Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
De ez tényleg kit érdekel ?? Mert amíg nincs új vezetés (tulaj ?) addig én is azt vallom a stadiont kerüljük el nagy ívben. Ha valahol ennyire kilóg a lóláb, ennyire semmit nem akarnak a vezetők, csak meglépni, azzal amijük még van...hát ott full bojkott kell. Nézzék hülyének a kurvaanyjukat. Én kedvelném a másik megoldást...de ahhoz nem itt kéne tizen-huszan puffognunk , hanem ezren és hatékonyan az utcán...
Expressz sebességgel...
Vallejo is távozott! Őt nagyon sajnálom, talán az egyik, aki a szememben mindent megtett, hogy elkerüljük a kiesést. Érdekes a hispánjaink mennyire emberek, milyen őszintén, szívből jövően tudnak tőlünk elköszönni! Jó, a Spanyol foci nem tartozik az elithez ....., jaaa, de, az maga az elit!
Alavetően akkor Borvető is át lett b@szva a palánkon. Ezek után minek is jönne ide... pedig lett volna elöl egy BBB támadósor, Babinszky Borvető Batai :)
Pénz nélkül így is, úgy is NB3-as csapatod lesz. Illetve nem lesz csapat. Nem tudom Aco, Gera, Jurek, Macsó eladási összege merre jár. Megfogta a bank az utalást, mert nagy összegek voltak....?
Csak van egy különbség. Akiket ajánlok azokat ismerjük, mi neveltjeink tetemes gólmennyiséggel.
Akik jöttek, akkor nézzük: Batain van egy 10 kilós súlyfelesleg bár szerintem ő jó lehet, Gálfit kidobta a kiesés ellen küzdő Soroksár mert nincs térde, Varga az NB3-as Karcagon full csere ember, Onder Kolen meg nem kell Mislenybe ezért az MTK ide akarja kölcsönbe...
Tehát akiket én ajánlok azok az NB3-at kinőtték, akik meg szóba kerültek ott is perem emberek, kivéve Batai aki ha amúgy jó lenne már Debrecenben játszana.
Van egy ősi dakota mondás, miszerint ha nb3-s játékosaid vannak, akkor nb3-s csapatod lesz. Nagyjából ezzel össze is lehet foglalni a mostani átigazolási időszakot.
Hát te ajánlgatod folyamatosan az NB-3-as játékosokat, akkor most mi a baj? :)
Azért az mennyire beszédes NB2-es játékos sem akar idejönni és az NB3-ból kukázunk próbázókat... Nem hogy igazolás nincs...
Mucsányi vissza lett rakva a hivatalos keretbe. Lehet vele megegyeztek a kevesebb bérről.
A tartalékból felhozott balhátvéd és a Tiszaújból hozott jobbhátvéd arra enged következtetni Demeter nem marad vagy esetleg Bokros (amit kétlek) a másikon meg Szakos. Hegedűs a végén meg bejön mert ha Tamás és Kecskés megy rögtön nem 5. belső védő lenne. Egyébként Mrva kellene.
Nem értem hogy itt csodalkozik mindenki azon hogy kiket jelentenek be próbajatekosként vagy lehetséges igazolasként . Aki egy picit ismeri RICSI szakmai tudását az tudja mit várhatunk !!! Ő a szakmai nulla !!!! Tökéletesen illik Sánta világába !!!