Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Tamás menni akar, Kecskésnek akkora bére van nem tudják fizetni, Holdampf Gyirmótra tart, Bényei is mehet, Borvető Gyirmótra ment volna de visszamondták mert inkább Novákot viszik. Gyirmót masszív csapat lesz, dobogó esélyes.
Továbbra sincs egy ft se, Vincze dvtk kisbusszal jár kel, büdzsé nincs, Molnár nem kell sehova mert tippmixes így jöhet más érkezőt nem hallani. Gyalázat.
A jégkorong leválni készül, menekül mindenki Sántha maffia elől.
Nem mert teljesen felesleges volt visszahozni és mert teljesen más célok voltak hazudva a kókler alkalmatlan Kovács által. Tehát nem ilyen játékosokat várt az ember. Viszont élénken él bennem egy tavalyelőtti szlovák no name csapat ellen itthon edző meccselt hoki a pályaedzővel amin jól mozgott. Ha tudatosan építettük volna és nem csak azért hoztuk volna mert Kovács haverja fia és jól visszaoszt akkor lehetett volna értelme. Így nyilván semmi most meg majd kiderül mit kezdenek vele.
Ráhatás max annyi van Vincze olvassa az oldalt és hátha ihletet kap. :)
Gyirmóton komoly csapat alakul.
Meglepő bizony hisz visszaérkezésekor nem voltál a fellegekben jogosan hisz Molnar Gabi 2 kevesebb tehetséggel de hasonló edzésmunkához hozzáállással!De az biztos ,hogy te aztán szíveden viseled a klub sorsát folyamatosan figyeled az alsóbb osztályok spílereit!Borost már én is említettem anno de lassan aggastyán lesz Hornyákot is anno hisz 48 góllal lett megyei gólkirály!Értelme nem sok persze lehetünk "Fórummanagerek"de ugyan mi értelme!Én sem értettem egyet sem Vince sem Kristóf elengedésével de akkor még más szelek fújtak és a sértődöttség ott van bennük!Abban is igazad van hogy a Szeged és a Matyók is Nb 3 as gólkirályt igazoltak előlünk Szomorú, hogy idáig jutottunk!Engem sokakkal ellentétben nem zavar hogy százszor leìrod kit szeretnél a klub kötelékében látni de te is tudod hogy semmi ráhatásod nincs semmire!Hiába várjuk a csodát "valódi"tulajdonos nélkül patthelyzet van!Setétváron a valódi átadta 1 forintért!És látjuk hol tartanak!Itt nincs aki átadja és nincs aki átvegye akkor őszintén mit várunk?.....
Meglepő lesz amit mondok én nem éreztem akkora hulladéknak. Radeknél persze mindenki tudása alatt játszott de ez a gyerek még ha a Soroksárba nem is fért be talán nem annyira gagyi kategória. Majd kiderül mit alkot.
Nem kell etetni a trollokat,pont ezt élvezik én Pakitóval ellentétben nem gondolom hogy klubalkalmazottak egyszerűen élvezik senkinek sem tűnik fel?főleg Perec hogy ő egy világjáró megmondó ember ,de közben meg lehet egy tizenéves hülyegyerek!Amúgy lényegtelen ha valaki "szakmailag"minősíthetlen mivel ilyen szinten egyetlen hozzászólást sem láttunk tőlük,nem gondolom,hogy számottevő lenne a trollkodásuk pont ezt élvezik,hogy egyáltalán felfigyeltek a baromságaikra!
Mit vártál eljött álmai pillanata ráadásul kezdőként nem az első ilyen eset a múltat nézve,de természetesen értem az iróniát!:)
Moderálva: 2026-06-20 18:46:18
Valóban mindenben csődöt mondott és ráadásul még a DVTK is kiesett az első osztályból, teljesen reménytelen játékkal és a többség által előre látott módon.
Persze erről sem a klubházban lévők tehetnek, hanem a polgármester, ugye?
Aki egyébként tényleg alkalmatlan, csak ez itt most elég terelés gyanús…
Hogy érzel ezzel kapcsolatban?