Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Lesz változás vajon a csapat keretében?
Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.
Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?
Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)
Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)
Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),
Lehetséges távozók:
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
32 Peter Ambrose nigériai
Pontosan, de jöhetnek is. Mrva meg hátra, elég melák az meg kell az NB2-be plusz belső védőként van 8 gólja.
Ha marad a régi vezetőség akkor a ZTE -ből Mim tökéletes választás, mert 1 éve sérülésből lábadozik.
Itt kb arra lesz pénz, hogy az NB3 Észak-keleti csoportban 19 gólos Korbély, meg a 15-15 gólos Boros és Fekete V visszatérjen. Hátha valamelyikből lesz még focista.
Borvető jön végül mert vele még Kovács alkalmatlan kötött szerződést. Szerintem a gyerek már megbánta nyilván nem erre számított. Lehet lép is tovább egyből.
Tuska után Sentic is Debrecenben köthet ki.
A logika az hogy Póser és Viczián kiestek az NB3-ba, ez kapóra jön, továbbá az is hogy voltak már itt és mivel NB3 nem de NB2 inkább így kevesebb fizuért is jöhetnek talán. Kell a rutin egy gyerek csapathoz. Póser B kapusnak tökéletes, Bánhegyi nevelheti. Viczián végig tolta a szezont, szinte minden meccsen 90 perc. Stabil ember, kellene hátra főleg mert ott sem vagyunk meg.
Középre még Cseke lenne jó és Kövesdről Lőrinczy, jó lába van. A többiek lehetnek fiatalok.
Nagy álmokat nem érdemes dédelgetni. Az önkormányzat csődbe megy, a klubnak egy forintja nem lesz a csapatra. Ha a fenti nevek közül bárki befut már jók vagyunk... Ide jutottunk Sántha alatt.
Könyves meg 40 évesen teljesen jó, nehogy már a Barcikát erősítse. Kell a fiatalokhoz egy ilyen szerb mentalitású állat.
Feczkóval együtt jön Kispestről vajon..?
Ők évek óta nb3-as játékosok, Könyves meg vagy 40 lesz jövőre.
Akkor töltsék fel a mostaniakkal a keretet, de 6-8 évvel idősebbeket hozni az nb3-ből fölösleges.
Tuska helyére Hegedűs Lajos ex kapus érkezhet a Honvédtól.
Csákvár kapitulálni fog, az edző már távozott is mostani hír szerint út Mezőkövesd ahonnan ha ez igaz Csertői távozhat. Azon sem lennék meglepve ha Benczés a háttérből irányítaná a szálakat és őt hoznánk edzőnek ha már úgyis az egyik kedvence.
Azért egy Póser, Viczián kettősre mint rutin plusz Könyves csak futja egy kis apró. Korbély jöhet előre Borossal együtt. Hátra a 8 gólos Mrva. Ha ennyi pénzünk sincs és csak az up fog játszani egyből NB3 lesz és még így is rezeg a léc ha nem hozunk egy Márton, Varga Attila, Waltner kaliberű edzőt.