Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Molnár ideért
Mondom én senkit nem érdekel már ami itt zajlik. :) vagy másfél órája kiraktak egy képet egy érkezőről aki nyilván Molnár lesz.
Csabáról Kotula balvédőnek vagy előre Borsos Filip?
Mondjuk jelen esetben pont nem tudjuk, hogy mi mennyire hiteles, mert a posztod előtt már tényként szerepelt az info máshol.
Az 569-es hozzászólás 18:16-kor született, szóval te csak utána írhattál A Csakfoci pedig 17:55-kor tette ki, hogy Keita aláírt a Sepsiben
Légiósok közül Lund és Croizet maradtak. Egyik sem akart bontani, így 30-ig kitöltik a szerződésüket. Lundot még megértem, tönkretették, na de a francia? Nyilván az extra béréről hülye lenne lemondani pláne ha valamilyen okból még mai napig visszaoszt a lila bohócnak. De hát itt ezt is meglehet tenni, akiért meg pénzt kaphattunk volna ingyen elengedtük. Fuck logic lvl 99.
Vallejo távoztával pedig Kuznyecov emberei kilőve.
Amit itt látni kell az nem az amit Vincze beszél, hanem az, hogy kurvára nincs se tulaj se pénz. Senkit nem igazolt még. Pedig van miből. Tudom elloptak mindent. De akkor is. Molnár meg ja az is 1 fő és még ő sem hivatalos. Persze egy olyan helyen ahol az mlsz központi támogatásától függ a büdzsé ott ne várjunk mást. Totál béna ciki amatőr. Sántha ennyit tud felmutatni több év masszív pusztítás után. Bizonytalan jelent és jövőt. Takarodj.
A könyv szerint Molnárral sikerült megegyezni.
Majd leírhatná meccs előtt, hogy mire fogadjunk.
Részben igazad van. De! Az azért más országokban is látható, hogy az alacsonyabb osztályokból csak kevesen jutnak el tartósan az élvonalba. Amennyire nyomon követem a magyar focit, az az érzésem h a másod és harmadosztály között nagyobb különbség van mint az első és másodosztály között. Így azért rizikós lesz túl sok nb3-ból hozott focistával kiállni, pláne egy 0 kilométeressel edzővel. De hamarosan kiderül.
Ami amúgy hülyeség. Ez a mondat a modern sporttudomány, a scouting (játékosmegfigyelés) és a tudatos sportszervezés teljes semmibevétele, lényegében a szakmai lustaság és a vakszerencse axiómává emelése. Gratulálok Csank Jancsinak. Sikerült filozófiát csinálnia a mentegetőzéséből.
Az már más kérdés, hogy nálunk a fent felsoroltaknak nyoma sincs egy évtizede. Ezt kéne számon kérni, nem azt, hogy kit igazolunk.
Osztom a véleményed. Vagy majd akkor fognak megszólalni ha azt hiszik, hogy azzal menthetik a saját bőrüket. Szerintetek valid, hogy Sántha olyan embert helyezett volna vezető pozícióba akit nem korrumpált? Sáros itt mind valamilyen szinten.
Petrán Vilike, , meg Tamás Gabika mélyen hallgatni fog, amennyit ők itt kerestek...