Átigazolási hírek, pletykák a 2025-26-os bajnokság téli szünetében

Szerző: Jáborcsik András | 2025-12-26 11:14:00

Lesz változás vajon a csapat keretében?


Ahogy véget ért az őszi szezon, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy a téli szünetben lesz-e vajon változás a DVTK keretében, vagy ugyanazzal a kerettel vág-e neki a csapat a tavaszi szezonban a kiesés elleni küzdelemnek.

Szerinted melyik az a csapatrész, amelyik feltétlenül erősítésre szorul?


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők: Pető Milán (Paks kölcsönben), Varga Zétény (Soroksár kölcsönben), Lirim Kastrati (olasz - csapat nélkül), Lamin Colley (Felcsút kölcsönbe), Peter Ambrose (Aberdeen kölcsönbe), Galántai Tamás (Torino U19)


Távozók: Mucsányi Miron (az Újpest visszarendelte kölcsönből), Elton Acolatse (FTC), Jurek Gábor (MTK kölcsönbe), Gera Dániel (Perszopolisz)


Lehetséges érkezők: Borvető Áron (Szeged),


Lehetséges távozók:


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 11 Gera Dániel magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 93 Tamás Márk magyar

  • Lirim Kastrati olasz


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 23 Pető Milán magyar
  • 24 Ante Roguljić horvát
  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol

  • 88 Mucsányi Miron magyar

  • Galántai Tamás magyar


Csatárok:

  • 7 Elton Acolatse holland

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 10 Jurek Gábor magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

950. Tiamat |Válasz erre: 949. zivatarlanc
2026-05-18 10:55:41 Kék öves, Lelkes újonc

Jó lenne, de szerintem arra sincs pénzünk, hogy a parkolójegyét kifizessük, amíg Miskolcon tárgyal. Ki lesz szúrva a szemünk azzal, hogy az akadémián is vannak tehetséges csatárok. Aztán az ötödik fordulóra nekünk lesz a legkevesebb rúgott gólunk, és kezdődhet a tűzoltás. Tartok tőle, hogy Vincze Ricsi nem fogja tudni megfelelően menedzselni a nyári változásokat. 

2026-05-18 10:32:04 Fekete öves, Tag

Ádám Martin szabadon igazolható lesz. Lépjünk mielőtt a Szeged viszi.

2026-05-17 16:10:05 Piros öves, Fanatikus tag

Pozeg Vancas szlovén bajnok lett. Kovácsot elő kell venni. Sanicanin pedig bosnyák bajnok.

2026-05-17 15:58:32 Piros öves, Fanatikus tag

Sentic ingyen távozott. Hűtlen kezelés. Aki ilyen szerződést kötött egy ilyen képességű játékossal az szándékosan okozott kárt a klubnak.

Aki így szerződik, hogy kb. az egyetlen értelmes játékos szabadon mehet ha kiesés van az hűtlen kezelés kategória. Mesébe nincs ilyen. Vidi kiesett többszáz eurót kerestek azzal, hogy eladták az értékes játékosait (Kovács Saponjic a rosszabbik játékosért fizetett) itt meg ingyen mehet. Akinek meg nulla értéke van csak költség annak meg van szerződése, sőt még a klubnak kell fizetni, hogy menjen el. Bűncselekmény.


946. Attila841222 |Válasz erre: 943. zivatarlanc
2026-05-16 08:03:22 Barna öves, Fanatikus tag

Ádám Martin menne Paksról. Tökéletes másodosztályú csatár.

2026-05-16 07:45:35 Fekete öves, Veterán
Az NB II-ben még a Barcika is jobb heyzetből indul, mint mi. Valószínűleg évekig itt maradunk, mert a nyomorult Sántháék elfelejtették piaci alapokra helyezni a működést. Lett volna rá idő bőven. És a nagyobbik baj, hogy még mindig itt van.
2026-05-15 18:41:32 Piros öves, Fanatikus tag

Mit gondoltok, a megvett hangadó ultrák miért vannak csendben?

2026-05-15 17:59:25 Fekete öves, Tag

Pálinkás 55 millióba kerül. Felejtsük el gyorsan. De hogy ki fog gólt lőni...

2026-05-15 09:08:12 Barna öves, Őstag

Dala Martin nem kell a Felcsútnak, legalább kölcsönbe el lehetne hozni...

941. zivatarlanc |Válasz erre: 940. Kezdökör
2026-05-15 05:58:56 Fekete öves, Tag

Ratyirovicsot már el is vitte, ja nem.

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...