Átigazolási hírek, pletykák a 2025-26-os bajnokság téli szünetében

Szerző: Jáborcsik András | 2025-12-26 11:14:00

Lesz változás vajon a csapat keretében?


Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.

Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)


Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)


Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),


Lehetséges távozók:


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 11 Gera Dániel magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 93 Tamás Márk magyar

  • Lirim Kastrati olasz


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 23 Pető Milán magyar
  • 24 Ante Roguljić horvát
  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol

  • 88 Mucsányi Miron magyar

  • Galántai Tamás magyar


Csatárok:

  • 7 Elton Acolatse holland

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 10 Jurek Gábor magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

980. Ignacio-Sanchez-Mejias |Válasz erre: 973. birodalmi-lepegeto
2026-05-21 14:04:16 Piros öves, Őstag

A kérdés az, hogy az MTK milyen játékost ad ide, ugye nekik a csapatba való beépítés és értékesítés a cél. A szóban lévő játékos (ok) akiket feláldozhatóak  szemükben nem ütik meg ezt a szintet, hogy a nagycsapat közelébe legyenek. Ide jó lesz. :-) Kiscsapat mentalitás, kihasználás - DVTK a neved.

2026-05-21 13:55:16 Fekete öves, Veterán

Ha a Kisvárda fiókcsapata a Barcika lesz, a Honvédé a Csákvár, Vasasé a Mezőkövesd, mi kinek leszünk a fiókcsapata...? A régi jól bevált recept alapján - ami tavaly remekül működött, ja, nem... hiszen leadtunk minden pontot neki...  - akkor a DVTK meg az Újpestnek...?

2026-05-21 09:07:54 Fekete öves, Tag

A Kecskemét igen aktív. Nálunk kész a keret?

977. toki* |Válasz erre: 970. vebgy
2026-05-21 06:22:18 Fekete öves, Veterán

   1 olyannak én is!

2026-05-20 15:52:59 Fekete öves, Tag

Takács Petit kinézte a Kövesd.

2026-05-20 14:43:53 Fekete öves, Tag

Jól értem akkor Szakos helyett Polgár jobb védőbe aztán szevasz?

974. zivatarlanc |Válasz erre: 973. birodalmi-lepegeto
2026-05-20 14:43:08 Fekete öves, Tag

Mivel ezek a patkányok a saját anyjukat is eladnák 2 forintért így akkor őket vehetjük biztos távozónak. Persze majd jön a duma nekünk piaci alapon kell működni és milyen jó kimagasló up-nk van hogy csak úgy viszik a fiataljainkat...

Takarodó kutyák!

Egyébként Macsó helyében maradnék legalább télig, neki percek kellenek fixen. Télen vagy nyáron több pénzért eladható lesz.

Szakos menjen itt csak megpusztul. 

Kurvára örülök megint úgy járunk mint Vajdával.

Kovács neked meg a kurva édes anyádat Jurek miatt te kutyaszar! A buzi MTK meg pénzt se akar adni érte nevetséges. Mondjuk persze ez jobb mert úgyis ellopná a büdös buzi Sántha fattya.

2026-05-20 14:23:09 Fekete öves, Veterán

Macsó és Szakos iránt is van érdeklődés, Jurek is kell az MTK-nak, ők játékos(oka)t adnának érte nem pénzt.  
Még jobb is, pénzt úgyis csak lenyúlná a vezetőség
Bár valamire való játékosnak annyi kedve lehet idejönni, mint foghúzásra

972. vebgy* |Válasz erre: 958. gbacsi
2026-05-20 13:29:57 Fekete öves, Veterán

Nb 2-ben biztosan...

971. vebgy* |Válasz erre: 969. v1910
2026-05-20 13:28:31 Fekete öves, Veterán

De kurvára zavar...engem. De ha ezreket nem, akik ki is mennének emiatt tüntetni, vagy akciózni - akkor hagyjuk is a 'csába az egész profifutballosdit, de előtte cirógassuk már meg a felelősöket !!

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...