Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Lesz változás vajon a csapat keretében?
Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.
Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?
Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)
Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)
Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),
Lehetséges távozók:
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
32 Peter Ambrose nigériai
"Csak" egy teljesítményekre érzékeny tulaj kéne, semmi több... :D :D Aki KÖVETEL is a pénzéért... Mondjuk egy Révész-félének örülnék is...
De ez az egész senkit, semmilyen szinten nem zavar? Gyakorlatilag a megszűnés szélére sodródik a klub?
Macsót vinné a Debrecen. Bebaszna.
Ez így sima NB3 lesz, ahogy azt eddig is sejteni lehetett...
Valószínű...
Közben az öltözőn túl szerint Bényei mehet. :))
Bízom benne, hogy a vezetősègnek lesz annyi sportdiplomáciai befolyása a következő szezonban, hogy a karcagi meccsünket a birkafőző-hètvègère rakják.
Ahogy lejár a szerződés (június 30) a Hell és a Merci kiszállnak. Egy forintot se hajlandóak addig adni amíg Sántha és a sleppje itt vannak.
Holdampf és a többi magyar is távozhat. Még nem teljesen dőlt el ki marad ki megy, jelen állás szerint inkább mennek mint maradnak. Az én véleményem az, most nyugodtan megmutathatja mindegyik menni készülő magyar játékos, köztük főként Holdampf és Bényei, hogy akkor is vezére marad a csapatnak amikor nincs pénz és fillérekért kellene játszani. Ha eddig jó volt a nagy fizetés, főként Bényeinek akkor igenis kutya kötelessége maradni mindegyiknek akár ingyen is és segíteni a visszajutásban. Ide sorolom Gerát is. Nyugodtan vissza lehet jönni akár ingyen és focizni.
Polgár Kristófot elküldte a Barcika.
Somodi Bence lett a kapusedző.