Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-06-24 16:36:13 Fekete öves, Veterán

Molnár ideért

2026-06-24 16:07:37 Fekete öves, Tag

Mondom én senkit nem érdekel már ami itt zajlik. :) vagy másfél órája kiraktak egy képet egy érkezőről aki nyilván Molnár lesz.

2026-06-24 12:46:22 Fekete öves, Tag

Csabáról Kotula balvédőnek vagy előre Borsos Filip?

587. laca |Válasz erre: 570. Pakito77
2026-06-24 12:12:23 Barna öves, Őstag

Mondjuk jelen esetben pont  nem tudjuk, hogy mi mennyire hiteles, mert a posztod előtt már tényként szerepelt az info máshol.

Az 569-es hozzászólás 18:16-kor született, szóval te csak utána írhattál A Csakfoci pedig 17:55-kor tette ki, hogy Keita aláírt a Sepsiben

2026-06-24 11:42:54 Fekete öves, Tag

Légiósok közül Lund és Croizet maradtak. Egyik sem akart bontani, így 30-ig kitöltik a szerződésüket. Lundot még megértem, tönkretették, na de a francia? Nyilván az extra béréről hülye lenne lemondani pláne ha valamilyen okból még mai napig visszaoszt a lila bohócnak. De hát itt ezt is meglehet tenni, akiért meg pénzt kaphattunk volna ingyen elengedtük. Fuck logic lvl 99. 

Vallejo távoztával pedig Kuznyecov emberei kilőve.

Amit itt látni kell az nem az amit Vincze beszél, hanem az, hogy kurvára nincs se tulaj se pénz. Senkit nem igazolt még. Pedig van miből. Tudom elloptak mindent. De akkor is. Molnár meg ja az is 1 fő és még ő sem hivatalos. Persze egy olyan helyen ahol az mlsz központi támogatásától függ a büdzsé ott ne várjunk mást. Totál béna ciki amatőr. Sántha ennyit tud felmutatni több év masszív pusztítás után. Bizonytalan jelent és jövőt. Takarodj.

2026-06-24 11:22:10 Fekete öves, Veterán

A könyv szerint Molnárral sikerült megegyezni.
Majd leírhatná meccs előtt, hogy mire fogadjunk.

584. nordas |Válasz erre: 583. Condros
2026-06-24 09:47:44 Fekete öves, Őstag

Részben igazad van. De! Az azért más országokban is látható, hogy az alacsonyabb osztályokból csak kevesen jutnak el tartósan az élvonalba. Amennyire nyomon követem a magyar focit, az az érzésem h a másod és harmadosztály között nagyobb különbség van mint az első és másodosztály között. Így azért rizikós lesz túl sok nb3-ból hozott focistával kiállni, pláne egy 0 kilométeressel edzővel. De hamarosan kiderül. 

583. Condros |Válasz erre: 574. nordas
2026-06-24 08:53:19 Barna öves, Tag

Ami amúgy hülyeség. Ez a mondat a modern sporttudomány, a scouting (játékosmegfigyelés) és a tudatos sportszervezés teljes semmibevétele, lényegében a szakmai lustaság és a vakszerencse axiómává emelése. Gratulálok Csank Jancsinak. Sikerült filozófiát csinálnia a mentegetőzéséből.

Az már más kérdés, hogy nálunk a fent felsoroltaknak nyoma sincs egy évtizede. Ezt kéne számon kérni, nem azt, hogy kit igazolunk.

582. Attila841222 |Válasz erre: 581. vebgy
2026-06-24 07:56:13 Barna öves, Fanatikus tag

Osztom a véleményed. Vagy majd akkor fognak megszólalni ha azt hiszik, hogy azzal menthetik a saját bőrüket. Szerintetek valid, hogy Sántha olyan embert helyezett volna vezető pozícióba akit nem korrumpált? Sáros itt mind valamilyen szinten.

581. vebgy* |Válasz erre: 567. gabeszba
2026-06-23 13:31:23 Fekete öves, Veterán

Petrán Vilike, , meg Tamás Gabika mélyen hallgatni fog, amennyit ők itt kerestek...

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...