Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Nincs egy forint se mindent szétloptak.
Ha Csenger jött volna (volt rá esély) akkor Czuczi lett volna az edző.
Most NB3 lesz vagy éppen fölötte.
Délutáni olvasnivaló
"Ráadásul időről időre voltak olyan cégek is, amelyeket csak kifejezetten
furcsa milliárdos juttatások tartottak víz fölött. A Diósgyőr Futball Club Kft. tavaly egy meg nem nevezett vállalkozástól kapott közel 2,2 milliárd forintos támogatásnak köszönhetően tudta csak minimális, 34 milliós nyereséggel zárni az évet."
Az utolsó forintot is ki kellett innen szivattyúzni, annyi nem maradt, hogy egy évig eldöcögjön a klub.
Czuczi nem rossz, hamarosan nagyobb klubban lesz.
Regionális multi-gigasportklub vagyunk , a régió egyik fontos kulturális és szociális szereplője... :D :D
Ez is mindent elmond, mi folyik itt mint szakmai munka. Na, nem mintha nem láttuk volna eddig...
Kozármislenyből leginkább az edzőt is el kellene hozni, a talán látnánk focit is a pályán.
Mindenképp kell egy rutinos csatár aki legalább NB2-es szinten sok meccsel rendelkezik... Borvető nem ez. Rohanunk a szakadék fele és ezt itt meg lehet tenni.
Egyébként amit biztosan igazolni kell az
Kapus
Irányító
Vkp
2 csatár
Szélsők.
Tehát legalább 6 játékost várok. Bár ez a védelem se valami acélos főleg sebességben mondjuk legalább ott lesz rutin meg magasság az meg kell harcolni. Azért egy Mrva lehet jó lenne a padra.
Előre nálam Korbély, Könyvestovábbra is kell.
Amúgy Vincze azt mondta a múltkori interjújában hogy a stáb bemutatása előző hétvégén megtörténhet. Hát azóta eltelt 1 hét és ebben sincs bejelentés. Játékosok meg nem érkeznek noha arra is azt mondta hamarosan lesznek érkezők.
Hétfőn edzés, keret gatya, a fele még távozik, a 2 légiósról nincs hír, érkező nincs, Borvetőt meg nem engedi el a Szeged a hónap végéig. Ott se normálisak így szivatni egy játékost csak mert elkötelezte magát télen.
Nem nyílvánosan mondta
Ezt mikor és hol mondta?