Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

390. Krapulax |Válasz erre: 388. Szabó József
2026-06-13 14:40:48 Piros öves, Őstag

Boros, Fekete Vince....

Ha nb3-as játékosokat igazolsz, akkor előbb-utóbb nb3-as csapatod lesz. 

389. bati1 |Válasz erre: 387. zivatarlanc
2026-06-13 13:48:01 Barna öves, Tag

Jurek konkrétan, azt mondta, ha vissza kell jönnie Diósgyőrbe, inkább abbahgyja a focit..

388. Szabó József* |Válasz erre: 386. birodalmi-lepegeto
2026-06-13 13:40:50 Fekete öves, Veterán

Elöl szinte üresek vagyunk még, így jöhetnének, mert Fekete és Boros középcsatár, Korbély támadó szélső.

Velük és a Mucsányi-Borvető-Babinszky tengellyel együtt már neki lehetne indulni az MB2nek.


387. zivatarlanc |Válasz erre: 384. Szabó József
2026-06-13 13:39:11 Fekete öves, Tag

Egyébként ez a srác tm szerint jobb szélső tehát ha úgy 9 gól akkor ok. Meg egyébként se őt kell szidni hanem azt, hogy Jureket is elbasszuk. De ha bati1-nek igaza van és tényleg nem akar visszajönni (valahol megértem) akkor megoldás kell. Mondjuk lehet ha pénzt adnak azt Sántha ellopja gyorsan ha meg játékost azt nem tudja.

Amúgy Korbély simán jöhetne, vicc nélkül. De Fekete és Boros is meggondolandó. Ahogy az NB3-ban vannak még top góllövők, pl. Gera.

Kapuba így hogy Tuska haver megy nagyon kellene egy rutinos csóka.

386. birodalmi-lepegeto* |Válasz erre: 384. Szabó József
2026-06-13 13:28:41 Fekete öves, Veterán

Akkor jöhet vissza Korbély Kristóf is, aki lőtt 20 gólt Ózdon, meg Boros Gábor, aki 17-t Egerben, meg Fekete Vince, aki 17-t Debrecenben. 

2026-06-13 13:28:07 Fekete öves, Veterán

Idézem az enesót: "A fővárosiak játékost IS adnak Jurekért cserébe"

Az IS a lényeg, hiszen a két játékos értéke között nagy különbség (350e euró kontra 75e euró).

Így jöhet egy későn érő, de potenciált tartalmazó játékos, plusz minimum 250e euró, így ha Sántha ezt nem lopja el (szerintem már nem), akkor jöhet még a pluszzsetonból valaki.

384. Szabó József* |Válasz erre: 379. birodalmi-lepegeto
2026-06-13 13:04:53 Fekete öves, Veterán

Ez a srác az elmúlt, 2024/25-ös idényben 9 gólt rúgott az NB2-ben, az azt megelőző két idényben az NB3-ban (Kaposváron)  játszott, 2023/24-ben 25 (!) gólt, 2022/23-ban pedig 15 gólt rúgott.

Így szerintem annyi kókler csatár után ne ítéljük el elsőre a srácot, láthatóan 23-24 éves korára indult be nála valami.

383. gabeszba |Válasz erre: 377. birodalmi-lepegeto
2026-06-13 12:33:55 Piros öves, Őstag

Gondolom a játékos megfigyelő hálózatunk sok potenciális nevet felírt már.

Lásd Szakály vezető scout is mennyi jó igazolást hozott! :)))

Hadd ne én mondjam már meg ki jöjjön van akit ezért fizetnek.

Ha nem tudják kik a jövő gyémántjai ki kell rúgni az összes játékos megfigyelőt, ha van egyáltalán. 

382. birodalmi-lepegeto* |Válasz erre: 381. bati1
2026-06-13 12:14:49 Fekete öves, Veterán

24 koráig nb3-as játékos volt, tavalyi volt az első nb2-es szezonja. 
Persze lehet ő lesz a következő Varga vagy Lukács és majd itt csiszolódik Takács keze által.

2026-06-13 12:11:13 Barna öves, Tag

29 meccs 9 gól, igaz másodosztályban. Sajbánnál biztos jobb lesz. Jurek semmiképpen nem akar visszajönni, a pénzt meg úgyis lenyúlnák

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...