Úgy tűnik, reklámblokkolót használsz :(
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
A weboldal üzemeltetését hirdetésekből tudjuk finanszírozni. Kérünk támogass minket azzal, hogy engedélyezed a reklámokat.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul.
Ahogy véget ért a bajnokság, a figyelem lassan, de biztosan az átigazolási piac felé fordul. A nagy kérdés Diósgyőrben, hogy egyáltalán milyen kerettel vág neki a csapat a másodosztály küzdelmeinek.
Érkezők:
Távozók: Karlo Sentic, Aboubakar Keita, Pető Milán (kölcsönből vissza), Anderson Esiti, Lamin Colley (kölcsönből vissza), Peter Ambrose (kölcsönből vissza), Babos Bence (kölcsönből vissza), Ante Roguljic, Sajbán Máté, Macsó Máté (DVSC)
Szezon közben kitették a keretből: Lirim Kastrati, Ivan Saponjic
Lehetséges érkezők:
Lehetséges távozók: Marco Lund, Alexander Vallejo Mínguez, Holdampf Gergő - Videoton (boon.hu), Demeter Milán (NSO)
A DVTK jelenlegi kerete:
Kapusok:
Védők:
62 Lirim Kastrati olasz
Középpályások:
Csatárok:
11 Lamin Colley gambiai, angol
Ez már Vincze sara lesz. Az MTK pénzt nem akar adni vagyis nem akarunk érte mert úgyse akar a kutya se ide jönni. Az egész el lett baszva fogalmatlan banda
https://www.transfermarkt.com/bence-babinszky/profil/spieler/532855
Ha ez igaz nem vagyunk túl jó tárgyalási poziban a piacon
Beszarás Jureket is elbasszák ezek a bohócok főleg a köcsög Kovács ezúton is a kurva anyád!
Valami Babunzsky vagy kit adnának érte, döbbenetes mélység és csoda ha egyáltalán csóri így ide jön...
Kik azok a fiatalok akik jönnének ide? De most komolyan.
Aki tehetséges és tényleg jó, őt nem fogja elengedni a klubja, de még ha 2 egyenest tud rúgni a labdába akkor se, mert csörög miatta a kassza.
Az teljesen hamis képzet, hogy majd idetalál 3-4 csiszolatlan gyémánt az ország top akadémiáiról, akiknek minden vágya, hogy egy szétesett nb2-es csapatban tolják, "sötét borsodban".
Jurek miatt az MTK-tól jöhet cserealap, az az egyetlen reális opció.
A kapuskérdés évek óta probléma, szóval semmi új nincs a nap alatt...
Kis Tuska is megy Debrecenbe, csak kell kapust igazolni.
Szerinted nem a pénz mozgat mindent ? Egy Molnár nem aprópénzért jönne ide sétálni és integetni.
Amit rá költenének, annyiért hidd el lehetne találni olyan fiatalokat, akik eljönnének ide.
Szerintem az mtk,puskás,kispest akadémián bőven vannak tehetséges játékosok!
Könyvesben az akarat talán meglenne,de Molnár hiába van a vérében a tudás és a tehetség,ha az lustasággal párosul. Sokra vihette volna, ha szeretett volna dolgozni.
És még mindig itt rohasztják a levegőt a csávók...Sebaj , bejelentett bojkott nélkül is megye 1-es nézőszámaink lesznek...
Csengerék teljes zsák utcába futottak vagy van még egy halovány esély egy új tulaj érkezésére? Futnak háttérbe bármi folyamatok vagy kivàr mindenki?