Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Lesz változás vajon a csapat keretében?
Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.
Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?
Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)
Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)
Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),
Lehetséges távozók:
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
32 Peter Ambrose nigériai
A kérdés az, hogy az MTK milyen játékost ad ide, ugye nekik a csapatba való beépítés és értékesítés a cél. A szóban lévő játékos (ok) akiket feláldozhatóak szemükben nem ütik meg ezt a szintet, hogy a nagycsapat közelébe legyenek. Ide jó lesz. :-) Kiscsapat mentalitás, kihasználás - DVTK a neved.
Ha a Kisvárda fiókcsapata a Barcika lesz, a Honvédé a Csákvár, Vasasé a Mezőkövesd, mi kinek leszünk a fiókcsapata...? A régi jól bevált recept alapján - ami tavaly remekül működött, ja, nem... hiszen leadtunk minden pontot neki... - akkor a DVTK meg az Újpestnek...?
A Kecskemét igen aktív. Nálunk kész a keret?
1 olyannak én is!
Takács Petit kinézte a Kövesd.
Jól értem akkor Szakos helyett Polgár jobb védőbe aztán szevasz?
Mivel ezek a patkányok a saját anyjukat is eladnák 2 forintért így akkor őket vehetjük biztos távozónak. Persze majd jön a duma nekünk piaci alapon kell működni és milyen jó kimagasló up-nk van hogy csak úgy viszik a fiataljainkat...
Takarodó kutyák!
Egyébként Macsó helyében maradnék legalább télig, neki percek kellenek fixen. Télen vagy nyáron több pénzért eladható lesz.
Szakos menjen itt csak megpusztul.
Kurvára örülök megint úgy járunk mint Vajdával.
Kovács neked meg a kurva édes anyádat Jurek miatt te kutyaszar! A buzi MTK meg pénzt se akar adni érte nevetséges. Mondjuk persze ez jobb mert úgyis ellopná a büdös buzi Sántha fattya.
Macsó és Szakos iránt is van érdeklődés, Jurek is kell az MTK-nak, ők játékos(oka)t adnának érte nem pénzt.
Még jobb is, pénzt úgyis csak lenyúlná a vezetőség
Bár valamire való játékosnak annyi kedve lehet idejönni, mint foghúzásra
Nb 2-ben biztosan...
De kurvára zavar...engem. De ha ezreket nem, akik ki is mennének emiatt tüntetni, vagy akciózni - akkor hagyjuk is a 'csába az egész profifutballosdit, de előtte cirógassuk már meg a felelősöket !!