Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Szerintem megint nem hitelesek az infóim. A Boon alátámasztja Holdampfot és Tamást.
Valahogy ezek a játékosok az istenért sem jönnek. Pedig egy ilyen csapatnak még szurkolni is lehetne. De ezek a próbázók minek? Csak annyit mutat kutya se akar ide jönni meg amit Vincze intéz...
Ha lett volna eszünk az MTK-val koperációt kötünk, tudom foglaltak.
Onder Kolen is jöhetett az MTK-tól próbára. NB3-ban 3 gól.
Tényleg nem látjuk itt van a szomszédban egy Korbély, Fekete, Boros?
Sajnos semmi meglepőt nem írtál... Költői kérdés: Kecskés bérét vajon ki intézte..? Nem tán véletlenül a lila majom? Holdampf és Bényei is mehet. Illetve aki nem akar itt játszani, az mind mehet. Tényleg az lesz, hogy innen-onnan kölcsönjátékosokkal leszünk meg, vagy visszahozzuk az NB3-ból a volt diósgyőrieket.. Boros Fekete Korbély Tóth Borisz, Mrva, stb. S aki nem tudja megugrani a másodosztályt, az a télen mehet vissza az NB3-ba. Batai jöhet, mert legalább eltalálja a kaput. Nem lesz rosszabb, mint Ambrose, Saponjic, vagy Sajbán.... aki meg Molnárral akar itt bármit is.... Könyves inkább, mert legalább az ő hozzáállása a fiataloknak úgy kell itt, mint egy falat kenyér. Szombaton az M3-on Budapest felé ment egy DVTK kisbusz, átnézve, családi nyaralásnak tűnt..
Van mögöttük egy nem kis cég, ahol a tulajdosok a saját pénzüket teszik bele. Meglepő, de ilyen is van.
Úgy-úgy...de a Magyar Mátyásnak és a a másik "tulajnak", Szijjéknak címzett nyílt levélre jött valami reakció ?? Vagy letojják ők is már...akkor pláne mehetnek a 'csába ők is , de ízibe !
Molnár eddig is a kínált pénz mennyisége miatt nem jött, hát ha nem kell sehová, lehet, elfogadja...
Jézusom mi történik ennél a klubnál. A próbázó máris távozott (ki hozta ide?) és jött egy Batai a Lokiból.
Itt tényleg semmilyen koncepció nincs.
Bár már látnám, hogy valaki "Elvis"(z) - akár Presley legyen is - ;))))) De agyonverni se akar senki, csak Édesapám! Közel 70 évesen azt mondta nekem szombaton, leszarom ha te belefulladsz a Balatonba, de ha gyereknek - a kisfiam, aki idén született és nyilván van DVTK-s rugdalozója (IS) -, ha bármi baja lesz, szétbaszom a fejed! Na erre varrjál gombot! ;))))
Gyirmóton van pénz? Honnan?