Átigazolási hírek, pletykák - 2026-2027 - NB II-re készülve

Szerző: amigeleken.hu | 2026-05-21 21:56:00

Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.


Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.


Ha infód van a lehetséges érkezőkről vagy távozókról, oszd meg velünk, ne tartsd magadban. Szerkesszük együtt az átigazolási rovatot!


Érkezők:


Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)


Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic


Lehetséges érkezők:


Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)


A DVTK jelenlegi kerete:

Kapusok:

  • 1 Bánhegyi Bogdán magyar

  • 30 Karlo Sentic horvát

  • 31 Megyeri Gábor magyar


Védők:

  • 3 Szatmári Csaba magyar

  • 4 Marco Lund dán

  • 5 Kecskés Ákos magyar

  • 6 Bárdos Bence magyar

  • 22 Bokros Szilárd magyar

  • 62 Lirim Kastrati olasz

  • 70 Demeter Milán magyar

  • 85 Szakos Bence magyar

  • 86 Szlifka Zsombor magyar

  • 93 Tamás Márk magyar


Középpályások:

  • 15 Yohan Croizet-Kollár francia

  • 16 Komlósi Bence magyar

  • 17 Macsó Máté magyar

  • 19 Aboubakar Keita elefántcsontparti

  • 20 Bényei Ágoston magyar

  • 21 Galántai Tamás magyar

  • 23 Pető Milán magyar

  • 24 Ante Roguljić horvát

  • 25 Holdampf Gergő magyar
  • 44 Anderson Esiti nigériai
  • 50 Alexander Vallejo Mínguez spanyol
  • 69 Nazar Kovalenko ukrán

Csatárok:

  • 8 Ivan Saponjic szerb

  • 9 Sajbán Máté magyar

  • 11 Lamin Colley gambiai, angol

  • 32 Peter Ambrose nigériai

  • 47 Mucsányi Márk magyar

  • 68 Varga Zétény magyar

  • 74 Babos Bence magyar


Mutasd a teljes cikket
És ezt olvastad már?
Hozzászólások

2026-06-13 20:01:48 Fekete öves, Veterán

Míg el nem felejtem, mert eddig jól működött: az Újpesten leszerepelt játékosok közül párat mindenképpen igazoljunk. Vagy még jobb: lehetnénk a fiókcsapatuk pl a BVSC helyett.

409. gbacsi* |Válasz erre: 404. Pakito77
2026-06-13 19:56:30 Fekete öves, Veterán

A győri, idén Barcikán kölcsönben lévő 18 éves kapus lenne jó, Kocsis B. Ő kapus lesz.

2026-06-13 19:49:38 Fekete öves, Tag

Ha Vincze okos akkor Jurekért cserébe hozza Babinszkyt és most néztem az MTK II-ben van egy 2007-es Molnár Péter 10 meccsen 12 góllal. Mivel egy 2007-est is játszatni kell és Jurek értéke bőven több mint Babinszkyé így 2 játékost kérnék cserébe. Akár úgyis hogy Babinszky fixen a miénk (alap) és Molnár kölcsönbe 1 évre. Így neki se NB3 a fix hanem NB2. Deal.

2026-06-13 18:32:48 Fekete öves, Tag

Vincze figyelmébe ajánlom, fontolja meg, sőt...

Korbély Kristóf Ózd-Sajóvölgyében NB3 28 meccsen 20 gól. 

Legutóbb nálunk a tartalékban 2021-2022-ben 32 meccsen 14 gól. 

Már/még 26 éves. 

Nem rossz ajánlólevél, hoznám. 


Fekete Vince NB3 DEAC-ban 29 meccsen 15 gól. Kupában 4 meccsen 2 gól. Még csak 20 éves. Mivel fiatal van benne potenciál. 


Boros Gábor NB3 Egerben 28 meccsen 16 gól. Előtte a Putnokban 30 meccsen 16 gól, az azelőtti szezonban szintén Putnokon 30 meccsen 30(!) gól, a kupában 2 meccsen 2 gól. Tehát tartósan képes sok gólt lőni. Ő már 28 éves.


Mind a 3 fent nevezett tipikus csatár. Mind a 3 a mi valamilyen szintű nevelésünk, mind a három vágya az volt, hogy itt lehessenek felnőtt játékosok. Menniük kellett. Tehát van alapanyag, van kiből meríteni, választani.

Azt hiszem nem kérdés közülük minimum két játékost simán hoznék.


Csatári Gergő neve is érdekes lehet. A mostani szezonban az NB2 Kövesdben 27 meccse van, igaz csak 18x volt kezdő. 

Előtte Barcikában NB2 27 meccs azelőtt szintén 27 meccs. Komoly NB2-es tapasztalata van. 

Nálunk a tartalékban a 2021-2022-es szezonban 29 meccsen 13 gól középpályásként... 

Azt hiszem ő is erősítés lenne. 


Mrva Patrik szintén ismerős, saját nevelés. Jelenleg NB3 Cigánd. Fix alapember, belső védő. 30 meccsen 8 gól. 190 cm, jól fejelhet. Előző 2 szezonban szintén fix alapember, 30 és 29 meccs. Előtte végig évekig nálunk játszott a tartalékban, fixen évekig stabil ember volt hátul. Gyakorlatilag a 2016-2017-es szezontól kezdve a 2022-2023-as szezonig amikor előbb Putnokra majd Cigándra igazolt ahol mindkét helyen alapembernek számít. Még csak 24 éves. Jó korban van. Hoznám őt is.


Azt meg mondanom sem kell Takácsnak elvileg ismernie kellene mindet...

406. gbacsi* |Válasz erre: 405. Pakito77
2026-06-13 18:26:53 Fekete öves, Veterán

Ez sejthető volt. De a lába bírja a versenysportot, vagy nem?

405. Pakito77 |Válasz erre: 401. gbacsi
2026-06-13 17:29:29 Piros öves, Fanatikus tag

Csenger távozása után ő sem kapott szerződést.

2026-06-13 17:29:01 Piros öves, Fanatikus tag

Érkezhet egy ex felcsúti nevelés aki volt Győrben is. 18 éves.

403. Rusty Nails |Válasz erre: 389. bati1
2026-06-13 17:02:20 Piros öves, Őstag

Őszintén? Meg tudom érteni. 

2026-06-13 16:50:58 Barna öves, Tag
Takács Péter rádiónyilatkozatát leközölte az NB1.hu, érdemes megnézni, hogyan reagált rá Csenger az NB1.hu facebook oldalán
2026-06-13 16:25:07 Fekete öves, Veterán

Egyébként pl a fiatal Illés Bálinttal mi lett? Sérült? Kis off: Zsemlye B Dorogra igazolt, ha még emlékszik rá valaki. 

Mégsem

Loading...
Üzenet küldése...