Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

580. vebgy* |Válasz erre: 564. zivatarlanc
2026-06-23 13:30:13 Fekete öves, Veterán

De ez tényleg kit érdekel ?? Mert amíg nincs új vezetés (tulaj ?) addig én is azt vallom a stadiont kerüljük el nagy ívben. Ha valahol ennyire kilóg a lóláb, ennyire semmit nem akarnak a vezetők, csak meglépni, azzal amijük még van...hát ott full bojkott kell. Nézzék hülyének a kurvaanyjukat. Én kedvelném a másik megoldást...de ahhoz nem itt kéne tizen-huszan puffognunk , hanem ezren és hatékonyan az utcán...

579. vebgy* |Válasz erre: 193. zivatarlanc
2026-06-23 13:23:56 Fekete öves, Veterán

Expressz sebességgel...

2026-06-23 10:03:22 Fekete öves, Veterán

  Vallejo is távozott! Őt nagyon sajnálom, talán az egyik, aki a szememben mindent megtett, hogy elkerüljük a kiesést. Érdekes a hispánjaink mennyire emberek, milyen őszintén, szívből jövően tudnak tőlünk elköszönni! Jó, a Spanyol foci nem tartozik az elithez ....., jaaa, de, az maga az elit!

577. gbacsi* |Válasz erre: 570. Pakito77
2026-06-23 09:50:51 Fekete öves, Veterán

Alavetően akkor Borvető is át lett b@szva a palánkon. Ezek után minek is jönne ide... pedig lett volna elöl egy BBB támadósor, Babinszky Borvető Batai :)

576. gbacsi* |Válasz erre: 574. nordas
2026-06-23 09:48:50 Fekete öves, Veterán

Pénz nélkül így is, úgy is NB3-as csapatod lesz. Illetve nem lesz csapat. Nem tudom Aco, Gera, Jurek, Macsó eladási összege merre jár. Megfogta a bank az utalást, mert nagy összegek voltak....?

575. zivatarlanc |Válasz erre: 573. Geotic
2026-06-23 08:22:41 Fekete öves, Tag

Csak van egy különbség. Akiket ajánlok azokat ismerjük, mi neveltjeink tetemes gólmennyiséggel.

Akik jöttek, akkor nézzük: Batain van egy 10 kilós súlyfelesleg bár szerintem ő jó lehet, Gálfit kidobta a kiesés ellen küzdő Soroksár mert nincs térde, Varga az NB3-as Karcagon full csere ember, Onder Kolen meg nem kell Mislenybe ezért az MTK ide akarja kölcsönbe...

Tehát akiket én ajánlok azok az NB3-at kinőtték, akik meg szóba kerültek ott is perem emberek, kivéve Batai aki ha amúgy jó lenne már Debrecenben játszana.

2026-06-23 08:11:15 Fekete öves, Őstag

Van egy ősi dakota mondás, miszerint ha nb3-s játékosaid vannak, akkor nb3-s csapatod lesz. Nagyjából ezzel össze is lehet foglalni a mostani átigazolási időszakot. 

573. Geotic |Válasz erre: 572. zivatarlanc
2026-06-23 08:10:35 Piros öves, Őstag

Hát te ajánlgatod folyamatosan az NB-3-as játékosokat, akkor most mi a baj? :)

2026-06-23 07:57:17 Fekete öves, Tag

Azért az mennyire beszédes NB2-es játékos sem akar idejönni és az NB3-ból kukázunk próbázókat... Nem hogy igazolás nincs...


Mucsányi vissza lett rakva a hivatalos keretbe. Lehet vele megegyeztek a kevesebb bérről.

A tartalékból felhozott balhátvéd és a Tiszaújból hozott jobbhátvéd arra enged következtetni Demeter nem marad vagy esetleg Bokros (amit kétlek) a másikon meg Szakos. Hegedűs a végén meg bejön mert ha Tamás és Kecskés megy rögtön nem 5. belső védő lenne. Egyébként Mrva kellene.

2026-06-23 00:12:53 Kék öves, Tag

Nem értem hogy itt csodalkozik mindenki azon hogy kiket jelentenek be próbajatekosként vagy lehetséges igazolasként . Aki egy picit ismeri RICSI szakmai tudását az tudja mit várhatunk !!! Ő a szakmai nulla !!!! Tökéletesen illik Sánta világába !!!


Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...