...dehát fidesz 2.0....

101. Krapulax |Válasz erre: 84. perec j. №1  (finom és lédús)
2026-05-18 22:54:25 Piros öves, Őstag

"Eléggé edzőmeccs jellegű volt, kicsit untam is." 

Ezért nem kellett volna olyan messzire utaznod. 

A mi meccsünk is pont ilyen volt. 

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...