Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Lesz változás vajon a csapat keretében?
Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.
Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?
Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)
Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)
Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),
Lehetséges távozók:
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
32 Peter Ambrose nigériai
Jó lenne, de szerintem arra sincs pénzünk, hogy a parkolójegyét kifizessük, amíg Miskolcon tárgyal. Ki lesz szúrva a szemünk azzal, hogy az akadémián is vannak tehetséges csatárok. Aztán az ötödik fordulóra nekünk lesz a legkevesebb rúgott gólunk, és kezdődhet a tűzoltás. Tartok tőle, hogy Vincze Ricsi nem fogja tudni megfelelően menedzselni a nyári változásokat.
Ádám Martin szabadon igazolható lesz. Lépjünk mielőtt a Szeged viszi.
Pozeg Vancas szlovén bajnok lett. Kovácsot elő kell venni. Sanicanin pedig bosnyák bajnok.
Sentic ingyen távozott. Hűtlen kezelés. Aki ilyen szerződést kötött egy ilyen képességű játékossal az szándékosan okozott kárt a klubnak.
Aki így szerződik, hogy kb. az egyetlen értelmes játékos szabadon mehet ha kiesés van az hűtlen kezelés kategória. Mesébe nincs ilyen. Vidi kiesett többszáz eurót kerestek azzal, hogy eladták az értékes játékosait (Kovács Saponjic a rosszabbik játékosért fizetett) itt meg ingyen mehet. Akinek meg nulla értéke van csak költség annak meg van szerződése, sőt még a klubnak kell fizetni, hogy menjen el. Bűncselekmény.
Ádám Martin menne Paksról. Tökéletes másodosztályú csatár.
Mit gondoltok, a megvett hangadó ultrák miért vannak csendben?
Pálinkás 55 millióba kerül. Felejtsük el gyorsan. De hogy ki fog gólt lőni...
Dala Martin nem kell a Felcsútnak, legalább kölcsönbe el lehetne hozni...
Ratyirovicsot már el is vitte, ja nem.